Jump to content
Dogomania

postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koci swiat Kasi Skrzyneckiej
Moze ona ja przygarnie?
Hotelik hmmmm to chyba odpada tutaj trzeba sie zajac sunia...Koci Swiat?
Jeszcze przychodzi mi do glowy Oktawia
Pozegnala malutenkiego ciezko chorego Dudusia, Victorie kiedys nie do odratowania - ma jeszcze pozostale czworonogi

Nie wiem czy da rade, czy udzwignie, czy bedzie chciala?
Moze do czasu chocby znalezienia domku
,
Moge podac jej telefon na pw /Jayo sprobuj z nia porozmawiac/
Moze nie znac watku jest niestety zbanowana


Edit: Jayo wyslalam numer Oktawii na GG

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']Koci swiat Kasi Skrzyneckiej
Moze ona ja przygarnie?
Hotelik hmmmm to chyba odpada tutaj trzeba sie zajac sunia...Koci Swiat?
Jeszcze przychodzi mi do glowy Oktawia
Pozegnala malutenkiego ciezko chorego Dudusia, Victorie kiedys nie do odratowania - ma jeszcze pozostale czworonogi

Nie wiem czy da rade, czy udzwignie, czy bedzie chciala?
Moze do czasu chocby znalezienia domku
,
Moge podac jej telefon na pw /Jayo sprobuj z nia porozmawiac/
Moze nie znac watku jest niestety zbanowana


Edit: Jayo wyslalam numer Oktawii na GG[/quote]

dzieki, jutro do niej zadzwonie.

[quote name='xmartix']Demi ma Czuczka sparaliżowanego, nie trzymającego mocz, trzeba zaprosić je na wątek te ciotki[/quote]
zaprosilas ja moze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tundra']mala to pojecie wzgledne 30 cm ? czy mniej?[/quote]
wydaje mi sie, ze mniej, ale sunia nie wstaje, a nikt jej przy mnie nie podnosil, rana postrzalowa sie goi i trzeba bardzo uwazac na ten kregoslup. Dr Sterna powiedzial tez, ze wozeczek dopiero za miesiac najwczesniej ze wzgledu na to, ze kregoslup musi sie zagoic najpierw i zalac, nie mozna go na poczatek obciazac wozkiem..

Link to comment
Share on other sites

Znalazlam jeszcze ten watek, suni, kt. stracila obie tylne lapki (!!!) w nieznanych okolicznosciach.
Wlasnie sie dla niej znalazl domek i cioteczki szukaja transportu.

Tez mozna te obrotne cioteczki zaprosic na watek....


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-na-wozku-ma-dom-pilnie-transport-konin-zielona-gora-116837/index17.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

W moim podpisie jest psiak, którym zajmowałam się z kolażankami, mieszkał 5 miesięcy w lecznicy.

Początkowo takie urazy wydają się dramatyczne, często jednak po jakimś czasie stan psiaka się poprawia.
Nasz Lucek po kilku miesiącach leczenia zaczął sam oddawać mocz i ku, jeździ jednak na wózku.

Koniecznie trzeba dac małej szansę.
Z osób doświadczonych w opiece nad takimi jest jeszcze Ulvhedinn z Wrocka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']W moim podpisie jest psiak, którym zajmowałam się z kolażankami, mieszkał 5 miesięcy w lecznicy.

Początkowo takie urazy wydają się dramatyczne, często jednak po jakimś czasie stan psiaka się poprawia.
Nasz Lucek po kilku miesiącach leczenia zaczął sam oddawać mocz i ku, jeździ jednak na wózku.

[B][COLOR="Red"]Koniecznie trzeba dac małej szansę.[/COLOR][/B]
Z osób doświadczonych w opiece nad takimi jest jeszcze Ulvhedinn z Wrocka.[/QUOTE]

Tylko kto da jej szansę?:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Skąd ten pośpiech? Skoro mała jest w lecznicy za darmo, po takim urazie i tak za bardzo nie moze się ruszać to dlaczego ma termin do dzisiaj.
Na cuda potrzeba troszkę więcej czasu:roll:[/QUOTE]

Bo lecznica idzie dzisiaj do zamknięcia i trzeba sunię zabrać gdzieś,albo....:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Bo lecznica idzie dzisiaj do zamknięcia i trzeba sunię zabrać gdzieś,albo....:placz:[/quote]

A nie można jej przenieśc do innej lecznicy .... ?
Na przykład do lecznicy która już zajmowała się dwoma sparaliżowanymi psami ? Obydwa znalazły domy i nikt nas stamtąd nie wyganiał ani nie "pospieszał" ... ?
No tylko że tam jest potrzebny tzw "wkład własny" jeżeli chodzi o pomoc w opiece ... Dziewczyny biegały do Lucka na zmiany i myśmy też biegały na zmiany do naszego "Lucka" ...

Link to comment
Share on other sites

do której sunia ma czas?
czy ona jest wielkości jamnika, czy większa?
czy dostaje jakieś leki?
czy piszczy, szczeka jak siedzi w klatce?
czy ona musi siedzieć cały czas w klatce, ze względu na kręgosłup?
nie widzę może nie doczytałam w jakim mieście sunia przebywa?

Link to comment
Share on other sites

Ja to gucio wiem...trzeba by się pytać o wszystko Jayo,ale jej nie ma narazie na dogo.Sunia jest w Warszawie,ale nie wiem w jakim szpitaliku,wiem tylko,że miała konsultację u dr Sterny,ale czy osobiście,czy poprzez pokazanie wyników rtg..tego nie wiem:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']A nie można jej przenieśc do innej lecznicy .... ?
Na przykład do lecznicy która już zajmowała się dwoma sparaliżowanymi psami ? Obydwa znalazły domy i nikt nas stamtąd nie wyganiał ani nie "pospieszał" ... ?
No tylko że tam jest potrzebny tzw "wkład własny" jeżeli chodzi o pomoc w opiece ... Dziewczyny biegały do Lucka na zmiany i myśmy też biegały na zmiany do naszego "Lucka" ...[/quote]

"Nasza" to zapchana na maxa:shake:

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem..
Sunia siedzi w lecznicy w Warszawie. Jest bardzo spokojna, nie placze, nie lamentuje - ale widac, ze ja boli i nie wie co sie z nia dzieje :placz::placz:

[SIZE=3][B]Jutro bede wiedziec do kiedy moze zostac w lecznicy.[/B][/SIZE]
W pierwszej wersji miala byc odebrana dzis do poludnia ze wzgledu na to, ze w szpital nie funkcjonowal.
Konieczne jest wysikiwanie jej 3 razy dziennie, wtedy jest szansa, ze nie bedzie popuszczac na poslanie i nie beda tworzyc sie odlezyny.
Sunia bedzie miala nieruchoma tylna czesc ciala.
Przynajmniej lekarze po badaniu tak twierdza. Moze ktos zna jakies cuda, dzieki ktorym daloby sie sunie postawic na nogi, ale trzeba raczej miec swiadomosc, ze to jest malo realne.

Na razie nie mam zadnych informacji, czy jest mozliwe znalezienie domu dla Franciszki w Niemczech.
Dzwonilam do oktawii - ktoras z dziewczyn z Wawy ma podobny trudny przypadek i ponoc juz zapewniony dom zagranica.. moze wiecie cos wiecej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...