Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='EVA2406']Tu diagnoza jest prosta. KK jest przewlekły i on atakuje oczy. Zmiany w oczach są duże, bo kot nie dostał pomocy we wczesnym stadium kk.
Niektóre koty udaje się wyleczyć całkowicie, a niektóre, tak jak Kacpruś, są tylko podleczone, ale kk staje się chorobą przewlekłą.
Nie ma chyba lepszego fachowca od oczu jak dr Garncarz. Kacpruś byl u niego tydzień temu. 15. 06 mamy być na kontroli. Krople wpuszczam zgodnie z rozpiską. Dodatkowo Kacper dostaje preparat wzmacniający, ktory dr Garncarz kazał nadal podawać. Poza tym moje wetki wymyśliły podawanie ascoviranu. Jest to lek na ludzką opryszczkę. KK i opryszczka to ten sam herpes.
Kacpruś już 3 dni dostaje ten lek, a ma dostawać przez 10 dni. I wydaje mi się dzisiaj, że łatwiej mu się oddycha.
Oby się udalo wyleczyć tego malucha, bo jeśli nie to trzeba będzie szukać mu domku na wyłączność, nie zakoconego, żeby nie przenosił choroby. A on już bardzo chce wyjść z jednego pomieszczenia i spotkać całe domowe zoo.[/quote]

Faktycznie, moze byc problem jesli chodzi o domek ale nie martwmy sie na zapas
No coz, jest w dobrych rekach, teraz tylko czas na niego pracuje...

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za pamięć Cioteczki :loveu:.

Kacpruś ma jakby troszkę szerzej otwarte oczko, ale w środku gałki widzę dużo naczyń krwionośnych. Nie wiem o co chodzi :-o, czy to dobrze, czy źle?
Czekam do poniedziałku na wizytę kontrolną i dr. Garncarza.
Boję się o to oko :-(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bardzo :oops: :oops: :oops:, ale wczoraj po całym dniu zajęć domowych i przy lejącym przez cały dzien deszczu, padłam. Nawet kompa nie włączałam.
A dzisiaj byłam na wizycie przedadopcyjnej dla Kumpla od Malagos.
Ale już jestem i meldujemy się z kacperkiem.
A więc tak: Kacpruś dzisiaj miał straszny apetyt, choc zwykle go ma, ale dzisiaj przeszedł sam siebie :crazyeye:.
Wydaje mi się, że trochę eksperymentalne podawanie heviranu przynosi dobre efekty. Kacprunio lepiej oddycha.
Oczko jest trochę bardziej otwarte, ale jest cale zamglone i wygląda jakby było całe pokryte krwinkami.
Boję się o to oczko :-(.
Jutro wizyta u dr Garncarza. Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']
Oczko jest trochę bardziej otwarte, ale jest cale zamglone i wygląda jakby było całe pokryte krwinkami.
Boję się o to oczko :-(.
Jutro wizyta u dr Garncarza. Trzymajcie kciuki.[/quote]

Trzymam kciuki
Sam opis oczka nie jest za ciekawy :shake: ale nie martwmy sie na zapas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...