Jump to content
Dogomania

8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)


DorkaWD

Recommended Posts

  • Replies 559
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Oooo... mamy tu jakiegoś archeologa, co to odkopuje stare tematy :D

A no cisza,bo przez dłuższy czas nie mogłam wejść (bo były jakieś zmiany), potem wypadłam z "transu" forumowego a teraz wpadłam w zimową sesję (i w związku z tym nie wiem jak mam na imię :P)... Jak się nie bywa regularnie na forum to znajomości zanikają i potem coraz trudniej wpaść w "trans" forumowy - więc jest CISZA prawie grobowa... a skoro o grobach... to wracam do wkuwania ich zawartości :P

Jak się wyrobię z egzaminami (bez względu na ich wynik) to się przypomnimy :)
Pozdrowienia dla tych co to jeszcze nas pamiętają :D

Link to comment
Share on other sites

Dorka to ty jeszcze studiujesz? A jaki kierunek?

Doskonale ciebie rozumiem z sesją... studiuję w Krakowie [więc jak mam 2 h egzaminu to mnie de facto cały dzień nie ma] i Birma na dłuższe spacery wychodzi raz na parę dni - jak zaczyna mi mieszkanie rozwalać... a żeby było weselej w środę muszę być w Olsztynie w sądzie, jako świadek [bo wredna jestem i zgłosiłam, że tir chciał mnie 2 razy z drogi zepchnąć].

Link to comment
Share on other sites

[B]Bonsai_88[/B] - dobrze powiedziane "jeszcze" :D bo zamiast w książkach z nosem siedzieć to wciągam się w życie forumowe ;-)
Starożytność - to tak analogicznie do mojego wieku :D tysz Kraków ;-) Moja Panda chyba pójdzie do golenia,albo ją w dredy przyozdobię, bo do rozczesania już się nie nada :(

Trzymam kciuki! Daj popalić temu królowi autostrad ;-)
Wracam jak zakończę sesję...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='bonsai_88']A ja się przyszłam pochwalić - właśnie dostałam wyniki z egzaminu... i ZDAŁAM UPRAWĘ ROLI :). A od tygodniu chodziłam i mówiłam, że na pewno obleję ;)[/QUOTE]

[B][I]uprawe roli to ja miałam w technikum hihihihii se zwyczajowo plewilismy ogródki hihihi
[/I][/B]
[IMG]http://i41.tinypic.com/174fhx.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Jeśli jeszcze mamy tu jakiś odwiedzających to proszę pomóżcie i przynajmniej podrzućcie wątek trzech szczylków które mam na DT - sprawa niestety jest bardzo PILNA!
--> [url]http://www.dogomania.pl/threads/190531-Trzy-szczeniaki-ze-skansenu-PILNE!-maj%C4%85-DT-tylko-przez-2-tygodnie[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A witam, witam w naszych przykurzonych progach :loveu:

Z fotkami u nas bardzo kiepsko... Na spacery nie chce mi się zabierać aparatu, biorę telefon, a z tego fotki kiepskie wychodzą (zakładając, że w ogóle wychodzą ;))
Coś poszukam by pokazać szanowną Pandemonium - Gamonium, czyli słodkiego Pandziocha. Panna w tej chwili jest trikolor z jasnoszarej zaczyna wchodzić w grafit.
[video=youtube;me72fabXw_A]http://www.youtube.com/watch?v=me72fabXw_A[/video]

Próba wstawienia filmiku z komórki :p

Pandziszek ma skróconą sierść na łapach - to ofiara którą poniósł pies bym mogła sesję zimową zdać :diabloti:

Którego z braci widziałaś? Skrawka? On też wpadł pod golarkę, z tym, że cały... echhh... zima jest straszna jeśli nie ma się sporo czasu na rozczesywanie łap :shake:

Dzięki, że nas odwiedziłaś! Będzie motywacja by wreszcie swoje psy pokazać w na forum :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...