Jump to content
Dogomania

8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)


DorkaWD

Recommended Posts

[quote name='ariss'][URL]http://images47.fotosik.pl/174/c01762b2f9d376e6med.jpg[/URL]

jak minka grzecznego,niewinnego dziecka:evil_lol:[/quote]
Bo to jeszcze dziecko i w dodatku grzeczne i niewinne (chwilami ;))

[quote name='eria']skubane się pławią nad tą samą rzeką co my w sobotę :evil_lol: ale by było spotkanie jakbyśmy się tak przypadkowo natknęły na siebie:cool3:[/quote]
[B]eria[/B], nie przypominaj mi nawet o tym, że byłaś w sobotę, my byłyśmy w niedzielę.
A no byłoby spotkanie, ale nie było :placz:

Pandzia łapkami szybko przebierała i prąd jej nie straszny był ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 559
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darianna']jaki słodki Pandzisz w wodzie :) i jak fajnie się na Pańcię gramoli ;)[/quote]
Taaa.... a jakie ja mam teraz plecy zdrapane :angryy:
[B]
RCookie[/B], jak będziesz się topić to Tosiek Cię uratuje :lol:

[B]mimi_91[/B], jak sytuacja się rozwija? Niedługo chyba będziesz w odwiedziny szła do dzieciaczków... Który klusek, wiesz już?
Aaaaa... skąd jesteś? Bo wypadałoby poznać nasze futra, wszak to kuzynostwo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']

[B]mimi_91[/B], jak sytuacja się rozwija? Niedługo chyba będziesz w odwiedziny szła do dzieciaczków... Który klusek, wiesz już?
Aaaaa... skąd jesteś? Bo wypadałoby poznać nasze futra, wszak to kuzynostwo :loveu:[/quote]

Poznać się oczywiście muszą z tym, że z regularnych wspólnych spacerów to raczej nici:placz: jestem z okolic Mielca w podkarpackim, więc do Was mam trochę daleko:mad::cool1:( choć nie aż tak żeby nie dało się przyjechać:evil_lol:)

Co do odwiedzin to ja bym już chciała jechać, ale ogólnie stwierdzono, że lepiej poczekać aż maluchy będą bardziej kontaktowe:lol:
Co do tego który maluszek będzie mój to jeszcze nie wiadomo.
Szczeniaczki są wszystkie cudowne ( tyle kolorków):loveu: brązowa suczka zostaje w hodowli i jeszcze jeden szczeniaczek idzie do właścicielki reproduktora za krycie;) i dopiero kiedy właścicielka repa się określi, którego maluszka bierze to ja się dowiem, który jest mój:multi:
Muszę więc uzbroić się w cierpliwość i podziwiać maleństwa na fotach:oops::lol:
Ogólnie uważam, że każdy Birduś jest wspaniały:loveu:

Ile Panda miała jak ją pierwszy raz odwiedziłaś??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimi_91']
Muszę więc uzbroić się w cierpliwość i podziwiać maleństwa na fotach:oops::lol:
Ogólnie uważam, że każdy Birduś jest wspaniały:loveu:[/quote]
To teraz najtrudniejsza część przed Wami - wytrzymać do odwiedzin a potem jeszcze trudniej wytrzymać do odbioru :lol:
Oczywiście, że każdy pierdołek-birdołek jest wspaniały :loveu: Ale gdy już wiesz który jest Twój to ten i tylko ten jest najwspanialszy :lol:

[quote name='mimi_91']Ile Panda miała jak ją pierwszy raz odwiedziłaś??[/quote]
Z tego co pamiętam to miała miesiąc gdy ją odwiedziliśmy... Byliśmy u niej tylko raz (choć była tak blisko), przy niemowlaku nie miałam czasu na ciągłe odwiedziny :oops: Kasia od Skrawka chyba trzy lub nawet cztery razy była i zdawała mi relację o tym jaki z Pandziszy jest łobuz (byłam przerażona, że taki łobuz domnie trafi :roll:)

[B]Ewcia[/B], "wydaje" to dobre słowo :diabloti:

A na poważnie, to chyba obie nie byłyśmy zbyt zadowolone z tego wypadu nad rzekę...
Pojechaliśmy ze znajomymi i ich psiakiem, by Pandzisz miała towarzystwo :loveu: Ale oglądanie przez cały dzień znerwicowanego DONka co minutę szarpanego kolczatką i słuchanie komend "noga", leżeć" wydawanych z wściekłością w głosie bynajmniej do przyjemności zaliczyć nie można :roll:
No więc jest problem... Znajomi nam się wykruszają :evil_lol: Musimy mieć znajomych z dziećmi (by Malwa miała się z kim bawić) z psem (by Pandzia miała towarzystwo) i z podobnym światopoglądem do naszego :diabloti: Ostatnie jest najtrudniejsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']To teraz najtrudniejsza część przed Wami - wytrzymać do odwiedzin a potem jeszcze trudniej wytrzymać do odbioru :lol:
Oczywiście, że każdy pierdołek-birdołek jest wspaniały :loveu: Ale gdy już wiesz który jest Twój to ten i tylko ten jest najwspanialszy :lol:[/quote]

