Jump to content
Dogomania

Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???


martka1982

Recommended Posts

[quote name='Sabina02']O co tu chodzi???

Moria dostaje odemnie 100 zl miesiecznie na sunie Kładke, ktora jest ponoc bezdomna. Jesli Kladka tez stala sie Morii wlasnoscia to ja czuje sie oszukana, bo dobrowolnie to moge i chce placic na psy bezdomne, ale nie zamierzam sponsorowac cudzego psa (mam trzy wlasne do sponsorowania).[/QUOTE]
A nie możesz tego po prostu wyjaśnić z Morią?????
Co Ci da napisanie posta na wątku?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sabina02']Ja nie mam kontaktu z Moria.[/QUOTE]
Płacisz jej 100 zł miesięcznie na psa i nie masz kontaktu? Poproś o jej nr telefonu, albo maila - przecież dziewczyny na tym wątku mają. I wyjaśnij sprawę. Bezpośrednio, a nie tutaj - bo tu każdy wie lepiej i każdy ma dużo do powiedzenia, a większość już chyba ledwo pamięta, którego psa wątek dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

Sabina, to forum to jest świat wirtualny, gdzie każdy może napisać każdą bzdurę, jaka przyjdzie mu do głowy i wystarczy, żeby miał paru klakierów, a bzdura stanie się jedyną właściwą wersją wydarzeń. Ale pamiętaj, że pies na którego płacisz, jest realny. Mięso i kości, a nie pixele i bity. Ja absolutnie nie trzymam tu żadnej ze stron, bo czuję niesmak czytając i tych, i tamtych. Dziesiątki stron o niczym. Zmarnowana energia. A jeśli Ty nie chcesz marnować swojej energii, to dzwoń, lub pisz bezpośrednio do osoby, która dysponuje Twoimi pieniędzmi. Jak masz możliwość, to ją odwiedź. A jak nie masz, to wyślij tam kogoś zaufanego.

Link to comment
Share on other sites

Tylko w kwestii formalnej. martka1982 nie zajechała do Moria bo podobno wiozła innego psa do Gdańska i dlatego poprosiła o spotkanie w Tczewie. Nie było to Jej po drodze. I dyskusja na ten temat nie ma sensu.

[quote name='Sabina02']Dokladnie! Place jej i nie mam z nia kontaktu. Pieniadze zbiera inna osoba, a Moria nie pokazuje sie na watku. Poza tym nawet jesli sie skontaktuje z Moria, a Ona ma cos na sumieniu (nie twierdze ze ma, ale [U]jesli[/U]) to i tak powie mi tylko to co ja chce uslyszec, prawda?

Aha! Oczywscie probowalam dowiedziec sie wiecej na Kladki watku, ale powiedziano mi tylko (cytuje) [I][B]"Chodzi o to tylko aby namieszać ludziom w głowach i pokazać, że Moria ma zły hotel bo nie zrobił tak jak chce gonia66."[/B] [/I]

Wiec myslalam ze moze tu sie dowiem cos wiecej, bez czytania tych wszystkich dotychczasowych tutaj postow osob postronnych.[/QUOTE]

To moja odpowiedź na Twoje stwierdzenie: cytuję [COLOR=Blue] "Zastanawia mnie ta cała sytuacja..."[/COLOR]
Na moja pełna odpowiedź brzmiała: cytuję [COLOR=Blue]"A mnie nie. Chodzi o to tylko aby namieszać ludziom w głowach i pokazać, że Moria ma zły hotel bo nie zrobił tak jak chce gonia66.[/COLOR]

Jacek Barczak"

Trochę to już inaczej brzmi prawda. Ale dyskusja na ten temat też nie ma sensu.

Mogę także podać Tobie numer do kamilawa i Moria jak chcesz.


[COLOR=Black]
[/COLOR] [COLOR=Black]Ostatnio trafiłem wątek. Dwoje ułomnych mężczyzn przygarnęło psa, którego wyrzucono po śmierci opiekuna. Mieszka z Nimi na działce. Dziewczyny szukają Mu domku. Mężczyźni ci tak bardzo pokochali tego psa, że nawet chcieliby go zatrzymać, ale wiedza, że to niemożliwe. Dwóch ułomnych złomiarzy ma więcej serca dla zwierząt niż my tutaj. My potrafimy tylko się gryźć ( bez obrazy dla nikogo ). A oni mimo choroby potrafią dać miejsce i miłość psu. [/COLOR]

[B]Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam. [/B]



Wywołany do odpowiedzi na wątku Spajkusia - odpowiem. [B]Jak ktoś chce podrzucę jutro co u Spajka. Jeśli kogoś to jeszcze interesuje?[/B]

Miłej nocy Wam wszystkim i Spajkusiowi.

Link to comment
Share on other sites

Nie Sabina02. To o mnie i o nas wszystkich. Zatraciliśmy się. Nie umiemy ze sobą rozmawiać i współdziałać. Przez to nasza pomoc traci na skuteczności.

