Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

przepraszam za offa, ale skoro już chłopaki razem jeżdżą na rehabilitację,
no i skoro Loluś ma tu tylu wielbicieli, to może ktoś zaglądnął by i do kolegi Lolusia, samotnego Żuczka :roll:
maluch ma 2 latka, chorą łapkę i strasznie pilnie poszukuje DT lub jeszcze lepiej DS :razz:

[IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8152/dsc0869.jpg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potracony-zuczek-ze-zlamana-miednica-pomozcie-oglaszac-pilnie-dom-tymczasowy-137884/[/url]

pomóżcie proszę :modla:

Link to comment
Share on other sites

Czy to jest Loluś?

[IMG]http://eurocity.pl/zwierzeta/psy/rasy/www/349_j6070916154031.jpg[/IMG]

Któż go tak pięknie wyszczotkował? :loveu::loveu::loveu:

Lolek potrzebuje pieniedzy? Musimy wysłac kilka jego fotek do firm robiących
kalendarze ścienne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Czy to jest Loluś?

[IMG]http://eurocity.pl/zwierzeta/psy/rasy/www/349_j6070916154031.jpg[/IMG]

Któż go tak pięknie wyszczotkował? :loveu::loveu::loveu:

Lolek potrzebuje pieniedzy? Musimy wysłac kilka jego fotek do firm robiących
kalendarze ścienne....[/quote]


No co Wy!!
To jakaś marna podróba Lolka,,:razz:
I tak po prawdzie to Lolek jest terierem krótkonożnym...!

W kalendarzu żywieckiego schronu na pewno będzie! Ma to zaklepane !;)
Gdzieś widziałam w markecie pieluchy 'szyte' jak spodnie jeansowe!
Chyba mu takie zafunduje na wyjścia i sesje zdjęciowe..;)

Link to comment
Share on other sites

Myślałam,ze mam psa kondla a to hawajczyk:crazyeye:Moja suczka Mop to normalnie kopia tego ze zdjęcia tylko moja ma brazowe łaty!za tydzień ma wizyte u fryzjera i miałam ''golić'' na krótko ale moze szkoda hawajczyka szpecić:evil_lol: wstawiłabym zdjęcie jako dowód ale nie wychodzą mi takie sztuczki.

Link to comment
Share on other sites

[B]ryteczko[/B] ! No to może postaramy sie o malenkie Lolusie ???/

Ale śliczne byłyby dzieci...;) I trzeba sie śpieszyć bo[B] bubu[/B] juz czyha na Lolkowe klejnoty...:cool3:

Lolo dalej pies idealny.....Zdecydowanie chce sie przenieść do mojej sypialni która równocześnie jest sypialnią całej reszty, za wyjątkiem Dużej Kudłatej która sypia z szefem...
Przez nieszczelność Lolka nie jestem zachwycona ta perspektywą.Tym bardziej że znalazł już spsób dostawania sie na moje łóżko...
Ale najczęściej wyleguje się na posłanku Niuni...Bedę je musiała zaścielać podkładami...

Kupale nadal dwie dziennie.Czasem jakis bobek pomiedzy, ale zasadniczo ten postęp sie utrzymuje.
Z tym że musi byc cały czas na gotowanym + siemie . I wszelkie kosteczki i ciasteczka dawkowane .

Jakos trace nadzieje , ze Lolo zacznie kontrolować sioo i koo...! Jego ciałko przyzwyczaiło sie do pieluchy.Josi miała rację. Pachwinki Lolka są bez zadnych zaczerwienień. Ale tez głównie uzywamy pieluch Happy Belli.
Nawet nie wiedziałam że pielucha to takie skomplikowane urządzenie.
Im droższa, tym naogół cieńsza przez to że wypełniona nie ligniną a absorbentem wyglądajacym jak sól. Wysypuje sie to świństwo jak wycinam dziurke na ogonek.
Jak na posadzce nasiaknie woda, robia sie paskudne gluty..Długo nie mogłam wpaść na to skąd na płytkach taki dziwny ni silikon, ni klej...
Czego to ludzie nie wymyślą...

Link to comment
Share on other sites

Namieszała...namieszała....

Zafundujemy Lolkowi długowłosą [B]peruge[/B], skoro w takiej wersji bardziej sie podoba...;)

U nas pada. Nie ma suszenia Lolka na słoncu. Znowu suszarka i na czworakach...
Na Lolka deszcz nie działa wcale. Czy pada czy tez nie, Lolek zawsze gotowy do wyjścia.
Lolka i Żuczka wioze dzisiaj do Katowic. Zuczek-krecidupka jak mówi p.Halina. Wierci sie przy zabiegach i spiewa...! Lolek podgryza...
Niezły duecik...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']ale bubu namieszała tym zdjęciem :evil_lol:

to jest Loluś [/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: DObreeeeeeeeeeee hahaha, ale człowiek to głupi czasem jest, przecież Loluś nie ma tak długich kłaczków. Sama się nabrałam! :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Poker taka wspaniała już drugi raz daje znać,że są pieniążki dla Lolka:loveu:
Loluś bardzo dziękuje a Bubu zapewne zaraz odpowie:loveu: W Katowicach dzisiaj było całkiem przyjemnie a jak u Lolusia i reszty sfory? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że piszę na tym watku, ale chciałabym się dowiedzieć, czy doszła moja wpłata za kalkulatorek z zegarkiem i kalendarzem z bazarku [B]budryska[/B] dla Lolusia[B].[/B] Nie mogę się dowiedzieć od [B]budryska[/B], bo ma przepełnioną skrzynkę. Bazarek skończył się pod koniec kwietnia, ja pieniążki wpłaciłam 27 kwietnia chyba. I wiem też, że jeszcze ktoś wpłacił pieniążki w tym samym bazarku i nie dostał jeszcze ani potwierdzenia wpłaty, ani przesyłki :shake:

Za Lolusia :loveu: nieustająco trzymam kciuki, żeby jak najszybciej skończyły się jego kłopoty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...