Jump to content
Dogomania

CZARUŚ TERAZ MAX MA DOM!!! Malutki niewidomy Miluś jest na BDT u mari23!!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja też bardzo kocham wszystkie moje staruszki, chociaż już odeszły  😰    Staruszki mają to do siebie, że im starsze, tym bardziej je kochamy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od odejścia Kajtusia niestety trochę zagubiony jest Miluś, oni byli nierozłączni. Teraz nie za Kajtusia zapachem, a za moim głosem trafia do domu, bo czasem się gubi i kręci się w kółko... Tina wciąż pełni rolę "pielęgniarki", ale Kajtunia NIKT chyba Milusiowi nie zastąpi 😞 😞

IMG-20231120-WA0037.jpg

Kajtuś Miluś Tina.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj wieczorem Miluś zaniemógł bardzo, nie mógł chodzić, głośno płakał.... dałam mu przeciwbólową tabletkę, która została po Betty(*) i rano wizyta w gabinecie, bo płakać przestał, ale chodzić nie mógł. Podejrzenie padło na kręgosłup.

Miluś został prześwietlony, a wynik mną wstrząsnął ( młodym doktorem chyba też). Otóż Milusiek ma stare złamanie miednicy, do tego główka kości udowej zamiast w panewce tkwi przy miejscu złamania, wszystko to tworzy "staw rzekomy". Doktor jest nowy i bardzo przejęty, przyniósł mi model miednicy i przy pomocy tego modelu oraz RTG pokazał mi dokładnie, jak to wygląda. 

Milusiek dostał tabletki, noszę go po schodach ( mój kręgosłup trochę przy tym trzeszczy" ;)), widać, że jest troszkę lepiej, a najważniejsze, że JEST ! ❤️ 

Pewnie mi z 10 lat przybyło ze strachu o niego...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2024 o 20:32, elik napisał:

Biedny Miluś, ale Ty Marysiu nie możesz się tak eksploatować. Szanuj swój kręgosłup, bo wśród części zamiennych do człowieka, nie ma kręgosłupów  🤔

No właśnie, nie ma....a tak bardzo i tak wielu by się przydały 😉

Miluś już dużo lepiej, chyba zapytam weta, czy i mnie by te tabletki pomogły ;l) 😉😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2024 o 12:05, mari23 napisał:

Miluś już dużo lepiej, chyba zapytam weta, czy i mnie by te tabletki pomogły ;l) 😉😉 

Nie tak odważnie z tym pytaniem, żeby Cię do psychiatry nie skierował   😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...