Na pewno masz rację, ale mi na razie tylko czekanie pozostaję:oops:( mam nadzieję, że już niedługo:lol:)

[quote name='DorkaWD']Z tego co pamiętam to miała miesiąc gdy ją odwiedziliśmy... Byliśmy u niej tylko raz (choć była tak blisko), przy niemowlaku nie miałam czasu na ciągłe odwiedziny :oops: Kasia od Skrawka chyba trzy lub nawet cztery razy była i zdawała mi relację o tym jaki z Pandziszy jest łobuz (byłam przerażona, że taki łobuz domnie trafi :roll:)[/quote]

Ja pewnie też tylko raz dam rady szczeniaczki odwiedzić:placz:( trochę daleko mam żeby ciągle jeździć:mad:) ja się będę musiała zadowolić opowieściami o maluszkach hodowcy;) mam nadzieję, że będzie ich dużo:evil_lol:

[quote name='DorkaWD']No więc jest problem... Znajomi nam się wykruszają :evil_lol: Musimy mieć znajomych z dziećmi (by Malwa miała się z kim bawić) z psem (by Pandzia miała towarzystwo) i z podobnym światopoglądem do naszego :diabloti: Ostatnie jest najtrudniejsze :evil_lol:[/quote]

Duże macie wymagania:evil_lol: Pandzia pewni ma trochę mniejsze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]mimi_91[/B], eee tam duże :eviltong: Jak chce się mieć chwilkę spokoju to trzeba zorganizować dziecku czas - najlepiej drugie dziecko (czyjeś!).
Czy Pandzia ma wymagania? Myślę, że tak :lol: Dla niej wypad z psem który zaczyna mieć problemy psychiczne to też nie przyjemność :roll: (wiem, że to nie wina tego psa)

[B]Darianna[/B], starasz się o fasolinkę? :razz:

Link to comment
Share on other sites

ciężko z odpowiednim towarzystwem...

Ja mam nawet sporo psich znajomych na moich polach/łąkach (zwłaszcza teraz po śmierci misia :( nie muszę unikać psich samców i grono się powiększyło) ale właściciele to generalnie emeryci :evil_lol: ludzie w moim wieku z psami nie chodzą :roll: - smutna prawda.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie :roll: Na swojej lace mam tylko jedna dziewczyne, ktora przychodzi z psem. Dodajmy, ze to jest dziewczyna, ktora sama zarazilam pasja do psow. Poza tym sami starsi, o dziwacznych pogladach dotyczacych wychowania psiakow.

Brakuje mi towarzystwa i psow chetnych do zabawy z Fionowata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']No wlasnie :roll: Na swojej lace mam tylko jedna dziewczyne, ktora przychodzi z psem. Dodajmy, ze to jest dziewczyna, ktora sama zarazilam pasja do psow. Poza tym sami starsi, o dziwacznych pogladach dotyczacych wychowania psiakow.

Brakuje mi towarzystwa i psow chetnych do zabawy z Fionowata.[/quote]

No własnie dlatego mam dwa psy.Bez łaski o niczyje towarzystwo nie musimy się prosić:eviltong:a jak się ktoś dołączy to nie ma problemu,tylko wtedy moje futra zachowują się jak wilcze stado..jedna zagania ,druga dobija:evil_lol::evil_lol:
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=IYZ4hKFc52A"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie jak kiedyś (miesiąc temu lub więcej) wykąpałam Pandziocha i na następny dzień poszłam z nią w odwiedziny do Fafika i... gadzina wlazła do starej wanny z gnojówką? Więc... wczoraj była powtórka z rozrywki :angryy:
We wtorek wykąpałam i wyczesałam (nudziło mi się, bo dogo nie było :evil_lol:) i w środę poszłam w odwiedziny do Fafika i... było ciap,ciap w gnojówce
Tzn nie do końca, bo jak ją przyłapałam, że wchodzi to dałam "fe" i zrobiłam fotkę :loveu:
[IMG]http://images45.fotosik.pl/176/8c31197cbb926110.jpg[/IMG]
Tylko przednie łapki i brzuszek ucierpiały na ciapaniu ;)

Co ładniejsze?
Kwiat dzikiej róży
[IMG]http://images46.fotosik.pl/176/7a119ccf53de782d.jpg[/IMG]

Czy oczko Pandzi?
[IMG]http://images48.fotosik.pl/176/d62762dee91ee516.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Super fotki ..w wanience rewelka ,a to jedno zdjęcie pozwoliłam sobie zmodyfikować ,bo cudne jest:loveu::loveu:

[URL="http://www.glitterfy.com/"][IMG]http://img30.glitterfy.com/218/glitterfy102314742D36.gif[/IMG][/URL]


[URL="http://www.youtube.com/watch?v=IYZ4hKFc52A"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...