Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='togaa']
Skakałabym z radości gdyby mi obsiural szafę...!
Tak więc siuranie po meblach pozostaje domeną małego Pepi.
Wiem, wiem...,mam go ciachnąć ... i może sie sikawkowy ustatkuje.
Ale małemu chirurdzy tyle juz powycinali że żal mi gada...Tym bardziej że mentalnie Pepi czuje sie macho.!
Macho bez jaj...?? głupio trochę..;)
Nie mogę mu tego zrobić....:shake:
....[/quote]

Ja naprawdę czekam na te Twoje opowieści jak swego czasu na odcinki 007 zgłoś się:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']Jak to szaro -mlecze kwitną żółciutko dookoła:evil_lol:
Wczoraj świeciło słoneczko dziś troszkę też;)
Zapraszam okolice Zielonej Góry tu zawsze cieplej:eviltong:
Mizianka dla Lolusia i reszty:loveu:[/quote]

No taaaaak...jak sie mieszka w krainie winorosli to musi być ciepło!
A my tu pod górami!
45 min. zółtym szlakiem i schronisko na Koziej Górce zdobyte...!

Nie mogę sobie odmówić; To mój książę Pepi ponad rok temu...
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9996/43928010uy5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Rytka na pewno są potrzebne:p
Do kogo pisałaś, bo najlepiej do Togii, u której jest Loluś na dt.[/QUOTE]

Ale ja jestem zakręcona,czytam koniec wątku i początek /książki też nieraz tak czytam/ słabo sie orientuje i pisze głupoty,dopiero sie zorientowałam:oops:.Jakies 3 tyg. temu pisalam pw do Diuny wro i oferowałam te podkłady dla Itusia nie Lolusia :oops:ale nie odpisała to pewnie nie chce a Loluś jak najbardziej używa;)Tak sie pcham z tymi podkładami ale nic więcej nie moge zrobić a akurat podkładów u mnie dostatek:roll:Z Toga juz wszystko umowione.Zamówiłam 120szt.jak przyjada to 60 wyśle od razu i jak sie zużyją smiało pisać wyśle reszte wg.potrzeby.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A ja Wam zazdroszczę wędrówek i pięknych widoków:lol:

Ale za to u nas jakie wino wychodzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Dużo wycierpiał sierotka Pepi.
Taki malusi yorko-podobny z charakterku też???
Oczka ma czarniutkie jak węgielki.
Pewnie nosisz go pod pachą:evil_lol: ile on waży?
Co sie stało jego nóżce?

Moja malutka sierotka jest po 2 operacjach u najlepszych i znowu kuleje.
Właśnie szukam papierów i muszę jechać do Wrocka na konsultacje.
Ale trzeci raz to juz go nie dam pokroić .
Muszę znaleźć taką Waszą "Panią Halinkę" w okolicy:placz:

Link to comment
Share on other sites

Pepina wypatrzyłam na dogo w lutym ub.roku.
To też "żywiecki" schroniskowiec,zabrany przez litościwą duszę ze środka jezdni...
Przeszedł kosztowną operację dzieki Hund i bubu które wtedy go uratowały od kalectwa i cierpienia.....
Miał strzaskane biodro, miednicę, nerw kulszowy zaklinowany między odłamkami kości!!!!...Kieł złamany z miazga na wierzchu...Co on musial wycierpieć!
Operowany był poza Bielskiem u ortopedy specjalisty za ciężkie pieniądze.Ma usunieta głowkę kości udowej.
Jak trafił do mnie to juz od siebie rehabilitowałam go u p.Halinki i Pepi smiga jak szalony...Fruwa po kanapach, fotelach.Z całego stada najszybszy...
Operowana łapeczka jest co prawda krótsza ale wcale tego nie widac..
Młodziutki jest 2-3 latka i ma fantastyczny charakter...

Zawsze podkreślam,że Pepi to jest moja nagroda od losu za te wszystkie wcześniejsze biedy które przygarniałam i kochałam...

