Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Dzięki Moniś :loveu:, kawał dobrej roboty. Chociaż dzień na świecenie w oczy był zły, bo wetka wpuściła mu jakieś krople i powiedziała, żeby przebywał w ciemniejszym pomieszczeniu tego dnia. Dlatego wszystko widać na pomarańczowo.

Dzisiaj Kacpruś był na kontroli . Miał pobrany wymaz z noska, bo katarek męczy chłopaka nadal. Raz wiekszy, raz mniejszy, ale jest.
Czekamy na wyniki.
Poza tym podjęta została decyzja o konsultacji u dr Garnarza, więc jutro dzwonię zapisać księcia.
Waga znowu troszkę podskoczyła: [SIZE=3][COLOR=red][B]2,40 kg[/B][SIZE=1][COLOR=black], a więc Kacprunia jest już półtora raza tyle niż na początku :multi:.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Do Bico ja :)[/quote]

A jedna sztuka ode mnie też poszła juz do Bico :p.



A filmiki cudowne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:loveu: :loveu: :loveu: :crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu: Oglądałam i się smiała, smiałam i ogladałam. Koledzy w robocie juz od dawna robia mi tak : :stupid::turn-l:

To jest miziacz przeogromny :loveu:. Mruczy zupełnie jak moja Rózia :diabloti:. Pięknie chłopak ciałka nabrał. Oczko jest super podkurowane, ale faktycznie konsultacje wskazane, bo oczko powinno wrócić do 'swojego' rozmiaru.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Kacprulo widać dzisiaj z ciocią Ewą odpoczywa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Nieeeeee, Kacperek odpoczywał sam, bo Ciocia Ewa zbierała kasę na psiaczki z Zielonki na festynie. I poza tym, że spałam tylko 3 godziny i już padam na pysio, to było super. Zebraliśmy 1450 zł :multi::multi::multi:
Za tydzień też taka fucha mnie czeka, tylko jeszcze dłużej i trudniej.

Acha, może ktoś ma w domu jakieś fanty na loterię, to bardzo, bardzo prosimy o darowiznę, bo każdy taki drobiazg to 5 zł na karmę dla biedaków.

A Kacprulek miał dzisiaj gorszy dzień :-(, słabiutko zjadł, oczko mocno przymknięte, zaczerwienione :-(.
W poniedziałek wieczorem wizyta u okulisty. Bardzo się martwię.

Link to comment
Share on other sites

Chociaż podglądam Kacperka od dawna dopiero dziś mam czas żeby coś napisać.Muszę się przyznać,że jestem w Kacperku skrycie zakochana:loveu:(dobrze,że moj tż tego nie widzi:evil_lol:).Kacperku kochany,weź się za siebie i zdrowiej,żeby cioteczka Eva i inne ciotki z dogo nie musiały się tak o ciebie martwić.
Proszę wymiziać kawalera ode mnie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Och Kacprutku...ślicznota z Ciebie niespotykana...rudota przekochanie traktorująca...ale ciągle nie chcesz uwierzyć,że choróbsko pokonasz:shake:...tak być nie może!:mad:abo pupik nastawiasz i wbijamy tę wiedzę,abo se poczytaj i bez bicia uświadom!
[B]KACPRUTEK to dzielny chłop i z choróbskiem se poradzi![/B]
Przeczytać,zapamiętać,zrealizować!...i nie ma zmiłuj się!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Och Kacprutku...ślicznota z Ciebie niespotykana...rudota przekochanie traktorująca...ale ciągle nie chcesz uwierzyć,że choróbsko pokonasz:shake:...tak być nie może!:mad:abo pupik nastawiasz i wbijamy tę wiedzę,abo se poczytaj i bez bicia uświadom!
[B]KACPRUTEK to dzielny chłop i z choróbskiem se poradzi![/B]
Przeczytać,zapamiętać,zrealizować!...i nie ma zmiłuj się!:angryy:[/quote]
ŚWIĘTA RACJA-POPIERAM:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy Cioteczke Sheena BB, miło nam :lol:.
Wszystkim dziękujemy za wsparcie.
Kacperek poinformowany co mu grozi jak nie wykona polecenia :evil_lol:.
Czekamy na jutrzejszą wizytę z ogromną nadzieją.

Kto może wspomóc fantami? Sprawa bardzo pilna. Zapraszam na wątek:

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f98/zbieramy-fanty-na-2-festyny-na-rzecz-psiakow-z-fundacji-maja-prosimy-o-pomoc-130757-new/]Zbieramy fanty na 2 festyny na rzecz psiaków z Fundacji Maja - prosimy o pomoc! - Strona 20 - Dogomania Forum[/url]

Mam nadzieję, że Kacpruś się nie obrazi , że zaśmiecam jego watek;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...