Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='zuzlikowa']...czy mogę poprosić o linka do Kacperkowych metamorfoz?...:oops:...bardzo prosić![/quote]

Zuzli ..., proszem bardzom :lol:. Post 4888 :p.


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/index489.html[/URL]


[B][SIZE=6][COLOR=red]METAMORFOZA KACPRA[/COLOR][/SIZE][/B]


Nasza pięknota :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']A TO ŁOBUZIOREK Z NASZEGO KACPRUTKA:diabloti::diabloti::loveu:[/quote]


Mam Cię[B] koreczku![/B]:evil_lol:...mam do Cia pytanko! Zostało jeszcze trochę rzeczy z bazarku.Chcę je dalej wystawiać dla Kacperka...OK?

Łobuziak ...istny psotnik!:loveu:

...czy mogę poprosić o linka do Kacperkowych metamorfoz?...:oops:...bardzo prosić!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Zuzli ..., proszem bardzom :lol:. Post 4888 :p.


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/index489.html[/URL]


[B][SIZE=6][COLOR=red]METAMORFOZA KACPRA[/COLOR][/SIZE][/B]


Nasza pięknota :loveu:[/quote]


....:loveu::loveu::loveu:...dziękuję...bardzo!
...byłam i oczy, i serducho napasłam...Kacperku...:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak, Kacperek na Metamorfozach wygląda super. Muszę Wam powiedzieć, że jak się codziennie koło niego człowiek kręci to nie widać, że aż tak się zmienił. Dopiero na zdjęciu zobaczyłam ;).
Jedno tylko wiem, ze na początku bałam się brać go do rąk, bo był tak przeraźliwie chudy iż wydawało mi się, że te kosteczki połamią się. A później już jak przybywał na wadze, to czułam po brzusiu, który robił się jak mała piłeczka. Poza tym w tylnych łapkach był zanik mięśni, a z czasem udeczka się trochę poprawiły.
Do oczka nadal wpuszczamy kropelki, a do pysia dajemy flegaminę, vit C i beta - glukan.
Kropelki są ze sterydem, który ma zlikwidować zmętnienie gałki.

Kacprunio to straszny łobuziak i ma już dość siedzenia w zamkniętym pomieszczeniu, ale niestety, nic nie mogę poradzić, bo w nochalku nadal jest katarek, mniejszy, ale jest.

Erin :loveu:, co tam u Psotusia?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Evo!
Cieszę się, że u Kacperka lepiej. Mam nadzieję, że niedługo całkiem dojdzie do siebie. Mizianki dla Niego i reszty :loveu:

Psotuś miał dziś sporo wrażeń, bo padła mi w domu elektryka i przychodził fachowiec oraz sąsiad. Teraz sobie medytuje na telewizorze. Jutro zaczynamy II serię Virbagenu.

Pozdrowionka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Mam Cię[B] koreczku![/B]:evil_lol:...mam do Cia pytanko! Zostało jeszcze trochę rzeczy z bazarku.Chcę je dalej wystawiać dla Kacperka...OK?

Łobuziak ...istny psotnik!:loveu:

...czy mogę poprosić o linka do Kacperkowych metamorfoz?...:oops:...bardzo prosić![/quote]
ŁO MATKO... ZOSTAŁAM ZŁAPANA:lol: ŻUŻLICZKU NO PEWNIE, ŻE WYSTAWIAJ KLAMOTKI DO SKUTKU;) JAK MI WRESZCIE JAKA KASKA SKAPNIE TO KICIOWI PODEŚLĘ NOWE...;) ALE MUSZĘ POCZEKAĆ DO WYPŁATY...-JA NIE PRACUJĘ:shake: BO MAM NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECIĄTKO ALE TE PIENIĄŻKI, KTÓRE DOSTAJEMY Z GMINY WYSTARCZĄ I DLA NAS I DLA KOTECKA:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cieszy mnie, że Kacper powoli powoli zbiera siłę na całe zycie :multi:.
Mnie by się marzył jakiś filmik z kawalerem ......... :cool3:.

EVCIA, przytocz mi prosze jakie krople sterydowe podajesz, bo ja mam 8-miesięczną kicię po kk ze zmętniałym oczkiem. Kiepsko w pewnym momencie zareagowała na krople (pisałam już kiedys o tym, strupki na powiekach ...). WET odstawiła wszystko oczne na jakis czas. Ale ja dodatkowo cały czas szukam metod co by może jej jednak jeszcze pomóc i popróbowac po kilkumiesięcznej przerwie jakichs nowych lekarstw na oczy, żeby zmętnienie zmniejszyć :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']ŁO MATKO... ZOSTAŁAM ZŁAPANA:lol: ŻUŻLICZKU NO PEWNIE, ŻE WYSTAWIAJ KLAMOTKI DO SKUTKU;) JAK MI WRESZCIE JAKA KASKA SKAPNIE TO KICIOWI PODEŚLĘ NOWE...;) ALE MUSZĘ POCZEKAĆ DO WYPŁATY...-JA NIE PRACUJĘ:shake: BO MAM NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECIĄTKO ALE TE PIENIĄŻKI, KTÓRE DOSTAJEMY Z GMINY WYSTARCZĄ I DLA NAS I DLA KOTECKA:loveu:[/quote]

