Jump to content
Dogomania

Bardzo ciekawa i praktyczna książka ZERO WASTE oraz wiosenna oliwkowa kurteczka. A także kultowy dwupak Joanny Mokosy-Rykalskiej - na dług po Guciu. Do 12 kwietnia. - JUŻ KONIEC - wszystko sprzedane - JESTEŚCIE CUDOWNE!!


agat21

Recommended Posts

Zapraszam serdecznie na maleńki bazarek, z którego dochód pójdzie na dług, jaki został po Guciu. (') 

Fanty 1 i 2 podarowała Mazowszanka, za co bardzo Jej dziękuję. 🌷🪻🌼

Fant nr 3 to mój prezent od koleżanki.

Licytacja lub opcja KT za 150% ostatnio licytowanej ceny.

Link to comment
Share on other sites

1. Fant nr 1. Cena wywoławcza 10 zł. - Sprzedana w opcji KT Guccio. 

Zero waste. Nowa jakość życia w 30 dni

Zero waste. Nowa jakość życia w 30 dni

Ta książka to praktyczny poradnik jak mniej marnować. Możesz wyrzucać aż o 80 procent mniej rzeczy, wydawać mniej pieniędzy – i pełniej żyć! To także refleksja nad tym, w jaki sposób można zacząć działać na rzecz środowiska i – podobnie jak autorka – przestawić się z maksymalizmu na minimalizm, odbywając w przeciwną stronę drogę opisywaną przez znane powiedzenie „od zera do bohatera”.

Nie, autorka wcale nie dorastała w rodzinie hipisów i przez większość życia nie interesowała się środowiskiem naturalnym. Próbowała znaleźć szczęście tam gdzie wszyscy. Sądziła, że jego źródłem mogą być pieniądze, władza, status społeczny. Niestety, sukces mierzony takimi kategoriami nie przyniósł jej tego, czego oczekiwała. Znalazła szczęście zupełnie gdzie indziej – w życiu zero waste!

Link to comment
Share on other sites

Fant nr 2. Krótka, lekka, uniwersalna kurteczka na sezon wiosenny. Kolor piękny zielony - groszek złamany oliwką jak dla mnie 🙂

Stan idealny. Uprana. 

Cena wywoławcza 20 zł. - Sprzedana w opcji KT Isiak.

20240324_151253.jpg

20240324_151341.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Bardzo ciekawa i praktyczna książka ZERO WASTE oraz wiosenna oliwkowa kurteczka. A także kultowy dwupak Joanny Mokosy-Rykalskiej. - na dług po Guciu. Do 12 kwietnia.
Dnia 8.04.2024 o 12:27, Isiak napisał:

Dzień dobry 🙂 Został jeszcze nr 2 wolny, to poproszę KT 🙂 Mam nadzieję, że będzie na mnie dobra, bo kolorek baaardzo mi się podoba 😄 

Ojej, ależ się cieszę, że tak wspaniale się wszystko sprzedało! Kochane jesteście! 🧡💚❤️

Kolor jest taki bardziej żywy niż na zdjęciu. Jak się nie będzie podobała, to przyjmę zwrot 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2024 o 13:49, agat21 napisał:

@guccio - nie mogę wysłać pw, chyba masz zapełnioną skrzynkę

Potem zrobię porządek,nr konta jak dotąd? przeleję 35 zł,wysyłka będzie InPost 

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Bardzo ciekawa i praktyczna książka ZERO WASTE oraz wiosenna oliwkowa kurteczka. A także kultowy dwupak Joanny Mokosy-Rykalskiej - na dług po Guciu. Do 12 kwietnia. - JUŻ KONIEC - wszystko sprzedane - JESTEŚCIE CUDOWNE!!
Dnia 8.04.2024 o 13:56, guccio napisał:

Potem zrobię porządek,nr konta jak dotąd? przeleję 35 zł,wysyłka będzie InPost 

A, ok. właśnie miałam pytać czy nie wolisz pocztą, ale jak inpost, to najmniejsza przesyłka to 17 zł.

Tak, konto bez zmian, napisz tylko proszę, że to na dług po Guciu.

Dzięki 😘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2024 o 13:48, agat21 napisał:

Ojej, ależ się cieszę, że tak wspaniale się wszystko sprzedało! Kochane jesteście! 🧡💚❤️

Kolor jest taki bardziej żywy niż na zdjęciu. Jak się nie będzie podobała, to przyjmę zwrot 🙂

To super 🙂 Lubię zielenie 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję 😘 Mam przelew od guccio, zaraz sporządzam etykietę do wysyłki paczkomatem. Po odjęciu kosztów przesyłki zostanie na bazarek 18 zł. 🙂 🌷

Dziękuję Isiak za przelew, wysyłka paczkomatem wczoraj poszła. Po odjęciu kosztów przesyłki zostaje na bazarek 33 zł 🙂🌷

Dziękuję pochamerce za 60 zł wręczone mi wczoraj przy przekazaniu osobistym fantu 🙂 🌷

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2024 o 10:09, Isiak napisał:

Melduję, że kurteczka doszła i jest super 🙂 Dziękuję 🙂 

Oj, jak się cieszę 😃 Dziękuję za potwierdzenie, a Mazowszance raz jeszcze za podarowanie fantu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...