Jump to content
Dogomania

Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???


martka1982

Recommended Posts

o boże!!!! to co ten biedny Spajki je???? przecież prawidłowa dieta w przypadku seniora jest niezwykle istotna, a tym bardziej jeśli ma stan zapalny dziąseł. czy on jest w stanie te chrupki pogryźć? nigdy nie miałam zastrzeżeń co do diety Spajka aż do do wczorajszego dnia i tych informacji. nie miałam zastrzeżeń bo uznałam za fakt,że skoro moria bierze 300zł to część z tej kwoty przeznacza na dostosowana do potrzeb psa karmę. przecież Spajki nawet w schronisku dostawał lepsze jedzenie niż suchą karmę!!!!!!!! mam nadzieje,że te teksty o suchej karmie były napisane tylko po to zeby wyciągnąc kasę od niemieckiej fundacji i pokazac jaka ta moria jest biedna (dosłownie). chce wierzyc, ze Spajki jest prawidłowo żywiony i nie męczy się przy każdym posiłku gryząc coś czego nie jest już w stanie pogryźć!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly']przeczytałam coś takiego:

"I mysle czasem, my walczymy jakby ze soba, bo Moria ma nas w d. i sie nie przejmuje..."

to prawda. ja się wypisuję z fight club.

Wiola jak Ci zabraknie kasy na mokra karmę dla Spajka- to daj znać. "Wygrałas."[/QUOTE]


List do HHP napisałam, chociaż zostali już poinformowani wcześniej. I lekkie załamanie to wczorajsza sprawa. Jeśli mogę w tej sprawie coś zrobić- piszcie:)

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o finanse.

W mailu o pewnej fikcyjnej adopcji mam także informacje o zabezpieczeniu finansowym tej adopcji. Miałyby być to pieniądze po psie, który znalazł dom. Miałyby to być pieniądze dogomaniaków, które bezczynnie leżą na prywatnym koncie zamiast służyć innym psom. To wszystko mam dokładnie opisane.

Chodzi o tego psa.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180942-Niewidomy-Mi%C4%99tus-w-DS-w-Warszawie!-Powodzenia[/url]!!!

Tak dogomaniacy. Wasze pieniądze leżą odłogiem a psy umierają w schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Martka czy oprócz tutaj naszego pisania, jest coś robione? Czy Spajk zostanie zabrany? wiesz czemu pytam? Bo zajrzałam wczoraj ( w trakcie pisania maila do HHP)na pierwszą stronę wątku (po raz pierwszy) i zobaczyłam Spajka jeszcze w schronisku. Ok. to stary pies, mineło już1, 5 roku, ale to nie ten Spajk. Nie takiego Spajka widziałam przez płot u Morii. Jego siersc na zdjeciach ze schroniska aż błyszczy. Spajk jest wesoły, radosny. I tak mi sie wydaje grubiutki? czy ma tylko tyle siersci. Ja widzialam wyblakłego, wątłego psa. Był wystraszony, ale to dlatego, bo Moria krzyczała, więc na ten temat nie mogę nic powiedziec.[/QUOTE]

Rozumiem Charly, że masz swój udział w tym wszystkim? Strasze ile osób jest w to zamieszanych.

Link to comment
Share on other sites

Cajus czy to takze tyczy się Spajka? I czy mógłbys powiedziec o co chodzi dokladnie i co za mail? Bo piszesz takie rzeczy trochę bez pokrycia.


Rozumiem, ze została otworzona jakas puszka pandory i teraz wychodzi na to, ze dogo to bagno i kazdy tu coś ukrywa?:) Jesli tak - to wez wyłóż jasno kawe na lawę, o co chodzi. Takie ktoś napisał mi maila jest niepowazne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Cajus czy to takze tyczy się Spajka? I czy mógłbys powiedziec o co chodzi dokladnie i co za mail? Bo piszesz takie rzeczy trochę bez pokrycia.


