Jump to content
Dogomania

Winter teraz Kimi ma dom!! Zamieszkał w Opolu. Zabierzesz mnie stąd?? Mały Winter wyprosił pomoc!! Opuszcza schronisko...


Recommended Posts

Dnia 1.01.2022 o 08:00, Aska7 napisał:

Jest przepiękna, rzuciła się Krzyśkowi na szyję nie, żeby zagryźć, tylko wycałować ☺. Wulkan energii i radości. Szybko znajdzie dom 😁

Asia, to dzięki Tobie sunia dostala szansę. Zrobilas jej zdjecia, pokazalaś mi no i zawiozlaś do Szajki. ❤️

Ja tylko znalazlam jej miejsce i opiekę. Z tego co wiem, to już jest zapytanie o Yerę.

received_966263114302302.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 10:39, Aska7 napisał:

I lubi podróże

 

20211230_141333_resize_75.jpg

Z Tobą każdy lubi :) Przyjeżdzają i od razu lgną do człowieka po kilku godzinach wspólnej drogi z Tobą. Oprócz Suvi niestety. Szybka samochodowa socjalizacja. No i jeszcze swoje robią sławne indycze szyje. Trzymamy je w kuchni głęboko na blacie i dostają po jednej dziennie Suvi i Brys. Nauczył się, że co rano jak drobiazg jest na spacerze, to przychodzi do blatu i upomina się o porcję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 12:20, Tyśka) napisał:

Śliczna Yeri i cudne dostała imię. Trzymam kciuki za szybkie adopcje dla niej i dla Winterka.

Ciekawe jak Winterek zniósł strzały Sylwestrowe...

Yera wystrzały zniosła bardzo dobrze. Ona jest w DT z innymi psiakami husky, które mają wyjechane na fajerwerki. Aga mi napisała, że Yera zapatrzyła się na nie i nie miała czasu się bać. 

Na razie nie mam info o Winterku. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...