Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Za rady siurkowe wielkie dzieki...
Łyżka wazowa..rozcięty pET...i ja pod Lolkiem..:evil_lol:
Widzę miny sąsiadów...

Od czasu jak Lolo jest 'sprawny" ruchowo i w ciągu dnia przebywa z reszta psiaków jest mi dużo łatwiej...No i przede wszystkim On jest szczęśliwszy...
Szkoda tylko że straszny mamincycuś z niego . Nie chce byc w ogrodzie beze mnie.
Zaczyna tez przyswajać zachowania moich psów. Już rozumie co znaczy " nie szczekaj"...
Na moim osiedlu nic nie szczeka, nie miauczy...Psi urodzaj tylko u mnie...:razz:

Na filmiku Lolka przewija sie czarny,mały piesiu!:Dog_run:
To mój faworyt Pepi. Bardzo przeżywa obecność Lola.
Do tej pory to On był tym najkochańszym...
Zaczynaja sie "utarczki słowne " Pepina z Lolkiem..tez zazdrosnym o moje względy..:krach:
Pepi jest u mnie od roku i na zawsze!!!!Ten sam schron co Lolo.Też po wypadku i cięzkiej i kosztownej operacji biodra.Oj najeżdziłam sie pociagami z Pepim do Katowic na rehabilit.Ale było warto...Pepi smiga jak rakieta.Kalectwa wogóle nie widać...!

Z Lolem też bedzie dobrze!.Juz teraz w to wierzę...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Loluś Loluś [/B]wstawaj, wstawaj :evil_lol: rozruszaj to osiedle bez piesów niech wiedzą że tam mieszkasz:diabloti:
.A tak na marginesie to jak tak można, mieć dom i nie mieć w nim futrzaków:mad::mad:
Nie żeby od razu V V ale chociaż piesia no i kota no i......

Link to comment
Share on other sites

[B]Loluś[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak tam dzisiaj było, zabrałeś [B]Pepiemu[/B]:razz: "pańcie", zabrałeś koronę, zabrałeś tron i co mu jeszcz zabierzesz :diabloti:.
Musisz się opanować może Ci już starczy zostaw troszkę innym:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ja byłam z Lolem w K-cach....
Pani Halina go nie poznawała....! Wogóle nie był grzeczny, popisy, podgryzanie...Zabawa na całego...
Stwierdziła że za bardzo go rozpuściłam bo przy dziewczynach sie tak nie zachowuje!!!
Artysta wykapował że jak szeroko otworzy paszczękę to nie sposób mu założyć szmaciany kaganiec...:evil_lol:
Strasznie mnie smieszy to jego cwaniactwo,co p.Halina uznała za mało wychowawcze i że powinnam Lolka ugryżć, by poczuł kto tu rządzi..;);)

Lolo jest zupełnie jak takie nieznośne ale przekochane dziecko...

Wracajac do domu przystanek w lecznicy na zastrzyk...
Mały wściekły nie na żarty. Kaganiec fruwał po gabinecie....:evil_lol:
Dyżurująca wetka przyznała ,że jak widzi Lolka w poczekalni to.....
Nie dosłyszałam "co", bo mały koncertował, wił się i ogólnie wychodził....

Link to comment
Share on other sites

Oj kochany [B]Lolusiu [/B]popraw się bo Cię wyślą do Psiego Psychologa jak tak będziesz rozrabiał.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A Pani Halinka to Cie przestanie "głaskać" swoimi cudownymi rękami i nie tylko i co wtedy będzie czorcie jeden:cool3:

My tu sie zamartwiamy a On rozrabia:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berni']a ja widzialam Lolusia na żywo jak sobie łazikuje na 4 łapakch i kica po trawce jak zajączek jakiś :loveu::loveu::loveu:
cuda cuda cuda

Sliczności całe to stadko Togii :loveu:[/QUOTE]

Ale Ci fajnie, ja za daleko jestem:placz:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyki-torebki-wieszaczki-dla-lolusia-07-05-a-136461/#post12199318"][COLOR=#000000]Kosmetyki,Torebki,Wieszaczki i in.dla Lolusia/07.05[/COLOR][/URL]



[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizu-kosmetyki-cacka-dla-lolusia-06-05-a-136459/"][COLOR=#000000]Biżu,Kosmetyki,Cacka dla Lolusia/06.05[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']wpłaciłam 28,5 z bazarków, tym razem tylko tyle:oops:[/quote]

Poker! sama wiesz że każdy grosz się liczy...!
Loluś i za to bardzo dziekuje...
I tak masz naszą wdzieczność w sercach za ten pierwszy bazarek..!
To były dramatyczne momenty i Ty pierwsza zareagowałas..:Rose:

Nie było dzisiaj łapania siuśków, bo sąsiedzi mieli gości w ogrodzie i nie miałam zamiaru dostarczać im rozrywki....
Z siurkami i koooo..bez zmian....:shake:
Lolo niczego nie kontroluje...Jak szczekał na tarasie bez pieluchy, to kupalki wylatywały spod niego jak z katapulty...;)
Oczywiście, jest duża poprawa od stanu wyjściowego. Ale gdybym postępy w ruchowości oceniła na 5, to stan Lolusiowych zwieraczy na mierny...
Ale za to ogonek robi postepy!!!:lol:
Na moje powitanie tak nim wywija,prawie że młynki robi i unosi go coraz wyżej...
Jeszcze troche a z Lolusiowego "sznureczka" będzie precelek...

Link to comment
Share on other sites

Loluś zdrowieje w oczach i zaczyna rządzić ....:evil_lol:

Rano mocno trzasnęły drzwi bo przeciąg.Lolo wystraszony wpakował sie do mojej sypialni / mojej i większości psów../ gdzie raczej nie wchodzil...
Zaległ na posłaniu Niuni i ani myślał się wynieść...
Nie pomagały ani prośby ani grożby,ani przekupstwo .....łypał tylko na mnie tymi swoimi czarnymi gałami, okręcił się w kółeczko, ułożył wygodniej i tyle....:razz:

Przypomniałam sobie co było u p.Haliny.Lolo był niegrzeczny,p.Halina pokiwała mu palcem a ten....capnął Ja w palec!

Ma gadzina charakterek....oj ma...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...