Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Witamy Kacperka, Filemonka, pozostałe kociaste oraz wszystkie Cioteczki! :loveu:
Byłam dzisiaj w delegacji w Ostrołęce, ale wróciłam dość wcześnie i podążyłam do Makro, celem zakupienia grzejniczka dla grzania dupci Księciunia Psotunia. W Makro nie było ani jednego :shake: :-o ale niedaleko mamy Liroy Merlin i tam znalazłam - ostatni :crazyeye: Ja rozumiem, gdyby to był lipiec, ale początek maja i to jeszcze taki zimny :shake: Niemniej się udało i teraz się grzejemy.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Witamy Kacperka, Filemonka, pozostałe kociaste oraz wszystkie Cioteczki! :loveu:
Byłam dzisiaj w delegacji w Ostrołęce, ale wróciłam dość wcześnie i podążyłam do Makro, celem zakupienia grzejniczka dla grzania dupci Księciunia Psotunia. W Makro nie było ani jednego :shake: :-o ale niedaleko mamy Liroy Merlin i tam znalazłam - ostatni :crazyeye: Ja rozumiem, gdyby to był lipiec, ale początek maja i to jeszcze taki zimny :shake: Niemniej się udało i teraz się grzejemy.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka![/quote]

Grzejcie doooopcie na zdrowie :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Witamy Wszystkich tą nocną porą ;) i dziekujemy za miłe słowa i dobre życzenia.
Dzisiaj byliśmy u okulistki i mamy dwie wiadomości, dobrą i złą.
Dobra jest taka, że lewe oczko jest już zdrowe.
Ta zła jest taka, że trzecia powieka przyrosła do powiek i trzeba będzie ciąć. Gałka oczna jest zmętniała, ale dostaliśmy kropelki na poprawę tego stanu i mamy nadzieję, ze się to uda, ale będzie dość długo trwało. Kacprunio na to oczko widzi, ale pewnie znacznie gorzej. Na bodźce obydwa oczka reagują.
Nacięcie trzeciej powieki pewnie nie będzie szybko, bo szkoda koteńka dwa razy znieczulać, więc musimy wyleczyć i poprawić formę, waga ma skoczyć do ok 3 kg i wtedy będzie można za jednym razem ciachnąć jajeczka ;).
Taki jest plan i orientacyjny czas ok 2 -3 miesięcy.

Gorzej, że dzisiaj Kacpruś zaczął mocniej kichać. Ma zalecony powrót do flegaminy, dodatkowo wit C, beta - glukan bez zmian, krople nowe do oczka i od przyszłego tygodnia ( jeśli nie będzie poprawy) tabletki na herpes. Antybiotyków znowu podać nie można, bo dostał już i tak dużo.
Poprawa na pewno jest, bo białe krwinki spadły znacznie, ale ten katar.............

Psiama, dziękujemy, pieniążki z bazarku wpłynęły.

Link to comment
Share on other sites

CZEŚĆ KACPRUTKU:loveu: DOSZŁY MNIE SŁUCHY, ŻE ZNOWU JESTEŚ SMARKATY I POCIĄGAJĄCY:shake: WEŻ SIĘ W GARŚĆ KOCURKOWCU ,BO PRZEZ CIEBIE SPAĆ NIE MOGĘ JAK PEWNIE WSZYSTKIE CIOTKI I WUJKI NA DOGO:roll: ŁYKAJ GRZECZNIE SYROPKI I POKAŻ FIGĘ KATARZYSKU:eviltong::eviltong:- CIOTKA KORECZEK STANOWCZO SIĘ DOMAGA KOTECKA ZE ZDROWYM NOSKIEM I OCZKAMI:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że oczy sa uratowane :multi::multi::multi:, bo mam nadzieję, że nie zrozumiałam czegoś na opak :roll:. Ja też mam kicię (teraz ok. 8 m-cy) po kk w okresie niemowlęcym i ma jedno oczko przymglone. Nie ma to jednak żadnego znaczenia przy figlach i normalnym funkcjonowaniu. Najwazniejsze, że oczka całe. Może powieka sama się odklei ? :roll:

Kacprulek ma taki poczciwy pysiorek, ale bym go wymiziała :eviltong:.

Niestety tak to jest z lekami, że nie zawsze można je podać. MYsle, że skoro Kacper przybiera i stan się ustabilizował, to niebawem poradzi sobie z tymi wirusami. Znaczy nie mamy podejrzenia białaczki ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Najważniejsze, że oczy sa uratowane :multi::multi::multi:, bo mam nadzieję, że nie zrozumiałam czegoś na opak :roll:. Ja też mam kicię (teraz ok. 8 m-cy) po kk w okresie niemowlęcym i ma jedno oczko przymglone. Nie ma to jednak żadnego znaczenia przy figlach i normalnym funkcjonowaniu. Najwazniejsze, że oczka całe. Może powieka sama się odklei ? :roll:

Kacprulek ma taki poczciwy pysiorek, ale bym go wymiziała :eviltong:.

Niestety tak to jest z lekami, że nie zawsze można je podać. MYsle, że skoro Kacper przybiera i stan się ustabilizował, to niebawem poradzi sobie z tymi wirusami. Znaczy nie mamy podejrzenia białaczki ? :roll:[/quote]


Tak, oczy są ok, tylko ta trzecia przyrośnięta powieka będzie musiała być podcięta.
Co do białaczki to Pani dr powiedziała, że raczej wyklucza, bo kot się poprawia, a w sytuacji białaczki jego stan przy tak skrajnym wyczerpaniu nie poprawiłby się.
Poza tym testy, które były robione dały wynik ujemny. Ich wiarygodność pozostawia jednak sporo do zyczenia, ale trzymajmy sie tej wersji, że wszystko jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mnie cieszy, że oczyska na miejscu zostają :multi: :multi: :multi:. Na zdjęciu Kacprul chyba stoi tym lepszym oczkiem do przodu, bo wygląda jak piękne zdrowe kocureństwo :loveu:. Umaszczenie ma nieprawodpodobne !

EVCIA, jak z jedzeniem obecnie .... Przekonałas kawalera do normalnej karmy ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Tak, oczy są ok, tylko ta trzecia przyrośnięta powieka będzie musiała być podcięta.
[B]Co do białaczki to Pani dr powiedziała, że raczej wyklucza, bo kot się poprawia, a w sytuacji białaczki jego stan przy tak skrajnym wyczerpaniu nie poprawiłby się.[/B]
Poza tym testy, które były robione dały wynik ujemny. Ich wiarygodność pozostawia jednak sporo do zyczenia,[B] ale trzymajmy sie tej wersji, że wszystko jest ok.[/quote]

...i niech tę wersję słyszy Kacperek...zapamięta...uwierzy i ...wyzdrowieje!:loveu:

No,a zmiana...ogromna...[/B]teraz to kocurek,nie kocia bieda!:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cos niesamowitego, z takiego malenstwa...
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/455/c23de1b281a8538c.jpg[/IMG][/URL]

kawal kocura...
[IMG]http://images39.fotosik.pl/120/34661fb365873e37med.jpg[/IMG]

Ewuniu, dziekujemy, to dzieki Tobie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...