Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='Maszaberla']Na tym forum czy na tym wlasnie watku? :cool3:

[B]Dla mnie ten watek jest tak zyczliwy, tak cieply i daje mi tyle wiary w to, ze jednak warto pomagac czysto bezinteresownie
[/B]
Jestem juz nawet w stanie przelkac niesnaski, fochy, histerie na innych watkach (a jestem choleryczka i czasami wybucham;)) - bo wiem ze zawsze moge tu zajrzec zeby ochlonac

Ewuś, przelalam 75 zl z mojego ostatniego bazarku plytkowego

Zdrowia dla Kacprulka :loveu:[/quote]

.[B]..i co tu jeszcze dodawać?...chyba tylko...zdrowiej rudasku pięknie pręgowany!:loveu:...bo życzeń nigdy nie za wiele!



:-([/B]...cioteczki wzięłam na siebie odpowiedzialność za los tego wielkoluda z mojego podpisu...pomóżcie czasami choć swoją obecnością:roll:,a może się uda mieć też choć miniaturę tej odskoczni...
...tak się boję![B]:oops:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote=zuzlikowa;12330941[B]:-([/B]...cioteczki wzięłam na siebie odpowiedzialność za los tego wielkoluda z mojego podpisu...pomóżcie czasami choć swoją obecnością:roll:,a może się uda mieć też choć miniaturę tej odskoczni...
...tak się boję![B]:oops:[/B]
[/quote]

Zuzli, nie bój nic :calus:. Bazylowi teraz otwieraja sie drzwi na nowy, dobry swiat, tyś to sprawila :multi:.


Jak tam Kacprulek ? Nazwe zawiesiny sterydowej zapisalam, przy okazji zahacze o nia WETke. Tak cos w kosciach czuje, ze jeszcze moglabym dla mojej kici i jej oczek cos zrobic. Moja kicia na oczko zamglone widzi, ale widac na gole oko, ze nie jest to oko sprawne. Nie przeszkadza jej to oczywiscie wariowac, nawet bardziej niz druga rónolatka ze zdrowymi oczyskami :diabloti:. Oko reaguje na to co sie dzieje, jest zbiezna z drugim. Trzeba byc dobrej mysli, ze u Kacpra ostatecznie jak najlepszy efek sie osiagnie :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Na tym forum czy na tym wlasnie watku? :cool3:

Dla mnie ten watek jest tak zyczliwy, tak cieply i daje mi tyle wiary w to, ze jednak warto pomagac czysto bezinteresownie

Jestem juz nawet w stanie przelkac niesnaski, fochy, histerie na innych watkach (a jestem choleryczka i czasami wybucham;)) - bo wiem ze zawsze moge tu zajrzec zeby ochlonac

Ewuś, przelalam 75 zl z mojego ostatniego bazarku plytkowego

Zdrowia dla Kacprulka :loveu:[/quote]

Dziękuję :loveu:.
Coś mi się wydaje, że charakterek mamy podobny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Podrzucajcie, proszę. A jak komuś się coś spodoba to prosimy licytować. :cool3: ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-na-leczenie-kacperka-do-3-czerwca-zapraszam-138393/#post12335366[/URL][/quote]

Cóż mogę napisać.................bardzo dziękuję :loveu:


W poniedziałek po południu mamy wizytę u naszej Pani okulistki. Wtedy będzie wiadomo czy oczko się poprawiło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']CZEŚĆ KACPRULKU:loveu:JAK SIĘ MASZ RUDIDASKU?:loveu::loveu::loveu:[/quote]


Właśnie, Kacperku jak się miewasz?
Mam nadzieję, że dobrze :loveu:

Przy okazji mam nieśmiałą prośbę do Cioteczek :oops:
Czy możecie zajrzeć na bazarek dla Psotusia?
Może któraś z Was jest fanką "Rancza" lub Irlandii ...
Za podnoszenie bazarku również bardzo dziękujemy :loveu:
Link w podpisie.


