Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='Energy']O wszystko mnie można podejrzewać, ale o porządeczki:cool3::evil_lol:[/QUOTE]

To chyba my wszystkie takie chętne :evil_lol:, ale niestety ochotników brak :mad:.
A może zrobimy strajk porządkowy ???????????

Lolcio :loveu: - zapraszam ogonkiem kurze posprzątasz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']Ciekawe jak [B]Lolusiowi[/B] podoba się zima i śnieżek :razz:, polubił ją czy może nie wychodzi z domku ????:evil_lol:
Moja Ruda Maupa wyprowadziła się na śnieg, Lolcio możesz przyjeżdżać :lol::razz:[/QUOTE]

To Maupa lubi takie mrozy:crazyeye:moje dziewczyny prawie nie chcą wychodzić. Na chwilkę wybiegną, poszaleją i już w łapki zimno:evil_lol:
No a jak Loluś-Togaa, mały bryka po śniegu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']Energy idź już spać, jutro będziesz kleić pierogi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

To zielone świecące kółeczko od razu nas zdradza:diabloti:

Jakie pierogi:crazyeye:Ona03 ja nie umiem lepić pierogów:evil_lol:([SIZE="1"]i bardzo mi z tym dobrze:diabloti:[/SIZE]

Togaa co się z Wami dzieje???

Link to comment
Share on other sites

Ledwo sie dopchałam do kompa bo goście okupują..Pojutrze będzie jeszcze gorzej.....
Lepie, duszę,gotuję,miele,siekam, piekę ,smażę.....niedługo sypiać będe w kuchni.
Na szczęście Święta sa raz w roku i robie to dla tych których kocham...Uf!
Lolo - gwiazda całego stada. Wszyscy zachwyceni jego popisami...Nie usiedzi w miejscu i roznosi dom bo w ogrodzie wiadomo jak jest...
Oneczko! trwją poszukiwania licznych kiedyś centymetrów...Były i nie ma a linijką Lolka raczej nie wymierzę....hi,h
Faktycznie marznie szybciutko bo choć loki już długie,to podszerstka zero.

Link to comment
Share on other sites

My tu się zamartwiamy, a [B]Lolcio [/B]gwiazdorzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Togaa posadź gościa przy komputerze i niech opisuje wybryki Lolcia :razz::razz::razz:

A zmierz Lola sznureczkiem a później na linijkę z tym sznurkiem , bardzo potrzebne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Loluś nadal bezdomny. .....
Cały czas poszukiwany jest ten najlepszy, najwspanialszy a przede wszystkim [B]odpowiedzialny[/B] domek dla tego fantastycznego łobuza!
To niepowtarzalny pies. Zupełnie wyjątkowy , zwłaszcza charakterologicznie.
Kocha być z człowiekiem, zawsze musi być w epicentrum wszystkich wydarzeń. Mało jest w ciągu dnia chwil gdy Loluś jest nieaktywny...On się nigdy nie nudzi i ręczę że jego potencjalny opiekun też się z Lolkiem nudzić nie będzie.
O urodzie nie wspomnę. Żywy mapet, zwłaszcza teraz, gdy ma dłuższe futerko...
Może [B]bubu[/B] znajdzie po Swiętach czas na nowe fotki, to sie chłopak zaprezentuje.....

Link to comment
Share on other sites

Prezencik dla Lolusia ślicznie zapakowany czeka już od pażdziernika.
[B]Onki3[/B] kochane o tym pomyslały....
Lolus narazie atakuje obcojęzycznego gościa.....Gdy gość siedzi jest jako tako, ale niech no sie tylko gość ruszy...Lolo przystepuje do akcji.... Może dlatego że gość dwumetrowy i to sie wydaje Lolkowi mało naturalne...?..?

Link to comment
Share on other sites

Witamy nową Cioteczkę od ślicznych świecidełek:loveu::loveu:

A togaa to gdzieś się zapodziała, chyba tłumaczy się za Mikołaja :evil_lol::evil_lol:
Albo Lolcio zjadł goscia ;);)


Energy - a to dlaczego nie dostałaś prezentu, nie byłaś grzeczna czy cuś :mad::evil_lol::evil_lol:


:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...