Jump to content
Dogomania

ślepy Puko w hoteliku u leny szuka domu...Puko ma dom


Asia_Klero

Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']Na której stronie można zanleźć zdjęcia Pukcia?[/QUOTE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/slepy-puko-w-hoteliku-u-leny-szuka-domu-kazdy-grosz-potrzebny-prosimy-o-pomoc-135537/index28.html"][B][COLOR="Purple"]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL]:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpłaciłam w piątek kase dla Puko 50zł.Nie wiem jak tu/na wątku Puko/wygląda sprawa rozliczeń -potwierdzenia wpłat.Ja śledze głównie wątek Arona i tam potwierdzenie jest zawsze w pierwszym poscie tego samego dnia kiedy wpłacam.Mam nadzieje,ze moja wpłata dotarła?

Link to comment
Share on other sites

Asiowy_kubut albo ja co pewien czas robimy ogolny ,,wykres wplat";)jak nam wiem to pisze od kogo pieniadze doszły ale idzie to na konto aiowego kubuta ktory nie zawsze ma czas to tutaj na bierzaco wpisywac:roll:prosze go o to ale niestety nie zawsze udaje mi sie to z jakims pozytywnym skutkiem..ehh..:oops:

Link to comment
Share on other sites

Będą fotki niech się tylko pogoda poprawi deszcz pada u nas już 2 tydzień, a jak na moment zaświeci słonce to nie mam czasu biegać z aparatem, coś Wam napiszę ale się nie śmiejcie, Puko znów się zakochał, tym razem w Megii(to ta goldenka ze zdjęcia). Co to za casanowa do mnie trafił. Aż wstyd pisać o jego miłostkach. Puko na bank był trzymany w domu w swoim pokoju zachowuje czystość, skończył też urządzać demolki.

Link to comment
Share on other sites

No to b.dobrze ,ze wpłata dotarła ,postaram sie pamiętać o puko i jeszcze kiedyś coś wplacic.Lena u Ciebie każdy pies ma swój pokój:razz:Moje tez by tak chciały ,przynajmniej kot bo jak tylko ojciec wyjeżdza ,odrazu mnie zostawia i przeprowadza sie do wolnego pokoju a mnie tylko odwiedza:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']No to b.dobrze ,ze wpłata dotarła ,postaram sie pamiętać o puko i jeszcze kiedyś coś wplacic.Lena u Ciebie każdy pies ma swój pokój:razz:Moje tez by tak chciały ,przynajmniej kot bo jak tylko ojciec wyjeżdza ,odrazu mnie zostawia i przeprowadza sie do wolnego pokoju a mnie tylko odwiedza:evil_lol:[/quote]
Tak, te hotelowe mieszkają indywidualnie same, pokój Puka jest duży zmieściło by się kilka w nim jednak nie zamierzam ryzykować, po aklimatyzacji psy, które zgadzają się ze sobą mogą mieszkać razem. Puko mieszka sam albo z Naomi ona nie zrobi mu krzywdy, dom jest duży, ja mieszkam praktycznie sama, z tąd nie ma problemu, żeby psy domowe ewidentnie miały swoje pokoje. Niedługo jednak planowany jest remont dołu domu aby salon byl na dole nie jak dotychczas na górze, także skończy się dzień dziecka dla psiaków dmolki będą już ewidentnie zakazane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...