Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.06.2024 o 18:58, Kate1 napisał:

Zbyt ogólnie - w jakiż to sposób poprawił dolę naszych mniejszych braci? Co zrobił konkretnie dla psiaków schroniskowych? Czy dbał o to by zimą psy nie marzły, a latem by nie było im za gorąco, by poprawiły się warunki żywieniowe, by potrzebujące psiaki miały zapewniony dostęp do lekarza,... interesowały by mnie konkrety. 

Ogólnie, bo nie ma ani jednego argumentu przemawiającego za nazwaniem schroniska imieniem tego pana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ośmielona Waszymi wpisami, też wkleję mojego maila.

Szanowni Państwo
 
Za pośrednictwem organizacji pro-zwierzęcej adoptowałam z tego schroniska kilkanaście psów, a przyglądałam się i pomagałem w utrzymaniu w hotelach kilkudziesięciu innych psów zabranych z tego schronu. Wiem więc jak wygląda tam "opieka" nad tymi nieszczęśnikami. Przeczytałam uzasadnienie wniosku. Jedyne co jest w nim zgodne z prawdą, to to, że był jednym z inicjatorów powstania tego schronu i że odławiał psy. Reszta pochwał odnośnie pracy w schronie kompletnie nie ma uzasadnienia w realu. Było totalnie odwrotnie. Był jednym z inicjatorów powstania schroniska, ale i tu nie ma nic, co pozytywnie świadczyłoby o tym panu. Przyświecał mu tylko i wyłącznie plan na biznes. Zero empatii. Nawet jeśli sam nie przyczyniał się do cierpienia zwierząt w tym schronie, to jako kierujący, był odpowiedzialny za brak reakcji na nieprawidłowości w pracy podległego personelu, za jego zły dobór.  Jeśli Państwo bylibyście choć raz w tym schronie nie poparlibyście tej uchwały. To oburzające, kpina, wstyd i hańba dla miasta i osób odpowiedzialnych za to co dzieje się w tym schronisku. Jak można proponować nadanie imienia tego pana, miejscu, gdzie zgromadzone są ofiary jego działalności, albo raczej jej braku. To miejsce kaźni tysięcy zwierząt, które miała nieszczęście trafić tam za czasów panowania (dosłownie) tego pana.
Może ten pan zasłużył się w  innej dziedzinie życia Zamościa, bo o ile mi wiadomo, był bardzo aktywny więc być może zasłużył na uznanie, ale na pewno nie z tytułu działalności w zamojskim schronisku.
Chciałoby się mieć nadzieję, że śmierć tego" człowieka" zakończy niechlubny, dramatyczny okres bytujących w tym schronie zwierząt.
Jeśli to możliwe, bardzo proszę odczytać mój e-mail na posiedzeniu, przed zarządzeniem głosowania w przedmiotowej sprawie.
Podaję moje dane osobowe wyłącznie do wiadomości Szanownych Adresatów.
 
Z wyrazami szacunku
podpisałam się imieniem i nazwiskiem i podałam nr telefonu.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 19:11, Poker napisał:

mdk8, mogę trochę zerżnąć z Twojego mejla?

Podpisujecie się pełnym imieniem i nazwiskiem ?

Czy był już podawany przykład Fado ?

możesz 🙂 podpisałam się imieniem i nazwiskiem 

Link to comment
Share on other sites

To są uchwały z 27 marca i 30 października 2023. Rozśmieszyły albo i nie mnie dwie rzeczy. Zakup karmy dla kotów wolno żyjących 1500.00 zł rocznie, co daje 4,11 zł. dziennie na wszystkie koty i stwierdzenie przy każdym zadaniu - kwota ta w uzasadnionych okolicznościach może zostać zwiększona. Piękny wytrych 😉

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy koszmarny dzień 😢 grad jak piłki tenisowe zniszczone uprawy, dachy, elewacje, auta 

Jutro rano przeczytam dokładnie o co chodzi ale ja nie mam żadnego zwrotu maila czyli adres na który wysłałam jest dobry...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 13:42, ala123 napisał:

Teraz będę na bieżąco informowana przez radną o wpływających wiadomościach i będę tutaj pisać.

Masz już jakieś informacje o wpływających mailach?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 21:41, Tianku napisał:

Mieliśmy koszmarny dzień 😢 grad jak piłki tenisowe zniszczone uprawy, dachy, elewacje, auta 

Jutro rano przeczytam dokładnie o co chodzi ale ja nie mam żadnego zwrotu maila czyli adres na który wysłałam jest dobry...

 

Armagedon  😥  

Wczoraj wysłałam maile na 2 adresy podane jako pierwsze

[email protected]

[email protected]

Dzisiaj dosłałam na pozostałe adresy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 17:06, Poker napisał:

Ja mogę w sumie w mejlu napisać tylko, że wielokrotnie wspomagałam finansowo psy zabierane z tego schroniska w  stanie wymagającym pilnie pomocy weterynarza. Nie wiem czy to wystarczy.

Wystarczy, napisz proszę.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 19:11, Poker napisał:

mdk8, mogę trochę zerżnąć z Twojego mejla?

Podpisujecie się pełnym imieniem i nazwiskiem ?

Czy był już podawany przykład Fado ?

O rany dopiero dziś mogłam tu zajrzeć. Wyślę jeszcze raz. Nie wiem czemu nie doszły moje maile, wstawiłam średnik między te 2 adresy podane przez Alę.. Ja pisałam o Fado. I Feniksie. 

Link to comment
Share on other sites

Napisałam taki mejl, mąż mówi, że za mocny.

Dzień dobry,

 

od wielu lat pomagam zwierzętom zamkniętym w miejscu kaźni jakim jest Schronisko dla Bezdomnych zwierząt w Zamościu.

Większość psów zabranych z tego miejsca było w stanie zagrażającym życiu lub zdrowiu. Wszystkie psy były zakażone lamblią i innymi pasożytami.

Suczka, którą miałam pod bezpośrednią opieką miała założony gips na stare złamanie. Tylko dzięki operacji w moim mieście łapa została uratowana. W przeciwnym razie suczka  w najlepszym wypadku zostałaby kaleką lub straciłaby łapę.

Od długiego czasu płacę za leczenie i  pobyt psów w miejscach, gdzie są ratowane.

Nie należy się cieszyć z czyjejś śmierci, ale może zgon pana Łachny okaże się  wybawieniem dla  zwierząt i schronisko , jak nazwa zobowiązuje, stanie się schronieniem dla zwierząt skrzywdzonych przez ludzi  i otworzy  drogę do poprawy. 

Nadanie schronisku imienia pana Łachno jest kpiną z cierpiących zwierząt i osób im  pomagającym. 

 

Wobec powyższego stanowczo sprzeciwiam się nadaniu imienia pana Łachno schronisku w Zamościu.

Liczę na Państwa wrażliwość.

Z poważaniem

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 18:43, elik napisał:

Jeśli adresy wpisywane były poprzez =KOPIUJ= i =WKLEJ= to nie mogły dotrzeć do adresatów. Pomiędzy jednym, a drugim adresem powinien być wstawiony średnik ;

[email protected]; [email protected]; [email protected];  itd

Wstawiam jeszcze raz, bo może ktoś jeszcze zechce skorzystać

Poprawiłam, czy tak jest dobrze?

 

[email protected]; [email protected][email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected];

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...