[B]Jeśli chodzi o pomoc. Kraków - Nowa Huta. Chanel uciekła z DS. Kto może pomóc?[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179484-Krak%C3%B3w-Nowa-Huta%21-Chanel-uciek%C5%82a%21-POMOCY%21%21%21%21/page55"]http://www.dogomania.pl/threads/179484-Krak%C3%B3w-Nowa-Huta!-Chanel-uciek%C5%82a!-POMOCY!!!!/page55[/URL]

Im szybciej tym lepiej.

Edit

Sabina02 edytować odpowiedź?

Link to comment
Share on other sites

Goniu, zadowolona jesteś? Komu pomogłaś? Psom? Kamień, Kładka, Spajki, Świat walczą o deklaracje. Żadnemu krzywda się nie dzieje. Może dorzucisz grosik dla Kamienia? Skoro jego dobro tak leży ci na sercu? Dziękuję ci, mam nadzieję, że nie zostanę sama z hotelikową opłatą tylko dlatego, że zgodziłam się być fikcyjnym DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Goniu, zadowolona jesteś? Komu pomogłaś? Psom? Kamień, Kładka, Spajki, Świat walczą o deklaracje. Żadnemu krzywda się nie dzieje. Może dorzucisz grosik dla Kamienia? Skoro jego dobro tak leży ci na sercu? Dziękuję ci, mam nadzieję, że nie zostanę sama z hotelikową opłatą tylko dlatego, że zgodziłam się być fikcyjnym DS.[/QUOTE]Zupełnie njie rozumiem, co ja mam do tego, ze wymienione psy walczą o deklaracje! Zaden z wymienionych, od początku pobyty w hotelu,nie mial kompletu deklaracji...Swiatusiowi, jak dotąd nigdy nie zabrakło pieniązkow i ma tyle, ile potrzeba, a nawet dużo więcej...Spajki juz nie walczy o deklaracje, bo jest przecież własnością Morii, na niego juz pieniązkow nie wpłacamy...a czy jestem zadowolona?? Nie do konca...udalo się póki co zmienić los ALfikowi, i z tego bardzo sie cieszę...kiedy Spakuś pojedzie do wymarzonego DS , wowczas naprawdę bede zadowolona...ale nie jestem tu po to, zeby się zadowalać cvzy dowartościowywać, ale po to aby pomagać..robię to najlepiej jak unmiem...na pewno nie zawsze dobrze, nie jestem nieomylna..ale chyba nie o nas tu chodzi, prawda??
Czekamy na obiecane dziś wiadomości o SPajkusiu od Cajusa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Zupełnie njie rozumiem, co ja mam do tego, ze wymienione psy walczą o deklaracje! Zaden z wymienionych, od początku pobyty w hotelu,nie mial kompletu deklaracji...Swiatusiowi, jak dotąd nigdy nie zabrakło pieniązkow i ma tyle, ile potrzeba, a nawet dużo więcej...[B]Spajki juz nie walczy o deklaracje, bo jest przecież własnością Morii[/B], [B]na niego juz pieniązkow [COLOR=purple]nie wpłacamy[/COLOR][/B]...a czy jestem zadowolona?? Nie do konca...udalo się póki co zmienić los ALfikowi, i z tego bardzo sie cieszę...kiedy Spakuś pojedzie do wymarzonego DS , wowczas naprawdę bede zadowolona...ale nie jestem tu po to, zeby się zadowalać cvzy dowartościowywać, ale po to aby pomagać..robię to najlepiej jak unmiem...na pewno nie zawsze dobrze, nie jestem nieomylna..ale chyba nie o nas tu chodzi, prawda??
Czekamy na obiecane dziś wiadomości o SPajkusiu od Cajusa...[/QUOTE]

Kamień też już nie walczy, bo ponoć jest moją własnością. Nie wpłacamy? Skąd ta 1 os. l.m.? Nie widzę twojej deklaracji na 1 str.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Kamień też już nie walczy, bo ponoć jest moją własnością. Nie wpłacamy? Skąd ta 1 os. l.m.? Nie widzę twojej deklaracji na 1 str.[/QUOTE]A od kiedy to Agatko wpłacają dla psiaka tylko deklarujący???:oNie jestem na liście deklarujących, co nie oznacza, że nigdy nie wpłacałam dla Spajka pieniązków...coś jeszcze chcesz wiedzieć agatko??Jesli tak, prosze o PW, bo tu czekamy na wiadomości o Spajkusiu, wolałabym przeczytać coś o Nim, niż odpowiadać na conajmniej dziwne zaczepki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']A od kiedy to Agatko wpłacają dla psiaka tylko deklarujący???:[B]oNie jestem na liście deklarujących, co nie oznacza, że nigdy nie wpłacałam dla Spajka pieniązków[/B]...coś jeszcze chcesz wiedzieć agatko??Jesli tak, prosze o PW, bo tu czekamy na wiadomości o Spajkusiu, wolałabym przeczytać coś o Nim, niż odpowiadać na conajmniej dziwne zaczepki...[/QUOTE]

Wydaje mi się, że wszystkie wpłaty powinny być uwzględnione w rozliczeniach, jednorazowe też.

