Jump to content
Dogomania

Od 27.06. sunia już we własnym DS w Warszawie. Mała, czarna sunia Kawunia od 8.04.2024 r. czeka na własny Dom w hotelu u Murki. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko dobrego Człowieka.


Recommended Posts

Dnia 27.06.2024 o 11:30, malagos napisał:

To dziś adopcja?

 

Dnia 27.06.2024 o 11:37, Radek napisał:

Mam nadzieję, że tak. 

Tak, dzisiaj i wszystko jest gotowe na przyjęcie malutkiej. Wszystko nowiutkie czeka na Kawunię. Mają przyjechać po sunię około 16-tej czyli już wkrótce  🙂   

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i nasza Kawunia/Pchełka już jest warszawianką. Pojechała do swojego domu o 18:30. Przywitała swoją Panią wesoło i taka odjechała. To bardzo dobry znak. Murka też się cieszy, bo mówi, że tak łatwiej jest się Jej rozstawać ze swoimi podopiecznymi. Pan zostawił 100,00 zł.

Tak odjechała nasza Kawunia  🙂 

OdjazdzhoteludoDS1.jpg.b61cec2300e058f0a26de90bdc0b42b5.jpg

OdjazdzhoteludoDS2.jpg.20d9c0542d86bddb969bfda44bf394e3.jpg

OdjazdzhoteludoDS3.jpg.34fca516eb60025d5d5ca954831773f9.jpg

Żegnaj słoneczko. Bądź tylko szczęśliwa, już zawsze.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pchełka była tak entuzjastycznie nastawiona wobec nowych ludzi, że ciężko jej było zdjęcia zrobić. Musicie uwierzyć na słowo, że ta czarna plama obok nóg pańci, to nadstawiająca się do głaskanka Pchełka :)

Miłość obustronna od pierwszego wejrzenia :)

20240627_183023.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2024 o 20:24, Poker napisał:

 Bardzo się cieszę,  że sunia ma domek. Tym bardziej, że adopcję prawie stoją. 

Niech Ci się  szczęści. 

 

Dnia 27.06.2024 o 20:29, Radek napisał:

Powodzenia Pchełko. 

Dzięki wielkie  ❤️  🌺  🌸 
A lajków jak zwykle zabrakło. 

Link to comment
Share on other sites

Gorąco proszę Was kochani Deklarowicze, których tak bardzo wzruszył los Nesi/Kawuni, że postanowiliście finansować jej drogę do własnego domu, proszę Was, otwórzcie serca na los małego, przerażonego pieska z boksów ogólnych, którego życie wśród tylu dużych samców jest cały czas zagrożone.
Bardzo, bardzo Was proszę o deklaracje dla tego maluszka. Ma zarezerwowane miejsce u Murki, ale oprócz tego szukam miejsca, gdzie mógłby być przeniesiony jak najszybciej, choćby na czas zwolnienia się miejsca u Murki. Bardzo Was proszę także  o pomoc w szukaniu miejsca dla tego nieboraka.  

     received_1148723409597586.thumb.jpeg.9d2b1c7f7d423cabdaa55cd504a7df01.jpeg.854333f7aa8dc55efd2783b191e5f96c.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2024 o 12:40, agat21 napisał:

Ja już dawno się zadeklarowałam dla chłopaczka jak szalona i połowa kasy po Fadusiu dla niego została 🙂 

Oby jak najszybciej mógł zmienić miejsce pobytu.. Dlaczego nie może przyjechać do Murki na miejsce Kawki??

Tak, pamiętam Agatko i bardzo serdecznie dziękuję   dzikujzserca.gif.fa8a285f02912e2dc1641a0655a398e8.gif

Tola zarezerwowała miejsce po Kawusi dla tej pogryzionej suni. Murka wiedząc, że Kawunia ma już zapewniony DS, przyjęła ja nieco wcześniej. Dla maluszka zarezerwowałam miejsce po tej suni. Podałam Toli numer do pani zainteresowanej adopcją małej suni więc może jest szansa, że sunia szybko znajdzie DS. Są w trakcie rozmów.  

Link to comment
Share on other sites

A teraz super wiadomość! 
Maluszek już w poniedziałek opuści schronisko i pojedzie do Hotelu Psiej Mamy. Przyjedzie po niego Pani Edyta. Maluszek będzie mieszkał w domu. Na początek musi przejść przez kwarantannę, ale to zrozumiałe.  Niestety różnych żyjątek można się spodziewać w jego organizmie  😞 Nie przypuszczałam, że tak szybko uda się znaleźć mu miejsce. 

Teraz bardzo ważne jest zapewnienie mu kasy na hotel
i ewentualną opiekę weterynaryjną w czym bardzo na Was liczę.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...