Jump to content
Dogomania

Dunia ma już swoich Ludzi i swój wspaniały DS :) Dunia - sunia tak zwykła, że aż niezwykła w swej urodzie, bardzo spragniona obecności człowieka, jego uwagi, ma szanse na DT, ale potrzebuje wsparcia finansowego. Bardzo prosimy o pomoc dla suni.


elik

Recommended Posts

Dnia 11.11.2023 o 16:48, Onaa napisał:

Wyróżniłam to ogłoszenie. Jak pojawi się u Ciebie informacja o tym, to proszę daj znać do kiedy jest wyróżnione, to zaznaczę  na I stronie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2023 o 10:38, Ellig napisał:

Chciałabym wyróżnić Twoje ogłoszenia Eluniu, ale nie widzę takiej możliwości na Grate. Proszę podpowiedz jak mogę to zrobić  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2023 o 21:20, elik napisał:

Bardzo proszę  🙂 

Elu, na Gratce wyróżnia się ogłoszenie podczas publikacji i jeszcze jak się je ponownie aktywuje,  może to zrobić tylko autor ogłoszenia. 

Tu publikacja praktycznie każdego ogłoszenia kosztuje 2 zł.

Wyróżnienie 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2023 o 21:42, Karen116 napisał:

Dobry wieczór, deklaruję dla Duni 140 PLN/miesięcznie. Pierwsza deklaracja będzie wpłacona 27.11. 

Łałłłł Kasieńko to wielka kwota, większa niż ta, o której rozmawiałyśmy.  Teraz sunia jest zabezpieczona finansowo po same uszy.   Ra-pikniedzikuj3.gif.0b7627d65bccbece60dc4fb27308f7c7.gif

 

Wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękuję. Dzięki Waszej pomocy finansowej sunia bezpiecznie może szukać najlepszego domu  Dzikizatoejestecie1.jpg.92b4cc1fb56a16ba0fa6babaa0f7854b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2023 o 07:19, Ellig napisał:

Elu, na Gratce wyróżnia się ogłoszenie podczas publikacji i jeszcze jak się je ponownie aktywuje,  może to zrobić tylko autor ogłoszenia. 

Tu publikacja praktycznie każdego ogłoszenia kosztuje 2 zł.

Wyróżnienie 20 zł.

Jeśli mogłabyś Elu aktywować i wyróżnić oba ogłoszenia, to bardzo proszę  🙂  Koszt wyniósłby 44,00 zł, czy tak? Podaj proszę konto, na które zwrócę kasiorkę  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2023 o 11:58, elik napisał:

Jeśli mogłabyś Elu aktywować i wyróżnić oba ogłoszenia, to bardzo proszę  🙂  Koszt wyniósłby 44,00 zł, czy tak? Podaj proszę konto, na które zwrócę kasiorkę  🙂  

Te ogłoszenia są aktywne, gdy stracą ważność będę mogła je ponownie  aktywować i  wyróżnić na miesiąc, teraz znalazłam opcje promuj na 7 dni za 12, 30 zł x dwa ogłoszenia i to jest w prezencie ode mnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2023 o 18:49, Ellig napisał:

Te ogłoszenia są aktywne, gdy stracą ważność będę mogła je ponownie  aktywować i  wyróżnić na miesiąc, teraz znalazłam opcje promuj na 7 dni za 12, 30 zł x dwa ogłoszenia i to jest w prezencie ode mnie.

Najwyraźniej dzisiaj jest mój szczęśliwy dzień 😍 Bardzo dziękuję Eluniu  dzikuj1.jpg.png.24658d3ae58017d8a102aec24154e215.png\

Szkoda, że już za późno, żeby puścić Totka  🙂  

Jak Dunia jeszcze będzie w hotelu i trzeba będzie aktywować, to bardzo Cię proszę wyróżnij oba ogłoszenia i daj znać kiedy i ile mam Ci zwrócić.              

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2023 o 20:29, Tola napisał:

Wpłaty dla Duni na konto Zea, bardzo dziękujemy serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

10 zł - Nesiowata (03.11.)

20 zł - Dorcia01 (06.11.)

 

I jeszcze wpłata Karen116 w tytule przelewu dla Fidelka i zapisałaś na jego wątku, a to miała być wpłata dla Duni, tylko Karen116 nie zmieniła w tytule przelewu imienia z Fidelek na Dunia.  Pisałyśmy o tym na wątku Fidelka.

  

Dnia 2.11.2023 o 22:16, Tola napisał:

Wpłata  dla Fidelka, bardzo dziękujemy kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

80 zł - Kasia P. Przasnysz (25.10.)

i moja odpowiedź

  

Dnia 2.11.2023 o 23:42, elik napisał:

Kasia P. to Karen116. Korespondowałyśmy i miała przenieść swoją deklarację z Fidelka na Dunię i zwiększyć kwotę. Ale na pewno jest to wpłata dla Duni  🙂 

 

Dopisuję wpłatę Karen116 do majątku Duni.

Tak jak wyżej napisała Kasia, od 27.11. będą wpłaty dla Duni po 140,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2023 o 20:48, elik napisał:

I jeszcze wpłata Karen116 w tytule przelewu dla Fidelka i zapisałaś na jego wątku, a to miała być wpłata dla Duni, tylko Karen116 nie zmieniła w tytule przelewu imienia z Fidelek na Dunia.  Pisałyśmy o tym na wątku Fidelka.

  

i moja odpowiedź

  

 

Dopisuję wpłatę Karen116 do majątku Duni.

Tak jak wyżej napisała Kasia, od 27.11. będą wpłaty dla Duni po 140,00 zł.

Ok, tylko bardzo proszę o nick.

Elu, ja jestem na dogo co parę dni, nie jestem w stanie zajrzeć na wszystkie ważne dla mnie wątki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2023 o 21:34, Tola napisał:

Elu, może zapytaj p. Magdy o Dunię, jak się sprawuje, co lubi - może nowe informacje dodane do ogłoszeń  zwiększą zainteresowanie sunią...

Może uda się zrobić nowe zdjęcia?

Zaglądam na profil na FB, ale nie ma tam nic o Duni.

Zapytam Magdę co nowego u Duni i poproszę o nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...