Rozumiem, ze została otworzona jakas puszka pandory i teraz wychodzi na to, ze dogo to bagno i kazdy tu coś ukrywa?:) Jesli tak - to wez wyłóż jasno kawe na lawę, o co chodzi. Takie ktoś napisał mi maila jest niepowazne.[/QUOTE]

To prywatna wiadomość. Tylko Wyższa Instancja może prosić o Jej ujawnienie w całości z nickami i nazwiskiem jakie tam widnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']To prywatna wiadomość. Tylko Wyższa Instancja może prosić o Jej ujawnienie w całości z nickami i nazwiskiem jakie tam widnieje.[/QUOTE]

Skoro dzieje się coś złego,nieodpowiedniego, to może udaj się do tej "Wyższej Instancji"? Bo takie pisanie bez konkretów niczego nie wyjaśnia i nie zmienia.
[quote name='Cajus JB']Muszę dodawać osobne posty. Telefon nie robi multi cytatów.
Nic nie wiem o Niemcach. To polskie bagno.[/QUOTE]

oczywiście ze polskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Jesli chodzi o finanse.

W mailu o pewnej fikcyjnej adopcji mam także informacje o zabezpieczeniu finansowym tej adopcji. Miałyby być to pieniądze po psie, który znalazł dom. Miałyby to być pieniądze dogomaniaków, które bezczynnie leżą na prywatnym koncie zamiast służyć innym psom. To wszystko mam dokładnie opisane.

Chodzi o tego psa.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180942-Niewidomy-Mi%C4%99tus-w-DS-w-Warszawie!-Powodzenia[/url]!!!

Tak dogomaniacy. Wasze pieniądze leżą odłogiem a psy umierają w schroniskach.[/QUOTE]

Bardzo proszę o wyjaśnienie kwestii o fikcyjnej adopcji. Nie bardzo rozumiem o co chodzi, o jakie pieniądze na koncie, i co ma do tego Miętusek?

Link to comment
Share on other sites

[B]I mimo, ze Ania+Milva i Ulver tak tu krzyczy, trzeba napisac, ze wzorowo zachowala sie na swoim watku Miszy, ktoremu tez pomaga HHP:
[INDENT]"Napisałam do Beaty z niemieckiej fundacji Hundehilfe Polen, która pomagała mi gdy był Kieruś...

Dostałam opowiedz,że pomogą Miszce ! Miszka ma więc zapewnioną karmę- klasy premium senior. Gdy potrzebne będą leki to tez mam śmiało pisać, może uda się coś podesłać.

W związku z tym,że będzie stała pomoc z karmą , to cena hotelowa za miesiąc zostaje obniżona do 300zł. "[/B]

Czyli nie trzeba po cichutku, w tajemnicy, bo jezeli sie wszystko opisze i nie ma niedomowien, to zycie jest latwiejsze...
Co mnie zastanawia w tej calej sprawie, to osoba Morii- to, ze sie bierze ewidentnie za duzo zwierzat, to niestety nie jest powod do specjalnego traktowania- za meczennictwo sie orderow nie dostaje, bo zle na tym wychodza i ludzie i tym bardziej zwierzaki... zakoltunione, niedozywione, czy nawet chore zwierze tez bedzie dreptac za pania...takie sa zwierzeta... i trzeba niestety czasem sobie samemu zadac pytanie: co jest dla zwierzaka najlepsze?, a dla Spajka z pewnoscia najlepszy bylby cieply domek w pojedynke...
Nie jest grzechem poprosic o pomoc, ale matactwa i brak przejrzystosci, to grzech smiertelny kazdego przedsiewziecia, w ktorym obce pieniadze graja jakakolwiek role...


[/INDENT][/QUOTE]


Ale o co Ci chodzi, przeciez wczesniej napisałam że równiez korzystam z pomocy tej fundacji, to nie tajemnica. Misza dostaje karmę od nich w tej chwili i pokryli jego operację usunięcia brodawki przy oku. Od czasu do czasu prywatne osoby przysyłąją dla niego smakołyki i zabawki. Czy to źle? Chyba kazdy ma prawo pomagac komu chce. Są zdjecia Miszy , widzą jak wygląda-że jest zdrowy. Nikt od nikogo na siłę niczego nie wymaga. Zapraszam na watek Miszki, tam możemy podyskutować.

