Jump to content
Dogomania

Rozliczony 141 zl Dziekuje Dobrodzieje! Ciocia Figunia Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Jutro konczymy Wielka obnizka! Ciocia Figunia Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12
  • Nadziejka changed the title to Dzis konczymy Wielka obnizka! Ciocia Figunia Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12
  • Nadziejka changed the title to Rozliczam Dziekuje Dobrodzieje! Ciocia Figunia Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12
Figunia Cegielki Zycia 50 zl Dziekuje stokroc! mam na koncie
 
Ciocia Nesiowata Cegielenki Zycia 10 zl  Dziekuje pieknie! mam na koncie
 
Ciocia koja Sercem Cegielenki Zycia 40 zl  Dziekuje ogromnie Dziekuje mam na koncie
 
Ewa Marta kup teraz num 7 ksiazka thiller ,,Niebo jest zawsze wyzej,, 9 zl Dziekuje pieknie mamna koncie juz
 
mdk8 kup teraz num 14 ksiazka nowa R.Mróz ,,Iluzjonista,, 10 zl Dziekuje pieknie
 
Besia11  kup teraz num 16 2 x kakao demoreno 10 zl wyslane otrzymane!
Dziekuje pieknie mam na koncie plus Cegielenka Zycia 12 zl Besai11  Dziekuje cudnie mam na koncie razem 22 zl
 
                   Bardzo Dziekuje Serduszka Za Pomoc
                                Za Mila Atmosfere Dziekuje
                                        Kup online flower box serce 18 róż
 
         141 zl posylam do Agatki aagataa8 dla Oronskich   
odrazu bedzie na koncie
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczony 141 zl Dziekuje Dobrodzieje! Ciocia Figunia Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12
Dnia 4.12.2021 o 20:01, aagataa8 napisał:

Dziękuję bardzo Ewuniu😘🥰❤️

                 
            Agaciu jakbedziesz miala czasu potwierdz serce prosze
             Pozdrawiamy Najnajlepszego zasylamy dla lapeczek
 

                      AMARNA IMAGENS: ILUSTRAÇÕES DE MARINA FEDOTOVA | Ilustrações, Feliz  aniversário, Illustration

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Prosze o potwierdzonko Rozliczony 141 zl Dziekuje Dobrodzieje! Ciocia Figunia Ciocia koja Dziekuje Stokroc Za Cegielenki! Psiaczkom Oronskim do 17.12
  • 2 weeks later...
Dnia 22.12.2021 o 11:14, Nadziejka napisał:
                 
            Agaciu jakbedziesz miala czasu potwierdz serce prosze
             Pozdrawiamy Najnajlepszego zasylamy dla lapeczek
 

                      AMARNA IMAGENS: ILUSTRAÇÕES DE MARINA FEDOTOVA | Ilustrações, Feliz  aniversário, Illustration

Jejku, przepraszam🥺 Tak, oczywiście przelew dotarł, jak zwykle ekspresem 😘🥰 Dziękujemy bardzo❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 17:42, aagataa8 napisał:

Jejku, przepraszam🥺 Tak, oczywiście przelew dotarł, jak zwykle ekspresem 😘🥰 Dziękujemy bardzo❤️❤️❤️

  ❤️❤️18 Teddy tat ideas | teddy, teddy bear tattoos, bear tattoos

Szczesliwego Wam Roku Nowego Domeczkow Z miloscia Ciepla Spokojnosci Agatko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...