Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Moje tez tak wyżerają to co im najbardziej podchodzi :diabloti:. Małe je teraz convalescenta, bo musze je podtuczyc, duże sa zazdrosne i wymyslaja cuda niewidy zeby jesc to co ono :evil_lol:

Znam ból auta, które wysiada .... to czym jeżdżę ma juz dwie cyfry lat i co chwilke coś mu tam brzdeknie. trzeba by sie pozbyc ale co w zamian .... :roll:. Zycze mimo wszystko lekkiej dla kieszeni naprawy.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam Kacperka i cieszę się, że wraca do zdrowia. Drogie cioteczki potrzebuję kontakt do dobrego weta z Warszawy i okolic, który mógłby zdiagnozować koteczkę. Stał się wypadek malutka, niedawno odłowiona dzika koteczka wypadła z trzeciego piętra i przeastała chodzić. Sprawa PILNA!

Link to comment
Share on other sites

psiama bardzo dziękuję. Kotek trafił pod opieką dobrej wetki. Dostaje leki i jest chyba trochę lepiej. Osoba u której teraz przebywa w DT ma duże doświadczenie. Trzeba mieć nadzieję, że niedowaład ustąpi.

Kacperek też był w strasznym stanie a teraz proszę jaki przystojny chłopaczek. Pozdrawiam Kacperka i jego opiekunkę.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Maju za pamięć o nas. Jakoś cudem Kacperkowi się udało.
Oczywiście dzięki Waszej pomocy Cioteczki :loveu:.

Jak ta biedna kicia? Może jak obrzęk zejdzie to wszystko wróci do normy, ale dobra diagnoza jest tu bardzo ważna.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam takie szczęście, że trafiają do mnie bardzo charakterne koty.
Obecnie mam dwa.
Kocur...ech, :diabloti: niesamowity :roll:.
Skóra to aż na nim chodzi, żeby coś zbroić, wleźć gdzieś, ugryźć kotkę, ściągnąć coś ze stołu, zaczepić psa, wykurzyć go z fotela...:mad:.
Chodzimy przy nim na paluszkach, żeby tylko się nie obudził, bo będzie rozrabiał.
Kotka nie lepsza, tylko ona to robi po tajniacku. Moja krew :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A rudzielce i tak lubię :loveu:
I szaraki, i czarnuszki, i łaciate jak krówka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Oj, polemizowałabym.
Czarnym też niczego pod tym względem nie brakuje, oj nie :cool3: :evil_lol:[/quote]

Ja mam dwa czarne ( bracia bliźniacy ) i są to bardzo grzeczne, miziaste koty. Tylko jednej kici ( szylkretowej) nie lubią , ale jej nie lubi większość moich kotów, bo ona "wysoko nosi głowę " ;) i fuka na wszystkie koty.
Poza tym mam wspaniałego " krówka" Filemonka. To cudowna przylepka :loveu:. Ale już kotka czarna z białymi dodatkami ( pingwinek ;)) od Cekinki z Halinowa , Mela, to kicia z charrrakterkiem :mad:. Rudzielec Karol na trzech łapkach też czort :evil_lol:. O reszcie innym razem ;).

Kacperek pozdrawia Cioteczki i jutro zamelduje się po wizycie u okulisty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...