Jednak zauważ iż ta faundacja pomaga wielu innym psiakom i nie wazne czy są w dt, ds czy w hotelu. Jednak teraz nie będa już pomagac nikomu.
Dzięki Wam . Mam nadzieję ,że dopiełyście swego i spicie teraz spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']o boże!!!! to co ten biedny Spajki je???? przecież prawidłowa dieta w przypadku seniora jest niezwykle istotna, a tym bardziej jeśli ma stan zapalny dziąseł. czy on jest w stanie te chrupki pogryźć? nigdy nie miałam zastrzeżeń co do diety Spajka aż do do wczorajszego dnia i tych informacji. nie miałam zastrzeżeń bo uznałam za fakt,że skoro moria bierze 300zł to część z tej kwoty przeznacza na dostosowana do potrzeb psa karmę. przecież Spajki nawet w schronisku dostawał lepsze jedzenie niż suchą karmę!!!!!!!! mam nadzieje,że te teksty o suchej karmie były napisane tylko po to zeby wyciągnąc kasę od niemieckiej fundacji i pokazac jaka ta moria jest biedna (dosłownie). chce wierzyc, ze Spajki jest prawidłowo żywiony i nie męczy się przy każdym posiłku gryząc coś czego nie jest już w stanie pogryźć!!![/QUOTE]NO jak to, co je Spajki Martuś..???:o Nie wiesz..??Puszki, sporo puszeczek dostał w paczce, Moria jest podobno bardzo szczęsliwa, bo gdyby nie to, to biedny musialby jesc tanie suche...a zabki go bolą..przydalaby sie jakas kasa na te ząbki...chociaz nie...sory...najpierw kolejny niezaplacony rachunek od weta...a swoja droga to nie otrzymalam odpowiedzi od nikogo...skad i dlaczego znow wizyta u weta??:o TrZecia w ciagu miesiąca..???:o To w koncu Spajki jest zdrowy, czy chory..??Bo ostatnie wiesci głosiły, ze zdrowy, tylko stary, a na wzmocnienie dostal witaminki....po co więc kolejna wizyta..???

[quote name='Cajus JB']

Tak dogomaniacy. Wasze pieniądze leżą odłogiem a psy umierają w schroniskach.[/QUOTE]TAk tak Cajus..psy umieraja w schroniskach a FUndacja niemiecka, zamiast im pomagac, pomaga biednej, udreczonej Morii, ktora przygarnia porzucone psy z dogomanii (Fart)....a niektóre zawłaszcza, odmawiając im domu stałego i darmowego leczenia...lepiej pomagac Spajkiemu, na ktorego czekal DS, niz umierajacym psom w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']
<b>[INDENT] Czyli nie trzeba po cichutku, w tajemnicy, bo jezeli sie wszystko opisze i nie ma niedomowien, to zycie jest latwiejsze...
Co mnie zastanawia w tej calej sprawie, to osoba Morii- to, ze sie bierze ewidentnie za duzo zwierzat, to niestety nie jest powod do specjalnego traktowania- za meczennictwo sie orderow nie dostaje, bo zle na tym wychodza i ludzie i tym bardziej zwierzaki... zakoltunione, niedozywione, czy nawet chore zwierze tez bedzie dreptac za pania...takie sa zwierzeta... i trzeba niestety czasem sobie samemu zadac pytanie: co jest dla zwierzaka najlepsze?, a dla Spajka z pewnoscia najlepszy bylby cieply domek w pojedynke...
Nie jest grzechem poprosic o pomoc, ale matactwa i brak przejrzystosci, to grzech smiertelny kazdego przedsiewziecia, w ktorym obce pieniadze graja jakakolwiek role...

[/INDENT]</b>Ale o co Ci chodzi, przeciez wczesniej napisałam że równiez korzystam z pomocy tej fundacji, to nie tajemnica. Misza dostaje karmę od nich w tej chwili i pokryli jego operację usunięcia brodawki przy oku. Od czasu do czasu prywatne osoby przysyłąją dla niego smakołyki i zabawki. Czy to źle? Chyba kazdy ma prawo pomagac komu chce. Są zdjecia Miszy , widzą jak wygląda-że jest zdrowy. Nikt od nikogo na siłę niczego nie wymaga. Zapraszam na watek Miszki, tam możemy podyskutować.

