Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestesxcie niesamowite! To tylko dzięki wam i waszej pomocy Ariel jest juz w lecznicy.
Ariela ocenili na ok 1 roku!!! :crazyeye:
Jest więc młodziutki i bardzo kochany, niewie co to agresja. Są jeszcze chwile ze czuje sie niepewnie,ale to przechodzi i jest coraz bardziej otwarty na świat. Niestety podniesiona ręka sprawia że Ariel sie kuli...

Jesli chodzi o leczenie to juz rozpoczęte. Weci są dobrej mysli,że Ariel porośnie. Zeskrobina pobrana i jutro jade zawiesc osobiscie do instytutu zeby przyspieszyc proces. Jak narazie ciezko powiedziec co tam moze siedziec. Zapach jest typowo grzybiczny ale moze byc wszystko.

Dopiero jutro zakupimy Arielkowi jakąs dobrą karme,ale nie musi byc to jakas specjalna karma. Najlepiej oczywiscie jedzenie gotowane, ale Ariel ma apetyt wiec nie pogardzi ani puszką, ani sucha karmą.

Dziś foteczek niestety niema, ale jutro tez bede u Arielka i obiecuje foteczki oraz przywioze mu gotowane jedzionko :loveu:


Ciociu agata51 zapraszamy w odwiedziny do Arielka, lecznica Cm-Vet na Rzgowskiej.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie: co z dyplomami? bo jednak nie chce ryzykować usunięcia aukcji, gdyż sprzedawanie dyplomów wysyłanych pocztą elektroniczną jest niezgodne z regulaminem allegro.

Kto się zajmie ich wysyłką? Ludzie będą wpłacać te 1,65zł na konto Fundacji ( za wysyłkę dyplomu), więc jakoś to trzeba zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

Arielek na razie rezyduje już w lecznicy?
Teraz musimy czekać, co się z tych zeskrobin wykluje:sadCyber::sadCyber:
myślę, że co do pomysłu kubraczka na tego łysolka, to trzeba to szczegółowo obgadać z wetem, bo nie wiemy, czy w tym stanie kubraczek byłby wskazany, ze względu na np. możliwość zakażeń i wtórnych infekcji skóry:roll:

Ariel, trzymaj się, wierzymy, że będzie dobrze, popatrz, ile ciotek i wujów Ci pomaga:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Mam jeszcze pytanie: co z dyplomami? bo jednak nie chce ryzykować usunięcia aukcji, gdyż sprzedawanie dyplomów wysyłanych pocztą elektroniczną jest niezgodne z regulaminem allegro.

Kto się zajmie ich wysyłką? Ludzie będą wpłacać te 1,65zł na konto Fundacji ( za wysyłkę dyplomu), więc jakoś to trzeba zorganizować.[/quote]

Ja się na tym absolutnie nie znam. [COLOR=red]Czy ktoś może odpowiedzieć Larze? [/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=black]Ponawiam pytanie, bo gdzieś się zagubiło po drodze. Jak duży (albo jak mały :evil_lol:) jest Ariel. Czy jest bardzo wychudzony i niedożywiony?[/COLOR]

Niewiasta, jeśli chodzi o karmę, polecam BENTO KRONEN [I]Salmon&Rice -[/I]
to na sierść. Jeśli jest wychudzony, twoje domowe obiadki pewnie niczego nie zastąpią. Ale spróbuj dodawać do każdego posiłku łyżkę oleju z pestek winogron. Nie jest drogi, a działa cuda. [URL="http://www.emoticonshut.com/free-emoticon/Dressed-bek081.html"][IMG]http://www.emoticonshut.com/emoticons/Dressed/Dressed_bek081.gif[/IMG][/URL]

Na pewno odwiedzę Arielka. Znam lecznicę. Na razie atakuje mnie jakiś wirus czy inna cholera, łykam gripex i popijam wodą z miodem i cytryną.

