Jump to content
Dogomania

Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???


martka1982

Recommended Posts

to i ja zrobię OT raz jeszcze; pisałam tutaj o Alfiku, potem otrzymałam kilka pytań w jego sprawie. Więc sprawa wygląda tak, że alfik opuścił hotelik i od dzis jest w DT (jego nowy wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194199-MLB-ALF-pluszowy-kosmita-)?highlight=alfik[/URL])

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly']to i ja zrobię ot raz jeszcze; pisałam tutaj o Alfiku, potem dostałam kilka pytań w jego sprawie na pw. alfik od dzis jest w nowym DT (jego nowy wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/194199-MLB-ALF-pluszowy-kosmita-)?highlight=alfik[/url])[/QUOTE]Dzieki OLu za podrzucenie tu watku galganka:) Cieszymy sie bardzo, ze chlopakowi sie udalo..troche pracy przy nim bedzie...ale najwazniejsze, ze juz go mamy:)
Oby jeszcze Spajkusiowi sie udalo...i oby nie było za późno....Wierze, ze schronisko w Koninie odzyska Spajkusia...i zacznie sie tez i dla niego nowe życie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Tak cichutko tutaj..........................:([/QUOTE]
Uwierz Ewus, że tylko tutaj jest cichutko...:(
Nikt nie zapomnial o Spajkusiu i pewnie niebawem ukaze się komunikat i ważne informacje...póki co, musimy zachowac spokój...dla Spajkusia...i dla nas wszystkich...
EDIT:
Zeby mi nie umknelo:) Wpłynęła dzis kwota od wiernej cioteczki FRubki dla Spajkusia- 10 zł. Odsyłam ja na konto Martki a cioteczce bardzo, bardzo dziękuje za pamięc o chłopaku:):)
JAk sparwy Spajkusia zostana wyjasnione, mysle, ze Martka zrobi rozliczenie......

Link to comment
Share on other sites

11 października, 2 osoby, upoważnione pisemnie przez schronisko, udały się do hotelu Amicus w celu odbycia wizyty po adopcji u Spajka ( jest to jeden z warunków umowy, którą podpisała W.O.). Zgadnijcie co się stało??
Oczywiście dziewczyny zostały wyzwane od k............, nie zostały wpuszczone na teren hotelu, nie miały wglądu w książeczkę zdrowia psa i najogólniej pisząc zostały przegonione! ze złowieszczymi groźbami z ust morii o pozywaniu do sądu itp......... śpiewka, którą pół dogomanii już zna.

Wynika z tego jasno,że moria po raz kolejny złamała warunki umowy. Dalsze działania w toku............

Link to comment
Share on other sites

Tak się nie zachowuje normalny człowiek:shake:
Nie wierzę,że Moria go tak pokochała,że walczy o niego,jak o skarb jakiś - może coś z jej zdrowiem psychicznym nie tak?
Pytam całkiem serio,bo to naprawdę dziwne zachowanie:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Tak sie zachowuje na maksa wkurwiony człowiek...przekonany o swojej absolutnej racji...też...
Z tego wszytkiego jest tylko jedna nauka - dla mnie przynajmniej- nie pisać na forum, nie odgrażać się, nie złościć...nie wkurwiać drugiej strony czy to z racją czy nie po własnej stronie. Zajechać, psa zabrać- tak jak stało się z Alfikiem. Moria czuje się teraz osaczona, niesprawiedliwei potraktowana i pewnie stąd to zachowanie (Wiola tak a propos nikt Tobie nie zarzucał znęcania się nad Spajkiem). Tylko nie rozumiem dlaczego za to ma płacić Spajk. Sądy sądami- są dla ludzi- ale co ma ten pies do tego. To mnie zastanawia i no...smuci, ze się tak ostrożnie wyrażę.

Moria chcesz sprawy w sądzie- dobrze. Ale wydaj tego psa do domu!

Link to comment
Share on other sites

Charly mądre słowa piszesz....gdybyśmy my to wszystko byli w stanie przewidzieć, to na dogo nie byłoby ani słowa...nic. Po prostu odebrałoby się psa i tyle.
Dobre w tym wszystkim chociaż to,że inni uczą się na naszych błędach i wiedzą już jak należy z tym człowiekiem postępować.
Nasza droga będzie dłuższa ale miejmy nadzieję,że również zakończy się happy endem.

epe, moria trzyma się Spajka kurczowo, bo dzięki wpłatom od cajusa, to stworzenie jest dla niej nadal źródłem zarobku......a wiemy jak jest..............

Link to comment
Share on other sites

Ja również, jesli Moria ma taka potrzebę i chęc- pojdę do sądu, jeśli zostane wezwana...nie ma sprawy...ale do licha...dlaczego ten pies stał się karta przetargową..??Jest poważnie chory i potrzebuje solidnej opieki lekarskiej...mam nadzieje, ze Moria SPajkusia leczy i ma na to stosowne dokumenty (bo jedna wizyta u weta to chyba nie jest koniec leczenia, a początek i to dośc kosztownego leczenia:()...BO to, ze żyje (głównie trzymany na rękach), nie mowi nam wiele, albo mówi nam bardzo mało...co do tego nikt nie mial watpliwosci...my chcemy , zeby to życie, ktore mu zostalo, bylo godnym życiem psa, ktory jest kochany, pielegnowany i leczony...bez bólu...w cieple nie tylko domowego ogniska, ale w cieple ukochanego OPiekuna...niczego wiecej nie chcemy dla tego psa, na ktorego takie wlasnie zycie skladało się co miesiac sporo ludzi, oddajac na ten konkretny i szczytny cel, swoje cięzko zarobione pieniązki...