Jednak zauważ iż ta faundacja pomaga wielu innym psiakom i nie wazne czy są w dt, ds czy w hotelu. Jednak teraz nie będa już pomagac nikomu.
Dzięki Wam . Mam nadzieję ,że dopiełyście swego i spicie teraz spokojnie.[/QUOTE]

Aniu, nie przecztałas dokladnie postyu laikini...podałą Ciebie jako wzór!!!!Owszem, czerpiesz pomoc- ale piszesz o niej, rozliczasz ją i obnizyłaś koszty pobytu psa, na ktorego ta pomoc otrzymujesz....i tak winno być...Moria natomiast wszystko robi w tajemnicy, a otrzymując 20 euro miesiecznie na Kladzie plus puszeczki, nie dośc , ze nie obnizyla kosztow utrzymania, to "zapomnniala" o kasie nam pisac i nawet do niedawna(byc moze i do dzis), nie byla u weta z sunią...a podobno ma cos z uszami...jest juz starsza i dośc wychudzona...
Poza tym Charly pisząc do Fundacji, miala napisać tylko o tej sytuacji konkretnej i prosic o wstrzymanie wszelkiej pomocy dla Morii..nie dla innych psow...co mam nadzieje nie zaowocuje wstrzymaniem pomocy dla wszystkich...

Link to comment
Share on other sites

no to może rzeczywiście źle zrozumiałam- już chyba za bardzo ponosi mnie ta cała sytuacja...jesli tak to [B]przepraszam[/B]
To prawda- rozliczam się z kazdej złotówki -wklejam tez zdjęcia darów z Niemiec. Jeżeli Moria tego nie robi, to faktycznie błąd jej bo traci przez to zaufanie. Jednak poprzez nagonkę na Morię do Niemiec straca an tym i inne psy, gdyż najprawdopodobniej Fundacja nie bedzie pomagała dalej psom o których wspominała Sonikowa- miszy, Gufi itp...a to wielka szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Aniu, nie przecztałas dokladnie postyu laikini...podałą Ciebie jako wzór!!!!Owszem, czerpiesz pomoc- ale piszesz o niej, rozliczasz ją i obnizyłaś koszty pobytu psa, na ktorego ta pomoc otrzymujesz....i tak winno być...Moria natomiast wszystko robi w tajemnicy, a otrzymując 20 euro miesiecznie na Kladzie plus puszeczki, nie dośc , ze nie obnizyla kosztow utrzymania, to "zapomnniala" o kasie nam pisac i nawet do niedawna(byc moze i do dzis), nie byla u weta z sunią...a podobno ma cos z uszami...jest juz starsza i dośc wychudzona...
Poza tym Charly pisząc do Fundacji, miala napisać tylko o tej sytuacji konkretnej i prosic o wstrzymanie wszelkiej pomocy dla Morii..nie dla innych psow...co mam nadzieje nie zaowocuje wstrzymaniem pomocy dla wszystkich...[/QUOTE]

Ja nie prosiłam konkretnie o wstrzymanie pomocy dla Morii. To ich wybór. Natomiast opisalam jak wygląda sprawa.
I jesli HHP wstrzyma pomoc generalnie to absolutnie, powtórzę ABSOLUTNIE nie czuję się za to odpowiedzialna. I nie dam sobie czegoś takiego wcisnąć, tak jak innych kitów tutaj..Smieszne. Chyba taka poważna fundacja jak HHP wie co robi. To nie są płaczliwe dzieciaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']no to może rzeczywiście źle zrozumiałam- już chyba za bardzo ponosi mnie ta cała sytuacja...jesli tak to [B]przepraszam[/B]
To prawda- rozliczam się z kazdej złotówki -wklejam tez zdjęcia darów z Niemiec. Jeżeli Moria tego nie robi, to faktycznie błąd jej bo traci przez to zaufanie. Jednak poprzez nagonkę na Morię do Niemiec straca an tym i inne psy, [B]gdyż najprawdopodobniej Fundacja nie bedzie pomagała dalej psom o których wspominała Sonikowa- miszy, Gufi itp...a to wielka szkoda.[/QUOTE][/B]

Może napisz cos takiego, jak będziesz miala konkretne wiadomości. bo najprawdopodobniej brzmi jak te Cajusa wypowiedzi. Bez pokrycia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']HHP wstrzyma pomoc dla innych psów-takie jest ich na dziś dzień zdanie . Sonikowa mam nadzieję cos więcej na ten temat napisze...
Kto więc teraz jest za to odpowiedzialny? Wszyscy umyją ręcę, watek pewnie zostanie zamkniety , a inni niech sobie radza sami...ważne ,że Mori dokopiecie.[/QUOTE]