Koreczku, wspaniała ciotka z Ciebie :loveu:. Człowiek często nie ma pojecia o tym jak wygląda zycie innych. Z CIEBIE TYLKO BRAC PRZYKŁAD !!! :p
Buziaki dla malucha, przy takiej mamie nie zginie ! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama'][B]Koreczku, wspaniała ciotka z Ciebie :loveu:. Człowiek często nie ma pojecia o tym jak wygląda zycie innych. Z CIEBIE TYLKO BRAC PRZYKŁAD !!! :p
Buziaki dla malucha, przy takiej mamie nie zginie ! [/B]:p[/quote]

...prawda...jeszcze raz prawda i najświętsza prawda!

Dobrze,że Cię poznałam koreczku...czasami mądry los styka nas z WIELKIMI ludźmi!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiatatry']wpłacałam ostatnio, teraz w tym tyg. chyba na dobre konto? :crazyeye:

niedużo, bo 30 zł, ale w nastepnym tyg znowu coś wplace.[/quote]

Kasieńko :loveu:, jest wpłata 30 zł wpłynęło 19.05 , tylko ja nie sprawdzałam w tym tygodniu.
Poza tym szukam dwóch osób, ktore wpłaciły za pluszaki 10 i 30 zł bez podania nicków.

Psiama, podam Ci nazwę tych kropelek jeszcze dzisiaj, bo zapomniałam, a za chwilę pójdę do kacprutka i zobaczę.
A Twój kocio widzi na to oczko?

Koreczku :loveu:, jesteś wspaniała i Twoje dzieciątko ma wielkie szczęście, że ma taką MAMĘ.

Dziewczyny :loveu:, ja też mam wrażenie, że na tym forum jest bardzo dużo wspaniałych ludzi, a ja osobiście mam tu wielu przyjaciół. To naprawdę pomaga żyć i przezwyciężać trudy dnia codziennego.
Dziękuję Wam za to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']
EVCIA, przytocz mi prosze jakie krople sterydowe podajesz, bo ja mam 8-miesięczną kicię po kk ze zmętniałym oczkiem. Kiepsko w pewnym momencie zareagowała na krople (pisałam już kiedys o tym, strupki na powiekach ...). WET odstawiła wszystko oczne na jakis czas. Ale ja dodatkowo cały czas szukam metod co by może jej jednak jeszcze pomóc i popróbowac po kilkumiesięcznej przerwie jakichs nowych lekarstw na oczy, żeby zmętnienie zmniejszyć :roll:.[/quote]

Kropelki Kacprusiowe nazywają się DEXAMETHASON WZF 0,1% zawiesina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Witajcie kochane Kocurki!
Jak się miewacie? Mam nadzieję, że zdróweczko Wam dopisuje.
Buziaczki od naszej paczki :loveu:[/quote]

udało mi się bladym rankiem złapać Erin!...witaj kochana:loveu:
...wybaczcie,że rzadziej piszę...bo czytam na bieżąco i ślicznoty nie opuszczam...ale jest beniusiek,który stara się nie być:-(...i zostawiają go w samotności schronu z bólem i cierpieniem...nikt nawet nie fatyguje się go leczyć....
może zajrzycie...to benio...mój benio:-(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilnie_transport_myslowice-czestochowa_bazyl_wielkopies-bez-pomocy_bez-leczenia-138238/index5.html#post12326757[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']
Dziewczyny :loveu:, ja też mam wrażenie, że na tym forum jest bardzo dużo wspaniałych ludzi, a ja osobiście mam tu wielu przyjaciół. To naprawdę pomaga żyć i przezwyciężać trudy dnia codziennego.
Dziękuję Wam za to.[/quote]

Na tym forum czy na tym wlasnie watku? :cool3:

Dla mnie ten watek jest tak zyczliwy, tak cieply i daje mi tyle wiary w to, ze jednak warto pomagac czysto bezinteresownie

Jestem juz nawet w stanie przelkac niesnaski, fochy, histerie na innych watkach (a jestem choleryczka i czasami wybucham;)) - bo wiem ze zawsze moge tu zajrzec zeby ochlonac

Ewuś, przelalam 75 zl z mojego ostatniego bazarku plytkowego

Zdrowia dla Kacprulka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...