Nic więcej nie chcę wiedzieć. Wystarczy mi to, co już wiem. Bywajcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Wydaje mi się, że wszystkie wpłaty powinny być uwzględnione w rozliczeniach, jednorazowe też.

Nic więcej nie chcę wiedzieć. Wystarczy mi to, co już wiem. Bywajcie.[/QUOTE]
Kwoty za wykonywane przelewy też..??Bazarki sa szczególowo rozliczane na swoich wątkach...Cieszę sie, że to juz wszystko- bywaj:)

Link to comment
Share on other sites

szkoda ze moria sama nie znajdzie czasu na napisanie kilku slow o Spajkim skoro loguje sie tak czesto na dogo zeby byc w stalym kontakcie z tymi co jej jeszcze płacą...dziwnie,że do tego celu wysluguje sie kims kto nawet Spajka na oczy nie widzial i ma wybujała wyobraznie.
mam nadzieje ze te wiesci beda dzis i ze beda prawdziwe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']
Wywołany do odpowiedzi na wątku Spajkusia - odpowiem. [B]Jak ktoś chce podrzucę jutro co u Spajka. Jeśli kogoś to jeszcze interesuje?[/B]
[/QUOTE]

[quote name='Cajus JB'][B]Masz gonia66 telefon do Moria.
[/B]
U Spajkusia wszystko w porządku. Ma apetyt. Wcina ze smakiem puszeczki. Troszeczkę mniej wychodzi na dwór, bo pogoda nie jest zbyt ciekawa. Leniuchuje sobie w domku i jak zawsze drepcze swoim kroczkiem za Moria.[/QUOTE]Dziękuję za info...
odpowiadając na kolejną zaczepkę....Niezwyczajna jestem wydzwaniać i zawracac głowę zapracowanym ludziom po kilka razy, w tym samym celu..juz wystarczy, ze co niektorzy widząc Twoj numer telefonu, nie odbieraja go..a skoro napisales, ze masz wiadomości, powszechnie było wiadomo, ze dzwoniłes..obiecałeś je zreszta na wczoraj, czekałam więc i się doczekałam...ot- wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='Cajus JB']Masz gonia66 telefon do Moria.

U Spajkusia wszystko w porządku. Ma apetyt. Wcina ze smakiem puszeczki. Troszeczkę mniej wychodzi na dwór, bo pogoda nie jest zbyt ciekawa. Leniuchuje sobie w domku i jak zawsze drepcze swoim kroczkiem za Moria.[/QUOTE]
---------------------
Jeśli tak-to dla mnie EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][I]"Spajki ma ok 12 lat, do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt trafił 25.11.2007r [/I][/SIZE]
[SIZE=3][I]Jest jak na swój wiek bardzo energicznym, wesołym psiakiem.[/I][/SIZE]
[SIZE=3][I]To cudowny i przeuroczy staruszek, który ma dużo siły i wdzięku w sobie. [B]Bardzo lgnie do ludzi, uwielbia głaskanie i przytulanie, jest troszkę zazdrosny o inne psy w czasie pieszczot, lubi mieć tylko na sobie skupiana uwagę człowieka.[/B] Jeszcze w schronisku przeszedł operację polegającą na usunięciu guza za prawą gałką oczną. Oko również zostało usunięte. Od 12 września 2009 roku Spajki przebywa w płatnym dt w Elblągu."[/I][/SIZE]


[SIZE=3]A gdzies czeka juz na tego staruszka DS z jednym, osobistym panem, bez kilku konkurujacych o uczucia psiakow... :shake::shake::shake: [/SIZE]
[SIZE=3]Nie rozumiem osob, ktore bronia Morii... To jest hotel/ firma i ma obowiazek sie dobrze psami zajmowac- nie robi tego przeciez z laski, lecz bierze za to pieniadze. To, ze sa gorsze hotele na swiecie, to zaden powod do usprawiedliwiania teraz zlego postepowania. Nikt nie "zarabia" sobie dobrymi uczynkami na prawo do paru zlych, jakby przyszla na takie akurat "potrzeba"... :shake: Nie wiem jaki jest powod zatrzymania psa, ale z pewnoscia nie jest to milosc do zwierzat... Nikt, kto chociaz troszke lubi zwierzeta, nie pozbawilby psiaka szansy na WLASNY domek, w ktorym ktos by kochal i finansowal potrzeby tylko tego jednego zwierzaka. Nie czarujmy sie, przy jednym psie wszelkie mozliwosci, czy to finansowe, a przede wszystkim czasowe sa zdecydowanie wieksze niz przy kilku stworzeniach... A tutaj Moria kradnie szanse na "bycie najwazniejszym" takiemu biednemu staruszkowi!!. Spajku, co ty tej kobiecie uczyniles, ze ciebie tak nienawidzi...??!! :-(:-(:-( [/SIZE]
[SIZE=3]CajusJB- twoja zacieklosc tutaj zastanawia mnie doprawdy bardzo...[/SIZE]
[SIZE=3]moze poczytaj madrosci, ktore masz w swojej sygnaturze ;-) :roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...