Kto jest za to odpowiedzialny? Dokopiecie Morii? Przykro mi, skoro nadal nie zrozumialas o co tutaj chodzi, nie będę Tobie tego tlumaczyć.
Wiesz czemu te zwierzęta wogole potrzebują pomocy? Bo istnieją ludzie, dla któch wlasne ego ważniejsze jest od zweirzęcia, słowem= ludzie traktujący zwierzęta podmiotowo. I takie podejscie ma nie być ujawnione, po to ,zeby w konkretnym przypadku szla pomoc dla psow, ktore dokladnie z tych powodów znalazły się w potrzebie. Normalnie szkoda gadac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']no to może rzeczywiście źle zrozumiałam- już chyba za bardzo ponosi mnie ta cała sytuacja...jesli tak to [B]przepraszam[/B]
To prawda- rozliczam się z kazdej złotówki -wklejam tez zdjęcia darów z Niemiec. Jeżeli Moria tego nie robi, to faktycznie błąd jej bo traci przez to zaufanie. Jednak poprzez nagonkę na Morię do Niemiec straca an tym i inne psy, gdyż najprawdopodobniej Fundacja nie bedzie pomagała dalej psom o których wspominała Sonikowa- miszy, Gufi itp...a to wielka szkoda.[/QUOTE]
AAaaa....no właśnie...zdjęcia puszczek..??:o Aniu- o tym, to nawet nie marzymy...juz Moria nas dawno pod tym względem "wytresowała"....nikt by nawet nie śmiał poprosic o takie foty...dopiero by sie nam dostało....
Ale 12 miesiecy(a niebawem bedzie juz 13 miesiecy) x 20 Euro....cisza...nie ma ani widu ani słychu o tej kasie...chyba przyznasz, ze to conajmniej dziwne...raz jeden Moria "pozwolila" zaplacic o 100 zł mniej(bo nie moglismy uzbierac pelnej deklaracji), wszyscy sie cieszyli, jaka to Moria donra i kochana...a ona po prostu łaskawie "odebrała" sobie z tej ogromnej kwoty...Dziewczyny co miesiac kombinuja jak moga 300 zł dla KŁądzi...Cajus nawet w podpis sobie wrzucił;):p..ze Kładzi brakuje kasy..a okazuje się, ze wcale nie brakuje...bo te deklaracje , ktore sa plus 20 euro deklaracji miesiecznych z Niemiec, wystarczaja spokojnie z mała górką nawet...ale Moria ciiiii...a dziewczyny "skrobia"..i jakos(tak, jak u Spajka) zawsze sie udawało "wyzebrać" kaskę...a euro lezy i "pachnie"...:/a Kladzi choruja uszy...wwwwwwwrrrr...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Kto jest za to odpowiedzialny? Dokopiecie Morii? Przykro mi, skoro nadal nie zrozumialas o co tutaj chodzi, nie będę Tobie tego tlumaczyć.
Wiesz czemu te zwierzęta wogole potrzebują pomocy? Bo istnieją ludzie, dla któch wlasne ego ważniejsze jest od zweirzęcia, słowem= ludzie traktujący zwierzęta podmiotowo. I takie zachowanie ma nie być ujawnione, po to ,zeby szla pomoc dla psow, ktore dokladnie z tych powodów znalazły się w potrzebie. Normalnie szkoda gadac.[/QUOTE]To po pierwsze..teraz winne będziemy my...ja,TY, laikinia....ale żadna z Was nie napisze, ze to Moria jest winna...???:o Dalej ją bedziesz bronila???:o
Aniu- gdyby nie jej klamstwa, ktore tutaj jasno zostaly ujawnione, matactwa- nie byloby calej tej sytuacji!!Zastanow sie, kogo trzeba za to winic..??PRzeciez przez pazernośc Morii, Spajki nie ma DS!!!!A te klamstwa, ktore tam sa opisane o kastracjach, porzuconych psach...to my jestesmy winne..??:o
JAk pisalam- ja sonikowej za to nie winie- bo do niedawna bylam w takiej samej sytuacji, jak ona...za Morie dalabym sobie łeb odciąc...dłuuugo nie probowalam nawet sparwdzac ani weryfikować tego, co mowi,..tak potrafila przekonywac....wiem, to bylo głupie z mojej strony i nie mam nic na swoje usparwiedliwienie...ale dlatego akurat sonikowa rozumiem...Moria wykorzystala jej ufnośc, tak, jak moją...oj, jak mi potrafiła słodzic i przekonywac...dluuugo by opowiadac...na szczescie koniec z tym...
Ale na litość boską...nie wiń teraz tych, ktorzy nie zawinili- a otworz oczy i zobacz, kto winny jest faktycznie!!

