Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='Maszaberla']Cos niesamowitego, z takiego malenstwa...
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/455/c23de1b281a8538c.jpg[/IMG][/URL]

kawal kocura...
[IMG]http://images39.fotosik.pl/120/34661fb365873e37med.jpg[/IMG]

Ewuniu, dziekujemy, to dzieki Tobie :loveu:[/quote]

przecież od dawna wiadomo, że Eva to czarownica ;)

Link to comment
Share on other sites

NIE WIERZĘ:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:TO JEST KACPEREK??? O MATKO JAKI ON PIĘKNY:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: TEN WZOREK NA FUTERKU ROBI Z NIEGO BENGALA:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: EWUŚ JESTEŚ CUDOTWÓRCZYNIĄ:loveu::multi::multi::multi::multi:
KACPERKU JESTEŚ PRZEPIĘKNYM KICIUSIEM:loveu::loveu::loveu: ZDROWIEJ SZYBCIUTKO- A NA PEWNO DOMKI BĘDĄ SIĘ O CIEBIE TŁUC AŻ MIŁO...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Strasznie mnie cieszy, że oczyska na miejscu zostają :multi: :multi: :multi:. Na zdjęciu Kacprul chyba stoi tym lepszym oczkiem do przodu, bo wygląda jak piękne zdrowe kocureństwo :loveu:. Umaszczenie ma nieprawodpodobne !

EVCIA, jak z jedzeniem obecnie .... Przekonałas kawalera do normalnej karmy ? :roll:[/quote]


Tak, to prawda, kolor i paseczki są śliczne :lol:. Na zdjęciu widać to lepsze oko, chore jest prawe, co też trochę widać.

Z jedzeniem jest kiepsko. Nic innego mokrego jak conwalescent nie wchodzi :mad:, więc kocinę przestawiam na suchą purinę. Tylko nie wiem czy uda się mu na tym przytyć ;).

Dziękuję za tyle miłych słów, ale to nie jest moja zasługa, że Kacperkowi sie udało, tylko moich Pań wetek i samego Kacprunia, że walczył o życie.

Przed nami jeszcze długa droga, bo krople do oczka ma dostawać ok 3 - 4 tygodni i musi się jeszcze poprawić i nabrać sił, zgubić katar i wtedy można mysleć o podwójnym zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Ewuś, to jest TWOJA zasługa, bo gdybyś z nim nie jeździła do tych wetek, to g... by było. Gdybyś nie podawała leków, nie smarowała maściami i nie kochała go tak bardzo, to g... by z tego było. To TY się nim opiekujesz, dbasz o niego, biegasz koło niego. Więc nie kryguj się, bo to TWOJA zasługa jak nic :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Śledze wątek o d początku, zmiany następowały powoli, ale zestawienie z pierwszego dnia z wczoraj mnei powaliło. Az się człowiekowi łezka w oku zakręciła, że takie ciotki tu grasują i serce wielkie jak słońce mają. EVCIA, Margo :loveu:.

TO JEST METAMOFROZA ROKU !!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O matko, to jest CUD! :multi:
I powiedzcie mi, że nie warto walczyć ...


Kacperku, jesteś cudownym, wspaniałym, przepięknym Rudzielcem :loveu:
Zakochałam się w Tobie :loveu::loveu::loveu:


Eva, wielki szacun za to co robisz :thumbs: :calus: :bigcool:



Wasze zdrówko! :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Śledze wątek o d początku, zmiany następowały powoli, ale zestawienie z pierwszego dnia z wczoraj mnei powaliło. Az się człowiekowi łezka w oku zakręciła, że takie ciotki tu grasują i serce wielkie jak słońce mają. EVCIA, Margo :loveu:.

[B]TO JEST METAMOFROZA ROKU !!!![/B] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu:[/quote]

To samo przyszło mi na myśl :)

Piekny jest Kacper.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Ewuś, to jest TWOJA zasługa, bo gdybyś z nim nie jeździła do tych wetek, to g... by było. Gdybyś nie podawała leków, nie smarowała maściami i nie kochała go tak bardzo, to g... by z tego było. To TY się nim opiekujesz, dbasz o niego, biegasz koło niego. Więc nie kryguj się, bo to TWOJA zasługa jak nic :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]


[B]...się absolutnie podpisuję...[/B]się nie kryguj...możesz być dumna!:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszamy za ciszę :oops:, ale wczoraj miałam bardzo pracowitą sobotę i już wieczorem nie dalam rady nawet kompa odpalić.
U nas bez większych zmian. Kacperek je słabiej, ale to nie znaczy, że jest gorzej. Katar, niestety, jest nadal. Wczoraj kupilam mu nową flegaminę truskawkową ;), bo miętowa paniczowi nie smakowała :evil_lol:.
Poza tym mam już receptę na nowy lek, który wetki chcą jeszcze mu podać. Ale podawanie zacznie się pewnie od wtorku, jak Kacprunio pojedzie na kontrolę.
Filuś puriny urinary nie chce :-(, dostałam próbkę rc urinary i trochę zjadł, więc muszę ją kupić..................

Kacperek na metamorfozach jest wspaniały :lol:.
Margo :loveu:, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

My też wszystkich pozdrawiamy i przepraszamy za milczenie, ale ostatnio doba jest za krótka :shake:.

U nas bez większych zmian. Kacprunio zaczyna rozrabiać, wszystko zrzuca, doniczki przewraca i wysypuje ziemię, swoje spanka demoluje :diabloti:.

W tym tygodniu jedziemy na kontrolę okulistyczną, tylko muszę najpierw dowiedzieć się jak p dr w tym tygodniu pracuje.

Filuś bardzo niechętnie skubie żarełko urinary, jak również odchudzające też mu nie smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...