Link to comment
Share on other sites

Nie dosyć, że jestem obrażany i pomawiany to teraz jeszcze nie mogę decydować o swoich wpłatach. Ciekawe bo to darczyńca sam decyduje jakiemu psu chce pomóc.

Szkoda bazarku taks. Była spora suma dla Spajkusia, ale schronisko i martka1982 wstrzymało wpłaty. Swoją drogą schronisko nie poinformowało mnie, że nie ma nic wspólnego z wątkiem i martka1982.

To w czyim imieniu się wypowiada? Dlaczego nie mówi się tu prawdy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Nie dosyć, że jestem obrażany i pomawiany to teraz jeszcze nie mogę decydować o swoich wpłatach. Ciekawe bo to darczyńca sam decyduje jakiemu psu chce pomóc. [/QUOTE]

Ależ możesz. Kto Ci broni ?

[quote name='Cajus JB']Szkoda bazarku taks. Była spora suma dla Spajkusia, ale schronisko i martka1982 wstrzymało wpłaty. [/QUOTE]

Organizowanie bazarków dla psów będących w DS jest sprzeczne z regulaminem

[quote name='Cajus JB']Swoją drogą schronisko nie poinformowało mnie, że nie ma nic wspólnego z wątkiem i martka1982. [/QUOTE]

To Twój problem.... Pani Prezes, z którą prowadzisz takie pasjonujące rozmowy nie wspomniała o tym ?

Link to comment
Share on other sites

NIe jest szkoda bazarku taks, bo taks nie wziela dla siebie tych pieniazkow, tylko podarowala je na psa w potrzebie...akurat za Spajkusia, otrzymal je Lisek. A zgodnie z regulaminem dogomanii, nie moze byc bazarków na psy przebywające w DS, dlatego ani martka1982 ani schronisko nie mialy nic do wstrzymywania w tej kwestii...jeśli juz ktokolwiek wtrzymal, to jedynie Moria, informując wszystkich , ze pies jest wyłączna jej własnoscia i zamierza Nim dysponowac w sposob sobie wiadomy i tak, jak Jej sie podoba. Na takie psy nie zbiera sie pieniązkow na dogomanii...wiec nie odwracaj kota ogonem Cajus..
Swoimi pieniazkami mozesz sobie dysponowac jak sam chcesz, nikt Ci tego nie zabrania...
Martka pisala wyraźnie, ze pisze tu w swoim własnym imieniu wiekszośc postow, jedynie oficjalne komunikaty ze strony schroniska umieszcza tu na życzenie osoby zajmującej sie bezposrednio sprawa Spajkusia. A co ma wspólnego martka ze schroniskiem???Zadzwon i zapytaj konkretnie..na pewno otzrymasz szczególowe informacje...Nie sądze, zeby była tam osoba anonimową...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ogromnie smutny jest ten wątek..Moria-oddaj psa,a potem idzćie do sądu,(po co ?)niech to biedne psisko nie jest kartą przetargową..
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eski']Ależ możesz. Kto Ci broni ? [/QUOTE]

Dziękuję za pozwolenie

[quote name='eski']
Organizowanie bazarków dla psów będących w DS jest sprzeczne z regulaminem
[/QUOTE]

To dlaczego darczyńcy zostali poinformowani, że Spajki jest w DT.

[quote name='eski']
To Twój problem.... Pani Prezes, z którą prowadzisz takie pasjonujące rozmowy nie wspomniała o tym ?[/QUOTE]

Tak wspomniała jak zadzwoniła, aby prosić załatwienie pewnej sprawy.[B]Po roku czasu dowiedziałem się o tym. Rok czasu ktoś nieźle nas tu okłamywał.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']



To dlaczego darczyńcy zostali poinformowani, że Spajki jest w DT.

[/QUOTE]Bo tak wszyscy myślelismy...choc umowa z Moria byla, jak sie okazuje na DS, to wg nas nie mialo to znaczenia, nikt nawet o to nie pytal.. bo byla to tylko umowa..wszyscy byliśmy pewni, ze Spajkus jest psem hotelowym i na takich samych warunkach, jak inne hotelowe psy przebywa,....i byliśmy pewni, ze pies jest nasz..a nie Morii...dlatego wplacalismy pieniązki...
Skoro czujesz się okłamany, napisz, przez kogo konkretnie- i dawaj do sądu...to moze bedziesz w koncu usatysfakcjonowany, bo poki co szukasz...sam nie wiesz czego Cajus...
Zapomnailes, ze Spajki jest w hoteliku..??Chory i potrzebujący pomocy???Ze byc moze czeka jeszcze na niego dom..w ktorym móglby byc leczony i pielęgnowany??
Bo poki co..mam wrazenie, ze wlasnie ten istotny fakt wylecial Ci z głowy:(...

Link to comment
Share on other sites

A moria..... od początku wiedziała, ze umowa jest na DS i brała od dogomaniaków pieniądze na jego utrzymanie! ....Szkoda słów, ma rację charly....I ogromna szkoda psiaków, naszego Farta, którego rzekomo moria adoptowała a teraz usiłuje gdzieś komuś upchnąć i starego,chorego Spajkiego, który na pewno nie otrzyma ani uczucia, ani opieki na swojej emeryturze.....No cóż, wszędzie pośród ludzi zawieruszą się ...ludziska tacy jak moria....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...