Link to comment
Share on other sites

Goniu mnie to kompletnie nie rusza. Mogę być winną.Pomijajac fakt, ze tego buta może sobie Ania ubrać sama albo komu tam chce. Ja w to nie wchodzę. To nie jest kwestia winy czy jej brak za decyzje ktore teraz podejmie HHP. Napisałam do HHP. I zrobilabym to za każdym razem ponownie. I jesli w przyszłości o czyms takim się dowiem- także napiszę i powiadomię kogo trzeba

Tutaj na tym wątku nie doprowadzimy do odzyskania Spajka. Ale dla mnie ten wątek jest bardzo cenny. i chyba dla kazdego z tych lub nawet odmiennych powodów:lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety mam pokrycie dla wielu spraw. Dla sądu to pewnie będą bardzo istotne dowody. I chętnie je udostępnię. Schronisko, inny hotel w to zamieszany, użytkownicy dogomanii. Ten jeden mail wystarczy aby poleciały głowy. Starczy tej obłudy i przekrętów.
Nie mówiąc o szantażach pewnych użytkowników, które są mi znane.

Spajki widzisz piesku co ludzie zrobią aby pokazać jak bardzo durnym są gatunkiem. Cieszę się, że tego nie rozumiesz i drepczesz sobie za Moria.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Niestety mam pokrycie dla wielu spraw. Dla sądu to pewnie będą bardzo istotne dowody. I chętnie je udostępnię. Schronisko, inny hotel w to zamieszany, użytkownicy dogomanii. Ten jeden mail wystarczy aby poleciały głowy. Starczy tej obłudy i przekrętów.
Nie mówiąc o szantażach pewnych użytkowników, które są mi znane.

Spajki widzisz piesku co ludzie zrobią aby pokazać jak bardzo durnym są gatunkiem. Cieszę się, że tego nie rozumiesz i drepczesz sobie za Moria.[/QUOTE]JA osobiście juz sie nie moge tej sprawy sadowej doczekac...SPotkam się wreszcie z wieloma osobami, poświetujemy na żywo, nie tylko wirtualnie:lol:
Heheheh...wązny Cajus ma maila za ktorego polecą głowy...ja wprawdzie nie mam watpliwej przyjemności prowadzic konwersacji z tą persona...ale i tak moja głowa tez na pewno poleci razem z innymi uzytkownikami:p:eviltong:musze jakieś wzmocnienie łba zakupić;) Moze uda mi sie oszukac scinających..mam dobrego "mistrza" w oszukiwaniu:eviltong:, można się wiele nauczyc...
OJ Cajus Cajus...z jednym sie zgodze...z tym durnym gatunkiem....nie jestes wyjątkiem...

Link to comment
Share on other sites

Ale ja rozumiem ,ze chcecie aby pomoc otrzymywały osoby , które nie oszukują itp. Rozumiem iż chcecie z tego grona wykluczyć Morię -ok- nie mówię ,że ta sprawa miała zostać nie ruszona ...ale mozna pewne sprawy załatwić na spokojnie . Wypisując do Niemiec rzeczy pokazujące obraz tylko z jednej strony- na forum oraz śląc maila do wszystkich -nie dając mozliwości pokazania spraw z innej strony czy tez obrony, do tego mieszając w to Sonikową , z której zrobiliście oszustkę i naciągaczkę jest dla mnie co najmniej obrzydliwe.
Teraz w całą historię Spajka zostały wciagnięte też i inne psy, nie tylko te u Morii. Oto mi chodzi a nie o obronę Mori.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']HHP wstrzyma pomoc dla innych psów-takie jest ich na dziś dzień zdanie . Sonikowa mam nadzieję cos więcej na ten temat napisze...
[B]Kto więc teraz jest za to odpowiedzialny?[/B] Wszyscy umyją ręcę, watek pewnie zostanie zamkniety , a inni niech sobie radza sami...ważne ,że Mori dokopiecie.[/QUOTE]
Odpowiedzialna jest Moria, która doprowadziła do tego własną nieuczciwoscią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...