Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS W POZNANIU. BUNIA/Grubcia ( Chmurka) zatuczona sunia z M. u koleżanki w DT pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

To prawda. Ta okolica jest przyjemna na spacerowanie, mieszkałam 2 lata tam. 🙂

Bądź szczęśliwa, Buniu. Promowanie po Buni wykorzystam dla młodej terrierki, której właściciele chcą się pozbyć i w każdej chwili moze trafić w pierwsze lepsze ręce, a to tereny mało psiolubne (Podkarpacie): https://www.olx.pl/d/oferta/1-5-roczna-roxi-domowa-radosna-wysterylizowana-CID103-IDNrViB.html

Chyba, że Poker masz inną propozycję. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tysiu,  ogłaszaj kogo chcesz. Dziękuję za pomoc.

Właściciele sklepiku, w którym pracuje p. Martyna , zgodzili się, żeby zabierała  Bunię w razie potrzeby do pracy. To jest sklep papierniczy.

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to JUŻ W DS W POZNANIU. BUNIA/Grubcia ( Chmurka) zatuczona sunia z M. u koleżanki w DT pod moją opieką.
Dnia 29.05.2022 o 08:59, Poker napisał:

Tysiu,  ogłaszaj kogo chcesz. Dziękuję za pomoc.

Właściciele sklepiku, w którym pracuje p. Martyna , zgodzili się, żeby zabierała  Bunię w razie potrzeby do pracy. To jest sklep papierniczy.

ależ się super pańcia trafiła Buni ❤️ 

Usunęłam ogłoszenie, choć jeszcze do 3 czerwca jest promowane, już raczej nie warto podmieniać na inne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2022 o 09:46, Poker napisał:

mari, Tobie też dziękuję za ogłoszenie.

To jest bardzo miłe uczucie, że ma się wokół siebie tyle życzliwych osób.

 

Jednak wykorzystałam "resztkę" promowania Buni dla Odiego  - Karo :) może Bunia przyniesie mu szczęście i też mu się taki cudowny domek trafi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pańcia Buni/Buby prosiła o jej wcześniejsze zdjęcia. Więc wysłałam to ze schronu. I taką dostałam odpowieedź.

Dzień dobry, dziękuję, piesio wygląda strasznie, tym bardziej doceniam pracę włożoną w jej dojście do siebie. 
Jesteśmy bardzo zadowolone, Buba ma się coraz lepiej, już prawie wcale nie płacze, na spacerki chodzi chętnie i zawiera nowe znajomości. Niestety próba zabierania jej ze sobą do pracy nie powiodła się, Buba bardzo szczekała na klientów, dlatego będzie zostawać w domku, a na czas urlopu szefów sklep będzie miał skrócone godziny otwarcia. Piesio jest przekochany, uwielbia tulenie, głaskanie, widać, że czuje się ze mną dobrze. Dietę trzymamy, codzienne długie  spacerki też są. Wysyłam kilka zdjęć.
 
No i jak się nie cieszyć? Muszę zgrać zdjęcia i wkleję.
 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Miód na serce takie wieści, dziękujemy Pańci za zdjęcia i czekamy na obejrzenie 🤩

... ja mam też fotki ze schronu , mam nawet chyba od przyjaciół z podróży jak zabierali Chmurkę -Bunię - Bubę ze schronu do Wrocławia i chyba mam jeszcze filmik ze schronu , pamiętam jak ryczałyśmy z Basią wtedy ... sunia była bardzo wycofana , przerażona schroniskiem , dosłownie "wbita w kąt", wtedy w dniu wyjazdu do Wrocławia /niestety do tej pierwszej pani / nagle poruszyła się i wyszła z budy , nawet pomachała ogonkiem... jakby wiedziała....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2022 o 14:29, anica napisał:

Miód na serce takie wieści, dziękujemy Pańci za zdjęcia i czekamy na obejrzenie 🤩

... ja mam też fotki ze schronu , mam nawet chyba od przyjaciół z podróży jak zabierali Chmurkę -Bunię - Bubę ze schronu do Wrocławia i chyba mam jeszcze filmik ze schronu , pamiętam jak ryczałyśmy z Basią wtedy ... sunia była bardzo wycofana , przerażona schroniskiem , dosłownie "wbita w kąt", wtedy w dniu wyjazdu do Wrocławia /niestety do tej pierwszej pani / nagle poruszyła się i wyszła z budy , nawet pomachała ogonkiem... jakby wiedziała....

oj, miód na serce i historia wyciskająca łzy..... zakończenie też łzy wyciska, ale to już inne łzy ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Wczoraj rozmawiałam z pańcią Buni, obecnie Buby. Okazało się, że u suni pojawiły się guzki na listwach mlecznych, 2 są spore. Musiały urosnąć szybko. Bunia już jest po wizycie u kardiologa, rtg płuc, usg brzucha  , badaniach krwi i ma termin pierwszej operacji za 2 tygodnie.

Koszt wszystkiego teraz  ok.1500 zł, a potem drugi zabieg.  Pytałam się o finanse i p.Martyna powiedziała, że cała rodzina bardzo kocha sunię i składają się na operację.

Bunia aportuje piłeczkę, pokonuje niskie przeszkody, schudła tylko kilogram,ale to zawsze coś, no i dobrze, że nie przytyła.

Pańcia mówiła, że jest najukochańsza i najpiękniejsza na świecie.

I kto by pomyślał, że sunia będzie miała takie szczęście.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...