Jump to content
Dogomania

Kalmar i Kefir mają domy we Wrocławiu!! Dwa serca jedna rozpacz..Samotni bracia Kalmar i Kefir z gminnego kojca na Roztoczu błagają o pomoc!!


Recommended Posts

W końcu dotarłam, lepiej późno niż wcale.

Rodzinka superowa. Rodzice bardzo kulturalni, sympatyczni z przemyślaną decyzją o adopcji psa.

Na moje pytanie dlaczego teraz i wybór padł na Kefirka, odpowiedzieli, że decyzja adopcji psa zapadła dawno tylko czekali, aż syn podrośnie i będą mieć lepsze warunki mieszkaniowe. I kierowali się charakterem w ogłoszeniu, a nie wyglądem,  chociaż zauroczyli się oczami i noskiem jak u świnki.

Obecnie mieszkają w wynajętym domu, ale na moją prośbę skontaktowali się z właścicielem domu, co nie była łatwe, i usłyszałam, że się zgadza na psa.

Pan jest marynarzem, I oficerem na tankowcach pływających bardzo daleko i dlatego zależało państwu na odebraniu Kefirka póki on jest w domu.

Córa dzwoniła ze szkoły ( ma 16 ) lat i krzyczała, żebym słyszała, że ona nie tylko zgadza się na psa ,ale bardzo go chce. Ma zamiar spać z Kefirem..

Sprawdziłam też ogrodzenie, jest bardzo szczelne.

Myślę, że Kefir wiedził na jaki dom czekał.

Jak Tola pisała, imię zostaje, bo bardzo się rodzinie podoba.

No i po mojej sugestii zrobią przelew na konto ZEA.

Poprosiłam, żeby Kefir miał na stałe obróżkę z adresatką i  stąd się pojawiła. O szelkach wiedzą i też będzie miał, takie z wyższej półki. Razem oglądaliśmy w necie.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 00:02, Poker napisał:

W końcu dotarłam, lepiej późno niż wcale.

Rodzinka superowa. Rodzice bardzo kulturalni, sympatyczni z przemyślaną decyzją o adopcji psa.

Na moje pytanie dlaczego teraz i wybór padł na Kefirka, odpowiedzieli, że decyzja adopcji psa zapadła dawno tylko czekali, aż syn podrośnie i będą mieć lepsze warunki mieszkaniowe. I kierowali się charakterem w ogłoszeniu, a nie wyglądem,  chociaż zauroczyli się oczami i noskiem jak u świnki.

Obecnie mieszkają w wynajętym domu, ale na moją prośbę skontaktowali się z właścicielem domu, co nie była łatwe, i usłyszałam, że się zgadza na psa.

Pan jest marynarzem, I oficerem na tankowcach pływających bardzo daleko i dlatego zależało państwu na odebraniu Kefirka póki on jest w domu.

Córa dzwoniła ze szkoły ( ma 16 ) lat i krzyczała, żebym słyszała, że ona nie tylko zgadza się na psa ,ale bardzo go chce. Ma zamiar spać z Kefirem..

Sprawdziłam też ogrodzenie, jest bardzo szczelne.

Myślę, że Kefir wiedził na jaki dom czekał.

Jak Tola pisała, imię zostaje, bo bardzo się rodzinie podoba.

No i po mojej sugestii zrobią przelew na konto ZEA.

Poprosiłam, żeby Kefir miał na stałe obróżkę z adresatką i  stąd się pojawiła. O szelkach wiedzą i też będzie miał, takie z wyższej półki. Razem oglądaliśmy w necie.

 

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję ♥️ To już nie będę nic mówiła o szelkach😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 12:52, Tola napisał:

Pani Marzena bardzo chętnie przyjęła pomysł spotkania obu braci i  zaprasza do siebie rodzinę Kalmara. Dajmy Kefirowi trochę czasu na aklimatyzację i wymienimy rodziny nr telefonów🙂

Bardzo się cieszę😊 Pani Dorota dopytuje czy spotkanie jest mozliwe. Zaraz jej napiszę. 

Kalmar uwielbia jazdę samochodem. Myslę że wycieczka do brata będzie dla niego podwojną atrakcją 😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2023 o 14:43, Poker napisał:

Ciekawe czy psiaczki będą się cieszyć sobą jak wyobrażają to sobie ludzie.

 

 

Mamy nadzieję, że tak🙂. Kefir w nowym domu trochę zestresowany, ale cały czas chce być blisko swojej rodziny. Czekam na zdjęcia, które będę mogła tu pokazać. Wczoraj odezwał się do mnie sympatyczny pan z FB, zainteresiwani adopcją Kefira, był bardzo rozczarowany, że to już nieaktualne, a jeszcze bardziej, kiedy powiedziałam, ile Kefir czekał na dom. Będzie do nas  zaglądał. 

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wieści z nowego domu dają nadzieję, że będzie dobrze. Kefir cały czas stara się być przy domownikach, patrzy w oczy, cieszy się gdy do niego mówią, gdy go głaszczą. Dzisiaj został sam na prawie 2 godz. i nic złego nie zrobił, za to bardzo się cieszył, gdy rodzina wróciła do domu. 

IMG-20230120-WA0009.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2023 o 11:54, Alaskan malamutte napisał:

Na koncie Kefira jest 10zł od Nesiowatej. Danusiu, pięknie dziękujemy!!!

Tolu, masz już rozliczenie Kefira? Może ja wpłacę te 10zł bezpośrednio do Szafirki?

Myślę, że do Hani, nie mam jeszcze rozliczenia braci. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...