Jump to content
Dogomania

Rozliczony ! 59 zl Grzesiowi! 59 zl Ptysiowi Krzysiowi! Dla Grzesia Olenki i Ptysia Krzysia 2go Nesinkowego do 18.10


Nadziejka

Recommended Posts

                                                          Rozliczony! 92 zl 90gr - Dziekuje Serca Dobreduszki! Zawieszka Lew ...

                          Zapraszamy z calego serca z Nadziejkowa

Jeszcze jutro dolozymy troszke roznosci wyszukamy

Axuni Ayli Ferriemu Swiatecznie,Prezentowo Nadziejkowo Zaprasza Dobreduszki 6,11  

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Jutro konczymy! Poczarowany dla Grzesia Olenki i Ptysia Krzysia Drugiego Nesinkowego. Bowiem wiesci z watku Bobisia : Piesio zostal wydany, ma dom. Modlmy aby jak najlepszy! Cegielki ,nowe buty sportowe,zegarki,do 18.10
Dnia 14.10.2020 o 21:36, Aldrumka napisał:

Te buciki, których nie widać jaką mają długość wkładki oraz szerokość podeszwy w najszerszym miejscu ?

Olena czaruje probuje  jak wstawiac aby nie znikaly zdjatka 

 ale narazie nie mamy nic ...nie da rady 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Obnizeczki buty sportowe 30 zl zegarek sportowy 12 zl,Dzis konczymy!Grzesia Olenki i Ptysia Krzysia 2go Nesinkowego. Bowiem wiesci z watku Bobisia : Piesio zostal wydany, ma dom. Modlmy aby jak najlepszy! Cegielki ,nowe buty sportowe,zegarki,do 18.10
  • Nadziejka changed the title to Rozliczam Dziekuje Pieknie! Dla Grzesia Olenki i Ptysia Krzysia 2go Nesinkowego do 18.10

                       Rozliczonko

Cegielki Zycia Ciocia Licka Sercem 10 zl dla Grzesia ! 10 zl dla Ptysia Krzysia ! 20 zl mam na koncie dziekuje pieknie!

 

Cegielki Zycia Ciocia koja Sercem 15 zl dla Grzesia ! 15 zl dla Ptysia Krzysia! 30 zl! mam na koncie 30 zl dziekuje stokroc!

 

Cegielka Zycia Ciocia konfirm31 5 zl dla Grzesia  i 5 zl dla Ptysia Krzysia  mam na koncie 10 zl dziekuje!

 

Cegielka Zycia Olenka84 dla Krzysia Ptysia 10 zl mam na koncie dziekuje!

 

Cegielka Zycia wujenek Radek 10 zl dla Grzesia mam na koncie dziekuje!

 

Ciocia Nesiowata

Num 4 zabaweczka piszczlka 5 zl dziekuje

 

Nadziejkowa Manager dziekuje stokroc!

Num 10 czekolada milka orzechowa 4 zl

Num 13 czekolada kasztanka  4 zl

Num 14 zegarek meski avon  25 zl

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Cudnie Dziekuje Za Cegielki! Rozliczam Dziekuje! Dla Grzesia Olenki i Ptysia Krzysia 2go Nesinkowego do 18.10
Dnia 18.10.2020 o 17:55, koja napisał:

do góry

 

Dnia 18.10.2020 o 21:32, Kamila Proc napisał:

ostatki

 

Dnia 18.10.2020 o 20:53, Radek napisał:

Nawet bardzo.

Bazarus Agatki roznosci dla psinuniow z Punktu Przetrzyman w Oronsku! Zajrzyj Dobraduszko

                                           Pin by Eng Karima Hafez on Gif | Teddy bear, Teddy bear day, Cute ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...