Arielku, już cię kocham! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_217v.gif[/IMG]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ariel jest średnim psem, do kolana. Ma smukłą budowę. I jeszcze jedno, on chyba nieczęsto wychodzil na spacery. Pazury wskazuja, że ktos go trzymał w pomiszczeniu zamknietym przez dosć dlugi czas.

Mimo tylu nieszczęść Ariel jest psem przyjaznym i bardzo ciekawym świata. Gdy znalazl się w lecznicy oczy mu "rozblysły" starał się wszystko dojrzec i zpoznac, a nawet wspinal się na łapki żeby zobaczyc co dzieje się obok albo na innym poziomie.

Link to comment
Share on other sites

Kochany psiak :loveu: Teraz już tylko będzie lepiej!

Kto pomorze [B]Larze[/B]?? Szkoda by było zaprzepaścić okazję cegiełkowego allegra :shake:
[SIZE=1]Swoją drogą, jak do tej pory ja nigdy nie spotkałam się w wysyłką papierowych dyplomów - zawsze dostawałam podziękowanie pocztą...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Wczoraj wieczorem bylismy u ariela z wizyta.
Powalił mnie na kolana widok Arile, ktory zamerdał do nas swoim krociutkim ogonkiem,.
Zrobilismy pare zdjec w weekend umieszcze na forum.
Zaskoczyło mnie z jaka ufnoscia ten pies podchodzi do ludzi, ile w nim jest zaufania, :shake:

Jesli chodzi o lei zastaosowane u Ariela to:
-Podajemy Omegan, to na odtworzenie skóry, ma wspomóc proces zarastania
- Podano Iwerektynę, Adwokata, zaszczepiony na grzybka Biokanem M
Trzeba bedzie powtórzyc szczepienia.
Musimy kupic rowniez opakowanie rekawiczek ochronnych, uczulam ciotki ktore beda jezdziły do Arilela, w tym momencie nie mozemy przy nim wykonywac zadnych zabiegów bez zabezpieczenia sie i nie jest to moj pomysł, ale uczulił nas na to nasz wet :evil_lol:
Popołudniu pojedziemy z Ania do lecznicy z jedzeniam dla Ariela.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Robcie prosze to allegro cegiekowe, dziewczynki nie zwlekajcie.[/COLOR]
[COLOR=red]Dypomy Fundacja bedzie wysyłac, jak przyjdzie taka koniecznosc to zrobie to osobiscie.[/COLOR]
[COLOR=red]Tylko nie czekajmy, leczenie Ariela pochłonie duze pieniażki, musimy mu zabezpieczyc rownież przyszłosc po wyjsciu z lecznicy.[/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
Teraz kiedy wyciagnełysmy Psa ze schronu cala odpowiedzialnosc ze jego zycie spoczywa na nas.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, ani gripex, ani miód nie pomogły. Na razie nie odwiedzę Arielka, ale wiem, że jest w dobrych rękach.

Dziękuję hanka456 za informacje. Skoro nie opuściła go ciekawość świata, nie jest tak źle! Trzymaj się, pieseczku. Jak tylko zmogę tego wirusa, odwiedzę cię w lecznicy.

Można go wyprowadzać na spacer? Co z kubraczkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Kochany psiak :loveu: Teraz już tylko będzie lepiej!

Kto pomorze [B]Larze[/B]?? Szkoda by było zaprzepaścić okazję cegiełkowego allegra :shake:
[SIZE=1]Swoją drogą, jak do tej pory ja nigdy nie spotkałam się w wysyłką papierowych dyplomów - zawsze dostawałam podziękowanie pocztą...[/SIZE][/quote]

Tak Ra dunia, ale to jest niezgodne z regulaminem i już raz usunęli mi taką aukcję, dobrze, że pod koniec. A taka wysyłka to ile, tylko wydrukować dyplom na czarno biało, pójść na pocztę i tyle. Ludzie będą wpłacać za wysyłkę 1,65zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...