Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

My dzis chyba przez te koszmarne burze nie mieliśmy internetu. Jutro wyślę mój mail.

Czy ktoś opisał Drugiego? Kałuże krwi na betonie z zakażonego pęcherza zajętego guzami , cuchnące zlepione filce, ślepotę i to, że kierownik nie chciał go wydać? To, że wydalał glisty przez kolejny ponad rok, zjadal swoj kał? Jeśli ktoś jeszcze moze go wysłać to myślę, że warto. Nacierpiał się tam biedak niemało.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Historia Farcika. Tak jak napisała na wątku Poker: zainkasowali 1800zł za przyjęcie psiaka,a nic przy nim nie zrobiłi/jeśli ci ludzie przywiezli go do schroniska,to schronisko powinno od razu powiadomc policję,Farcik był strasznie zaniedbany,a rany w psychice długo się leczyły.

Na szczęście West/tak teraz ma na imię/ znalazł swoje miejsce na ziemi.A co byłoby gdyby został w schronisku?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 12:10, Tola napisał:

Dziwna sytuacja, co mogło nie zadziałać? 

rzeczywiście dziwna....

wysłałam jeszcze raz na adres mailowy biura rady i na wszystkie adresy radnych podane przez Alę123, tak łatwo nie odpuścimy!

Link to comment
Share on other sites

Skończyłam wysyłać smsy. I dostałam już odpowiedź od jednej osoby z rady, że też się sprzeciwia. Proszę, wyślijcie smsem jeszcze protest jednym zdaniem, że "Protestuję przeciwko nadaniu schronisku imienia Piotra Łachno." Niech dostają to jeszcze przed i w trakcie obrad. Jak nie do wszystkich, to chociaż do paru osób.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2024 o 14:33, Aska7 napisał:

To nie koniec, bo jest zdjęty (czytaj przełożony na kiedyś tam), a nie odrzucony.

To prawda, ale na spokojnie można teraz zdziałać jeszcze więcej. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2024 o 13:20, AlfaLS napisał:

Przyjęto wniosek o zdjęciu z porządku obrad punktu o nadaniu imienia schronisku.

Może woleli zdjąć z porządku obrad niż dopuścić do dyskusji nad wnioskiem.....

napisałam w mailu, że jeśli podejmą tą uchwałę, stowarzyszenie nagłośni sprawę w mediach razem z dokumentacją medyczną i zdjęciową... 

Dnia 24.06.2024 o 14:33, Aska7 napisał:

To nie koniec, bo jest zdjęty (czytaj przełożony na kiedyś tam), a nie odrzucony.

Oby zdjęty definitywnie, ale będziemy "czuwać w gotowości". Przed sesjami radni spotykają się na różnych "komisjach" i uzgadniają szczegóły proponowanych uchwał, myślę, że takie spotkanie i prezentacja otrzymanych licznych maili skutecznie i nieodwołalnie "zdejmie" ów wniosek. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jaaga napisała w mejlu, że Zamość nie jest znany w Polsce z pięknych zabytków ale z z lekceważenia spraw zwierząt i okropnych warunków w schronisku. I to było dziś na Radzie zacytowane. 

Święte słowa - swoją drogą. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jestem wzruszona Waszą postawą, zaangażowaniem i determinacją, aż łza mi się w oku zakręciła...

Nie będę już się powtarzać z tym dziękuję, bo to i tak za mało. WIELKI SZACUNEK DLA WAS !!!!!!!!!!!!!!!

A propos zamieszczenia artykułu w lokalnej prasie, to pomyślałam, że może jednak ta druga - czyli Tygodnik Zamojski zechciałaby napisać niejako odpowiedź na artykuł w Kronice Tygodnia, w którym wnioskodawca wyraża swoje zniecierpliwienie, że wniosek nie był do tej pory procedowany i rada odwleka w czasie uhonorowanie tego człowieka.

Te dwie gazety zawsze były wobec siebie w opozycji, więc może się udać.

Tym bardziej, że TZ na swojej pierwszej stronie wydania elektronicznego apeluje:

Coś Cię bulwersuje, byłeś świadkiem jakiegoś ciekawego wydarzenia? Masz pomysł na tekst?

 Dzwoń pod numer 84 639 26 48 

Mam też nr tel. do dziennikarki Jadwigi Hereta, która otrzymała prestiżową nagrodę Stow. Gazet Lokalnych Local Press 2022, za to, że jak sama mówi: "walczę o sprawy i staram się być blisko ludzi".

https://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/128186/nagrody-jadwiga-hereta-laureatka-prestizowej-nagrody.html

Może ona by zechciała się podjąć? Tel.607566887

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...