Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.06.2024 o 12:32, ala123 napisał:

tu jest błąd

[email protected]

[email protected]

I jeszcze mam pytanie. Czy do adresu [email protected] mają dostęp wszyscy radni ?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 15:36, Aska7 napisał:

Pani Agnieszka dostała mojego maila. Wyślę teraz do każdego z osobna i do DW w kolejnym mailu do pani Agnieszki. Jeśli dojdzie na jej mail to do reszty też. 

Otrzymała, wysyłaj do reszty .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 15:30, Poker napisał:

Moze ktos ma chody w lokalnej prasie i TV ?

 

Właścicielem jednej z dwu naszych gazet jest były prezydent, który był przyjacielem tego człowieka, to właśnie on złożył wniosek o nadanie imienia schronisku

Otwórzcie link:

https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/42084,zamosc-co-z-uhonorowaniem-piotra-lachno-nowi-radni-zwlekaja?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2OR2zk14VpYt2QlJDgeBDvGJoqI2KHfuYv1b1JllMPTS9Bqo-ZcSk1gRA_aem_EzlDVRblnyhUiRBL0cuGsg

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę w sumie w mejlu napisać tylko, że wielokrotnie wspomagałam finansowo psy zabierane z tego schroniska w  stanie wymagającym pilnie pomocy weterynarza. Nie wiem czy to wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 17:06, Poker napisał:

Ja mogę w sumie w mejlu napisać tylko, że wielokrotnie wspomagałam finansowo psy zabierane z tego schroniska w  stanie wymagającym pilnie pomocy weterynarza. Nie wiem czy to wystarczy.

Ja napisałam tak ogólnie aby wyrazić swój sprzeciw  :

 

Dzień dobry.
 
Zwracam się do Pani z apelem o niedawanie imienia Piotra Łachno schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.
 
Od lat z grupą przyjaciół ratowałyśmy psy ze schroniska w Zamościu. Stan ich zdrowia pozostawiał wiele do życzenia . Zarobaczone , wychudzone oraz ze stanami zapalnymi uszu / bakterie i grzyby/ . Karmione odpadkami , wydalały folie i klipsy z parówek , słomę i inne niezidentyfikowane "pożywienie ". Niektóre znikały w niewyjaśnionych okolicznościach ... 
 
Warunki bytowe psów -koszmarne : kojce w których przebywały zwierzęta -nie zadaszone . Latem psy się gotowały - zimą marzły - budy bez odpowiedniej ilości słomy. 
 
Naprawdę nikt z włodarzy miasta Zamość nie widział tego cierpienia zwierząt ? Nikt nie widział nieprawidłowości w prowadzeniu schroniska ? Może tak było wygodniej ? Nie widzieć - nie słyszeć - udawać , że wszystko jest w porządku ?
 
Jako osoba bardzo kochająca zwierzęta i bardzo wrażliwa na ich cierpienie , sprzeciwiam się nadaniu schronisku w Zamościu imienia Piotra Łachno . 
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zapytam moich chłopaków informatyków czy da się ustalić skąd logowanie, bo wiadomo - zarejestrowany to RODO, ale nie zarejestrowany to chociaż obszar logowania do operatora można namierzyć 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 18:24, Aska7 napisał:

Całą masę "zainteresowanych/szpicli" tu mamy. Wystarczy wejść na dostępni użytkownicy i gości przeglądających Zamojskie od groma 😉

Mają więc co czytać... Tu na DOGOMANII jest tak wiele dowodów przemawiających za tym dlaczego nie powinno się nazywać schroniska imieniem tego pana. Wstyd, żeby zwierzęta w XXI wieku przebywały w takich warunkach. Skromne warunki to co innego niż brak serca i empatii. Ja to bym się chciała dowiedzieć co takiego dobrego dla tego schroniska zrobił ten człowiek- za jakie zasługi chcą go uhonorować - jak bardzo na przestrzeni lat byt zwierząt się poprawił.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2024 o 18:38, Kate1 napisał:

Mają więc co czytać... Tu na DOGOMANII jest tak wiele dowodów przemawiających za tym dlaczego nie powinno się nazywać schroniska imieniem tego pana. Wstyd, żeby zwierzęta w XXI wieku przebywały w takich warunkach. Skromne warunki to co innego niż brak serca i empatii. Ja to bym się chciała dowiedzieć co takiego dobrego dla tego schroniska zrobił ten człowiek- za jakie zasługi chcą go uhonorować - jak bardzo na przestrzeni lat byt zwierząt się poprawił.

 

20240622_185057.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zbyt ogólnie - w jakiż to sposób poprawił dolę naszych mniejszych braci? Co zrobił konkretnie dla psiaków schroniskowych? Czy dbał o to by zimą psy nie marzły, a latem by nie było im za gorąco, by poprawiły się warunki żywieniowe, by potrzebujące psiaki miały zapewniony dostęp do lekarza,... interesowały by mnie konkrety. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...