Jump to content
Dogomania

Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(


Ewa OTOZ Animals

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wraz ze zdjęciami dostałam na maila info, że Iza zwraca uwagę wielu ludzi. W lecznicy jakiś facet podarował na nią 50 zł... Dostała od weta karmę z dodatkiem łososia i leczniczy szampon- jak będzie słonecznie to iza zostanie wykąpana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatkia']Wraz ze zdjęciami dostałam na maila info, że Iza zwraca uwagę wielu ludzi. W lecznicy jakiś facet podarował na nią 50 zł... Dostała od weta karmę z dodatkiem łososia i leczniczy szampon- jak będzie słonecznie to iza zostanie wykąpana.[/quote]
no niektórzy to mają serce :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa OTOZ Animals']Iza czuje się znacznie lepiej, przywykła do tego, że jedzenia jej nie brakuje i nie rzuca już się na nie łapczywie. Czasem zdarza jej się nawet coś zostawić w misce.[/quote]

... nie brakuje, ale co do reszty :-( ... - jak się patrzy jak je i co musiała przejść - to tylko :mad: :2gunfire: tych :stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa OTOZ Animals']Żyjemy w Polsce. Tu trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Sprawa została zgłoszona do prokuratury.[/quote]
to najwazniejsze,wspaniale,ze w ogole cos sie robi w tej sparwie,zawsze troszke krwi sie napsuje "opiekunom".
Ewa OTOZ Animals,jestem pełna podziwu dla Twojej pracy na rzecz zwierzat,dziekujemy za opieke nad Iza i za interwencje w jej sprawie.Zawsze szczerze podziwiam ludzi,ktorzy w takich ciezkich warunkach niosa pomoc bezbronnym zwierzakom.
:ghost_2::ghost_2::ghost_2:

Link to comment
Share on other sites

Brazowa1, to ja pełna podziwu dla Twojej działalności na rzecz zwierząt ze schroniska w Sopocie!
To dzięki Twojej ciężkiej pracy sopociaki znajdują domy.
Zbierasz fundusze na sterylizację.
Masz na prawdę ogromne serce dla zwierząt!!!

Tak trzymać brazowa1 :klacz::klacz::klacz:

No, a za interwencję i opiekę nad Izą należą się podziękowania osobie, która sprawę nam zgłosiła (na prawdę rzadko się zdarza, takie rzeczowe zgłoszenie, poparte zdjęciami i poprzedzone wywiadem środowiskowym), inspektorom, którzy pojechali na miejsce i Izę odebrali, pracownikom schroniska i wolontariuszom, którzy troskliwie się suńką opiekowali i przede wszystkim ludziom, którzy dali jej nowy dom!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa OTOZ Animals']Brazowa1, to ja pełna podziwu dla Twojej działalności na rzecz zwierząt ze schroniska w Sopocie!
To dzięki Twojej ciężkiej pracy sopociaki znajdują domy.
Zbierasz fundusze na sterylizację.
Masz na prawdę ogromne serce dla zwierząt!!!

Tak trzymać brazowa1 :klacz::klacz::klacz:l[/QUOTE]
dokładnie tak! [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best43_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]

A ty, Izuniu, szybko wracaj do zdrowia i przybieraj na wadze!

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za miłe słowa,ale prawda jest taka,ze od kogos musialam sie nauczyc dzialania na rzecz zwierzat,uporu i nie zrażania przeciwnosciami losu oraz wiary w to,ze mozna.Wiec teraz na forum skladam podziekowania :) :loveu::loveu::loveu: i bardzo prosze je przyjac:)

Link to comment
Share on other sites

To bardzo miłe, brazowa1. Aż mi głupio :oops:
Nie sądziłam, że masz o mnie tak dobre zdanie.

Jeśli Ty nauczyłaś się czegoś ode mnie, to ja jeszcze więcej nauczyłam się od Ciebie. Własciwie to Ty wprowadziłaś mnie w działalność na rzecz zwierząt. I jestem Ci za to na prawdę wdzięczna.

A teraz proponuję, żebyśmy wrócili do Izy. Ten wątek należy do na prawdę cudownych ludzi, ktorzy dali jej dom i to im należą się najserdeczniejsze podziękowania :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

z góry przepraszam... Izunia już bezpieczna więc się nie powinna obrazić...

prosze pomóżmy dziewczynie... uratowała psa, pies jednak potrzebuje leczenia, nogi ma zdarte do kości... nie podoła finansowo...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/prosimy-o-pomoc-w-leczeniu-pies-po-wypadku-kulawy-otwarta-rana-warszawa-138378/index6.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Iza bardzo dużo przeszła, ale ten psiak....:shake: Przy Nim Iza - to prawie (Pan) Pikuś :angryy: - człowieczeństwo wraca chyba do czasów średniowiecza albo kamienia łupanego... :mad:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiedys-byl-owczarkiem-141580/[/URL]

wracaj do zdrowia psiaku :loveu: i zdrowiej jak IZA :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='brazowa1']Widziałam fotki Izy.Kierowniczka z Przytuliska w Dabrówce spotkala swoja byłą podopieczna u weterynarza na rutynowej kontroli i porobiła Izie fotki.nie uwierzylibyście!!!30 kilo solidnego owczarka,odmłodniala o 5 lat.[/QUOTE]

A byloby dojscie do tych fotek? Zawsze by ucieszyly oko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...