Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Kacprulek dzisiaj zapoznał się z moimi dwoma kotami.
Zapoznanie było dość oschłe, bo kocury uciekły od kacperka i z wyskości fukały jak rudzielec chciał do nich podejść.
Kacper natomiast bezstresowo podszedł do miski, trochę pojadł, bo u kolegów lepsze :eviltong: i zaczął się bawić ich zabawkami.
Ale początki znajomości są zawsze trudne.
Mam nadzieję, że kacper nie " sprzeda" im wirusa kk.

Link to comment
Share on other sites

Evcia, wspaniale, że zaczynasz socjalizowac Kacprula :loveu:. Kilka dni i zaczną ze sobą funkcjonować ....

Wirusy kk są niemal wszędzie. Np. w lecznicy. Moja pierwsza kicia została do nas przygarnięta z kk, prawd. caclivirus. Po kilku zmianach antybiotyku wyszła na prostą. Chwile poźniej dołaczyła do niej druga młodziutka kicia. Potem zostały zaszczepione i odpuuuuukać nie chorują. Koty trzeba utrzymywac w dobrej formie i bedzie OK :cool3:.

Koreczku, banerek najpierw kopiujesz (np. z mojego podpisu na pomarańczowym Kacprulu robisz z prawego menu - Kopiuj), a następnie wklejasz (z prawego menu - Wklej) po wejściu w Edytuj Sygnature (zakłądka w panelu sterowania) w duze białe pole. Zapisujesz i masz. Banerków mozna mieć max pięć, ale jak czegos jest za dużo - system nakrzyczy, że nie da rady :p.

Link to comment
Share on other sites

Koreczku to jeszcze raz ..... :razz:

Najedz myszka na banerek Kacpra w moim podpisie. Nacisnij prawy klawisz myszy, wybierz Wklej. Teraz przejdz do Panelu Użytkownika (tego na niebieskiej listwie obok FAQ i listy uzytkowników itd.). Po wejsciu kliknij w Twoim Panelu Kontrolnym opcje Edytuj Sygnature. Pojawi sie duże biale okno. Na nim prawym klawiszem myszki kliknij i wybierz Wklej. Powinien wkleic sie nasz pomaranczowy Kacprul :cool3:. Jak sie pojawi pod oknem wybierz Zapisz Sygnaturę. Powinno sie udac. Powodzenia :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Koreczku to jeszcze raz ..... :razz:

Najedz myszka na banerek Kacpra w moim podpisie. Nacisnij prawy klawisz myszy, wybierz [B]Wklej[/B]. Teraz przejdz do Panelu Użytkownika (tego na niebieskiej listwie obok FAQ i listy uzytkowników itd.). Po wejsciu kliknij w Twoim Panelu Kontrolnym opcje Edytuj Sygnature. Pojawi sie duże biale okno. Na nim prawym klawiszem myszki kliknij i wybierz Wklej. Powinien wkleic sie nasz pomaranczowy Kacprul :cool3:. Jak sie pojawi pod oknem wybierz Zapisz Sygnaturę. Powinno sie udac. Powodzenia :loveu:.[/quote]

Oj, chyba najpierw [B]"kopiuj".[/B]

A potem w oknie edycji podpisu [B]"wklej"[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, sorry za OT, ale mam mały problem. Zamawiałam w Tele Karmie żarcie dla moich kociaków i dzisiaj przyszła paczka. Niestety, okazało się, że zamiast karmy suchej dla kotów, przysłali dla psów [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] Nie zwróciłam na to uwagi, bo producent czasami zmienia wygląd opakowania. Za karmę zapłaciłam 70 zł, sprzedam za 60 + 10 zł wysyłka. Opakowanie 7,5 kg. Karma wygląda tak:

[URL="http://www.telekarma.pl/p49/nutra.nuggets.adult.maintenance.15.kg.htm"]NUTRA NUGGETS ADULT MAINTENANCE - Dla psów dorosłych. Z kurczakiem i ryżem. :: karma dla psów[/URL]

Możemy cenę ponegocjować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']O raju, nieźle sie pomylili w sklepie ... :shake:. Moja psina zre Acane, jest wybredna ... . Ale moża akurat jakas ciocia ma psiaki na NUTRA ? :roll:[/quote]


Oj tak, sierota jakaś nieprzeciętna przy pakowaniu pracuje. Kiedyś zamiast puszek dla kociąt, przysłali dla seniorów. Potem zamiast suchego N. Nuggets dla kociąt, dali dla kotów dorosłych (ale to jeszcze było do przeżycia, bo dorosłe też mam). A teraz to - i tu jest problem, bo przecież piesiów nie mam.
Może któraś z Cioteczek pomoże? Moja koleżanka z pracy może wzięłaby połowę, resztę prześlę w szczelnym opakowaniu. A może ktoś się skusi na całość? Cenę możemy ponegocjować.


A jak się miewa Kacperek?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że Was zaniedbuję, ale ilość kłopotów mnie przerosła :oops:.

U nas tzn u Kacperka wszystko w porządeczku. Oczko już chyba troszkę lepsze, apetyt dopisuje, rozrabia okropnie, wszystko zrzuca, żwirek miesza z suchym :angryy::angryy: i ogólnie łobuziak z niego straszny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...