Jump to content
Dogomania

Od 27.06. sunia już we własnym DS w Warszawie. Mała, czarna sunia Kawunia od 8.04.2024 r. czeka na własny Dom w hotelu u Murki. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko dobrego Człowieka.


Recommended Posts

Dnia 28.06.2024 o 16:54, elik napisał:

A teraz super wiadomość! 
Maluszek już w poniedziałek opuści schronisko i pojedzie do Hotelu Psiej Mamy. Przyjedzie po niego Pani Edyta. Maluszek będzie mieszkał w domu. Na początek musi przejść przez kwarantannę, ale to zrozumiałe.  Niestety różnych żyjątek można się spodziewać w jego organizmie  😞 Nie przypuszczałam, że tak szybko uda się znaleźć mu miejsce. 

Teraz bardzo ważne jest zapewnienie mu kasy na hotel i ewentualną opiekę weterynaryjną w czym bardzo na Was liczę.

Hurrrrrraaaaaaaa!!!! 😃 Jakiż to dzień szczęśliwy!

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj mam zdjęcia z domku Kawki, która jest w DS zwana Nedsią. Spiętrzyły mi się sprawy do załatwienia, a w dodatku przed chwilą dostałam wiadomość od Pani Edyty z Hotelu u Psiej Mamy, że Jej podhalan miał skręt żołądka i nie będzie mogła pojechać jutro po tego małego psiaczka, którym chcę się zaopiekować po Kawuni. Muszę szukać transportu na nowo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2024 o 15:07, Poker napisał:

Biedny pies, oby przeżył. 

Ale p. Edyta przyjmie psiaczka?

Miejsce ma zapewnione, tylko transport odpadł 😞  Ale to "tylko" jest bardzo ważne. Nadal nic nie mam. Na zapytanie SMS-em, czy w inny dzień tygodnia byłby możliwy transport, Pani Edyta nie odpisała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2024 o 17:55, Poker napisał:

Może zajęta  swoim psem.

Raczej nie, bo Jej pies jest jeszcze w szpitaliku. Ale coś ruszyło, może któraś z wolontariuszek zdecyduje się zawieźć malucha. Oczywiście odpłatnie, ale to uratuje sytuację. Z resztą Pani Edyta też wiozłaby go za opłatą, którą doliczyłaby do hotelowania.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2024 o 06:56, Nesiowata napisał:

A  co z nr konta?

Pozostały majątek Fadusia [*] Agat21 podzieliła pomiędzy Wilfika i maluszka, który jeszcze jest w schronie, a który ostatecznie pojedzie jutro do hotelu u Psiej Mamy. Część Wolfika przelałam na jego konto w ZEA, a na koncie, które dotychczas należało do Fadusia pozostała część dla tego malca. Tak więc maluszek obsiądzie i konto i jego pozostałość.
Roześlę nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2024 o 17:32, koja napisał:

I ja przenoszę swoją deklarację na psiaczka.
Super, że Pchełka już na swoim,

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję  dlaciebiekwiaty.gif.f5533b1fcdf88334265ea6a47f9cfc73.gif
Wpłacałaś deklaracje dla Fadusia, wystarczy więc zmienić w tytule imię pieska.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2024 o 18:41, Ewa Marta napisał:

Ja niestety nie zostanę z deklaracją, bo ostatnio posypało się zdrowie mojego Gucia i musze co miesiąc dokładać do jego leczenia:( Bardzo przepraszam.

Ewuniu, nie masz za co przepraszać. Mamy obowiązki i w pierwszej kolejności musimy je zabezpieczyć. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wspieranie suni i życzę zdrowia dla Gucia i dziękuję za informację  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Od 27.06. sunia już we własnym DS w Warszawie. Mała, czarna sunia Kawunia od 8.04.2024 r. czeka na własny Dom w hotelu u Murki. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko dobrego Człowieka.
Dnia 28.06.2024 o 10:55, elik napisał:

Gorąco proszę Was kochani Deklarowicze, których tak bardzo wzruszył los Nesi/Kawuni, że postanowiliście finansować jej drogę do własnego domu, proszę Was, otwórzcie serca na los małego, przerażonego pieska z boksów ogólnych, którego życie wśród tylu dużych samców jest cały czas zagrożone.
Bardzo, bardzo Was proszę o deklaracje dla tego maluszka.   

     

Przeniosę swoją deklarację, tylko poproszę o numer konta. 

Dnia 1.07.2024 o 18:41, Ewa Marta napisał:

Ja niestety nie zostanę z deklaracją, bo ostatnio posypało się zdrowie mojego Gucia i musze co miesiąc dokładać do jego leczenia:( Bardzo przepraszam.

Życzę zdrowia Guciowi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2024 o 20:08, mariusz pp napisał:

Ja dzisiaj wpłaciłem na konto na które płaciłem na sunię .

Dzięki  🙂  Pomyślimy jak to zrobić, żeby było jak najmniej kombinacji. Może byłoby możliwe wpłaty na konto ZEA. Porozmawiam w tej sprawie z Martusią. Twoją deklarację piesio na pewno otrzyma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...