Czekam na powrót Lolusia.Pojechali z bubu do Katowic...
Ciekawe w jakim wróci nastroju..? Myslę że dobrym, bo lubią się z bubu...

Link to comment
Share on other sites

Ile tego wszystkiego spadło na taką maleńką psinkę, nas boli sam ząb i człowiek niemalże chodzi po ścianach a tu, aż strach myśleć:-(
Na szczęście u Ciebie Togaa ma wynagradzane wszystkie wcześniejsze cierpienia, jestem tego pewna:loveu::loveu::loveu:
Ciekawe czy Loluś przyjedzie wkurzony zabiegami czy nie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Togaa, to Ty, widzę, masz już doświadczenie z takimi połamańcami. A my tu w Łodzi mamy Ciapusię z połamana miednicą. Czy Pepi też miał drutowane kości? Bo naszej malutkiej wczoraj schodziła ropa z miejsca gdzie najprawdopodobniej był wkładany drut. Jesli mogłabys coś poradzić Agnieszce, czyli ciapuś, to może zajrzyj do malutkiej. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-sprawa-zycia-smierci-pomocy-szczeniak-po-wypadku-135923/index44.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Lolus wrócil dosłownie przed chwilą...
Grzeczniutki,głodny i spiący....

Dzisiaj sypia sie na Lolka prezenty....:loveu:

[B]Ona 03[/B] - dotarły ciasteczka i patyczki. Właśnie Lolek schrupał jedno...
Kolacji nie dojadł a ciacho wrąbał... dzieki wielkie!!!:lol:

[B]ihabe[/B]...zamorduje Cię za te pampersy..!!. One drogie strasznie!!!!
Jutro na noc je załozymy, bo teraz Lolek padniety!!!Będą na szczególne okazje ... ;)!!! I zobaczymy, czy przesiura podkład...? Bardzo dziekuję!!!!

[B]bubu [/B]tez mi dostarczyła pieluchy z belli tak że jesteśmy zaopatrzeni na dłuższy czas....

A.....zaszczepiłam dzisiaj Lolusia i dostał swój dokument tożsamości...!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='starlet1']Togaa, to Ty, widzę, masz już doświadczenie z takimi połamańcami. A my tu w Łodzi mamy Ciapusię z połamana miednicą. Czy Pepi też miał drutowane kości? Bo naszej malutkiej wczoraj schodziła ropa z miejsca gdzie najprawdopodobniej był wkładany drut. Jesli mogłabys coś poradzić Agnieszce, czyli ciapuś, to może zajrzyj do malutkiej. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-sprawa-zycia-smierci-pomocy-szczeniak-po-wypadku-135923/index44.html[/URL][/quote]


Sorry...głupoty nawypisywałam...
To moja kotka miała złamana miednicę.....w dwóch miejscach.Zrosło sie bez operacji..
A Pepi mial zwichnieta głowke kości udowej i odłamana kość łonową no i ten nerw zaklinowany w odłamkach kości...

A Ciapuś jest prześliczna...Widze że całe stadko Kochanych Cioteczek dmucha i chucha na kruszynkę...!!!Też sie wycierpi ...ech.....!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Lolus wrócil dosłownie przed chwilą...
Grzeczniutki,głodny i spiący....

Dzisiaj sypia sie na Lolka prezenty....:loveu:

[B]Ona 03[/B] - dotarły ciasteczka i patyczki. Właśnie Lolek schrupał jedno...
Kolacji nie dojadł a ciacho wrąbał... dzieki wielkie!!!:lol:

[B]ihabe[/B]...zamorduje Cię za te pampersy..!!. One drogie strasznie!!!!
Jutro na noc je załozymy, bo teraz Lolek padniety!!!Będą na szczególne okazje ... ;)!!! I zobaczymy, czy przesiura podkład...? Bardzo dziekuję!!!!

[B]bubu [/B]tez mi dostarczyła pieluchy z belli tak że jesteśmy zaopatrzeni na dłuższy czas....