Pozdrawiamy serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Eri, na bazarku byłam i wszystkie Cioteczki i Wujków zapraszam.
Teraz pomyslałam, że mam jeszcze jakieś ciuszki na bazarek. Jeśli wystawisz bazarek na Psotusia mogę podesłać Ci na maila zdjęcia. Jesli się zgadzasz podaj mi na pw swojego maila.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Sama nie wiem co mam napisać, bo jest mi źle.
Oczko Kacperka od soboty pogorszyło się i to niestety potwierdziła wetka.
Gałka mocno zmętniała i nikt nie wie z jakiej przyczyny zrobił się znowu stan zapalny.
A było już tak dobrze.
Dzisiaj Kacperek nie chcial otwierać oczka i dopiero po podaniu kropli przeciwbólowych otworzył.
Dostaliśmy receptę na dwa rodzaje kropli i zaczynamy walkę od nowa.
Poza tym Kacpruś jest wesoły, bawi się, skacze, ale ciężko oddycha i szybko się męczy. Co nie przeszkadza mu po krótkim odpoczynku znowu rozrabiać.
Smutno mi, że to oczko się pogorszyło :-(.
Ale jest i dobra wiadomość: wyświetlacz wagi pokazał [B][SIZE=3][COLOR=red]2,30 kg :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]

Cioteczko Psiama, chyba coś wspominałaś o filmiku z Kacperkiem w roli głównej ;). A więc donoszę iż dzisiaj odwiedziła nas Cioteczka Margo z odpowiednim sprzętem i szykujcie się na super komedię :lol:.

Pozdrawiamy wszystkich i życzymy dobrej nocki.

Link to comment
Share on other sites

Kacperku, co ja czytam? :-(
Tak nie może być! Nie, nie, nie :shake:
Oczko, proszę się wyleczyć jak najszybciej!

Kacperku życzymy Ci dużo zdrówka i sił.
Psotuś wczoraj skończył II serię Virbagenu, niedługo mamy się zgłosić na kontrolę krwi. Teraz mój chłopak odpoczywa.

Pozdrawiamy Was cieplutko! :loveu:


P.S. Ewo, czy dostałaś moją PW?

Link to comment
Share on other sites

Oj, zmartwiły mnie te oczka :shake:. Nadal choróbsko jest silne ... :mad: Zwłaszcza, że Eva pisze, że Kacper cięzko oddycha, szczególnie po wysiłku. Jeszcze trzeba mocno chuchac na biedaka ... :roll:. A jak obecnie z jedzonkiem ? DOpieszczasz go jeszcze convalescentem ? Wiem, wiem, jest ryzyko, że nie bedzie chciał nic innego jeść ...

Niuniek - zbierz siły i fuknij na tę choróbkę !!! :p

Film z Kacprem ? Cudownie :multi:. A owszem zagadywałam, ale wiem jak obecnie z czasem u ciotek ..... :roll:. Cudownie bedzie zobaczyć Kacprulka w akcji :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Evo czy brałaś pod uwagę konsultację okulistyczną u dr. Garncarza?[/quote]

Tak, myślałam i jak do konca tego tygodnia nie będzie poprawy to będę chciała się umówić na wizytę.
Masz jakiś kontakt telefoniczny? Wiem, że on przyjmuje gdzieś kolo Bartyckiej.

Erin, dziękuje, dostałam tylko muszę pofocic jeszcze te obiekty ;).

Psiama, jedzonko staram się zmieniać, żeby nie przyzwyczaił się za mocno, to potem to będzie masakra. Alr ona tak pięknie prosi o to dobre jedzonko, tak wspina się i w oczy patrzy, że czasem nie mogę mu odmówić.
A filmik będzie super, tylko nie wiem kiedy, bo Margo odcieli od netu ( awaria) i ma tylko w pracy, a tam jednak trzeba pracować :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Tak, myślałam i jak do konca tego tygodnia nie będzie poprawy to będę chciała się umówić na wizytę.
Masz jakiś kontakt telefoniczny? Wiem, że on przyjmuje gdzieś kolo Bartyckiej.
[/quote]

Ewuś, na jego stronie znajdziesz wszystkie potrzebne namiary z mapka dojazu
[URL="http://www.garncarz.pl"]www.garncarz.pl[/URL]

Zapisy niestety z duzym wyprzedzeniem :shake:

Ale warto zadzwonic koniecznie na ten drugi numer - w sprawach na cito a tu nie ma co czekac, zeby sie zle nie skonczylo z tym oczkiem :oops:

Link to comment
Share on other sites

Wielkie kciuki za Kacperka!

I mam prośbę - czy możesz mi Ewo podesłać, jak dokładnie masz wpisany link do avatarka z Psotusiem? U mnie nie chodził, a ostatnio usunięto mój podpis z linkiem do bazarku i avatar też :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...