A.....zaszczepiłam dzisiaj Lolusia i dostał swój dokument tożsamości...![/quote]


No bo Loluś grzecznym chłopcem jest, więc potrzebuje prezentów:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Loluś wczoraj był szczepiony na "wszystko" !

Pani dr. sama przyznała że cieczka D.Kudłatej a i całe stado to najlepsza Lolusiowa rehabilitacja....!
Jak otwieram drzwi, bo np. ktos zadzwonił do furtki to Lolus wypada z całą reszta i wcale nie jest ostatni....!!!;)
Ruch to zdrowie....!!!

A dzisiaj było tak:
mąż wiązał buty w holu siedząc na schodach..
Ze swojego pokoju wyszedł zaspany Loluś, podszedł do męża który nie zwracał na niego uwagi i leciutko zaczął machac ogonkiem...!!!
To było takie ...tyci, tyci ale ogonek u nasady sie kiwał !!!!

Lolus dość powściągliwie traktuje mężczyzn, dlatego i ogonek był powściągliwy...;)
Jak jest z ogonkiem w moim przypadku to nie wiem, bo na mój widok po godzinnej nieobecności Lolo dostaje spazmów i ogólnej wariacji...!!
Dopiero po zmyciu mi makijażu jest jako taki spokój..
Do zjedzenia jest chłopak!

Link to comment
Share on other sites

Loluś wczoraj był szczepiony na "wszystko" !

Pani dr. sama przyznała że cieczka D.Kudłatej a i całe stado to najlepsza Lolusiowa rehabilitacja....!
Jak otwieram drzwi, bo np. ktos zadzwonił do furtki to Lolus wypada z całą reszta i wcale nie jest ostatni....!!!;)
Ruch to zdrowie....!!!

A dzisiaj było tak:
mąż wiązał buty w holu siedząc na schodach..
Ze swojego pokoju wyszedł zaspany Loluś, podszedł do męża który nie zwracał na niego uwagi i leciutko zaczął machac ogonkiem...!!!
To było takie ...tyci, tyci ale ogonek u nasady sie kiwał !!!!

Lolus dość powściągliwie traktuje mężczyzn, dlatego i ogonek był powściągliwy...;)
Jak jest z ogonkiem w moim przypadku to nie wiem, bo na mój widok po godzinnej nieobecności Lolo dostaje spazmów i ogólnej wariacji...!!
Dopiero po zmyciu mi makijażu jest jako taki spokój..
Do zjedzenia jest chłopak!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']powściągliwy...;)
Jak jest z ogonkiem w moim przypadku to nie wiem, bo na mój widok po godzinnej nieobecności Lolo dostaje spazmów i ogólnej wariacji...!!
Dopiero po zmyciu mi makijażu jest jako taki spokój..
Do zjedzenia jest chłopak![/quote]

To się nazywa działać na faceta:evil_lol:
Do zjedzenia, do schrupania jest ten Loluś a te jego spojrzenie:buzi: jest powalające. Togaa ja nie chcę prorokować ale jak znajdzie się DS dla tego pupilka to ja nie wiem czy to nie będzie powtórka z rozrywki z tego co ja teraz przeżywam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='starlet1']Togaa, zacznij uzywać kosmetyków z naturalnych składników, bo jeszcze chłopak sie otruje :loveu::loveu::loveu:[/quote]


Spoko!!!;)
Moje eko-dziecko dba o to.
Wszystkie kosmetyki jak trzeba i z króliczkiem na etykiecie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']To się nazywa działać na faceta:evil_lol:
Do zjedzenia, do schrupania jest ten Loluś a te jego spojrzenie:buzi: jest powalające. Togaa ja nie chcę prorokować ale jak znajdzie się DS dla tego pupilka to ja nie wiem czy to nie będzie powtórka z rozrywki z tego co ja teraz przeżywam:loveu:[/QUOTE]

Oj niestety obawiam się, że będzie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...