Jump to content
Dogomania

SZKIELET Amstaffa.. NEO za TM. Niech jego właściciele smażą się w piekle.


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=4][COLOR=Red]Jeśli ktoś chciałby wspomóc ratowanie i leczenie amstaffa NEO, podaję nr konta:[/COLOR][/SIZE]

POGOTOWIE I STRAŻ DLA ZWIERZĄT W TRZCIANCE
PLAC POCZTOWY 4/6
64-980 TRZCIANKA
Numer konta: 90 8951 0009 5500 7807 2000 0010
konieczny dopisek: zagłodzony amstaff Neo

[/B]Borykamy się z problemami finansowymi:-( , każda suma się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=1964][Poznań] Szkielet amstaffa • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url]

tu na wątku forum jest błąd ;) Psa odbierało Pogotowie i Straż dla Zwierząt oraz Liga Ochrony Przyrody.

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś ogłasza psa???? nie ma na co czekać...bo u Sainta moze byą jednak tylko do soboty....

[quote name='Weronia']
Ale przecież ona psa karmi! Tylko on jeść nie chce biedaczek :roll:[/quote]

wiesz...ja kiedys pojechałam zabierac szczeniory na wies...patrzę matka szczeniaków sucha jak wiórek - dałam jej makaronu z mięsem, to myślałam, że na łancuchu się zabije...i wyskakuja do mnie dzieciaki z tego domu i mówią, że ona nie chce jesć i dlatego taka chuda (małe zresztą tyż) - na to ja pytam, a co oni im dają do jedzenia jak ona tego nie chce jesc - chleb z wodą:angryy: ręce mi opadły i pytam czy one by to zjadły.....no nie! więc im powiedziałam, że dlatego i suka nie chce tego jeśc...ech...szkoda gadać:shake:

Weronia - pisałam ci o hotelikach 2 - jeśli będzie trzeba to trza tam pytać

Link to comment
Share on other sites

No to Neo jest już u mnie..
Zapowiada się wesoło..
Otwierałem drzwi, żeby dać mu jeść i nawet nie wiem kiedy pies znalazł się za moimi plecami i zapragnął zwiedzać świat :mad:
Na szczęście Denis i Weronika (właściwie to dwie Weroniki :eviltong:) cofnęli się żeby zostawić mi jedzenie dla psinki w chwili, gdy Neo miał zamiar opuścić podwórko i Denis go chwycił..
Mam nadzieję, że nie będzie próbował więcej tego typu wycieczek..

Piesek jest straszliwie wychudzony..
Dostał pełną michę suchej karmy + mięso i póki co oswaja się z nowym otoczeniem.


Pozdrawiam
Saint.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']czy ktoś ogłasza psa???? nie ma na co czekać...bo u Sainta moze byą jednak tylko do soboty....



wiesz...ja kiedys pojechałam zabierac szczeniory na wies...patrzę matka szczeniaków sucha jak wiórek - dałam jej makaronu z mięsem, to myślałam, że na łancuchu się zabije...i wyskakuja do mnie dzieciaki z tego domu i mówią, że ona nie chce jesć i dlatego taka chuda (małe zresztą tyż) - na to ja pytam, a co oni im dają do jedzenia jak ona tego nie chce jesc - chleb z wodą:angryy: ręce mi opadły i pytam czy one by to zjadły.....no nie! więc im powiedziałam, że dlatego i suka nie chce tego jeśc...ech...szkoda gadać:shake:[/quote]

Ogłoszenia jak najbardziej.

O tym jedzeniu szkoda gadać. Najgorsze, że babka ma jeszcze kota i szczeniaka nowego :shake: Na razie wyglądają dobrze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']No to Neo jest już u mnie..
Zapowiada się wesoło..
Otwierałem drzwi, żeby dać mu jeść i nawet nie wiem kiedy pies znalazł się za moimi plecami i zapragnął zwiedzać świat :mad:
Na szczęście Denis i Weronika (właściwie to dwie Weroniki :eviltong:) cofnęli się żeby zostawić mi jedzenie dla psinki w chwili, gdy Neo miał zamiar opuścić podwórko i Denis go chwycił..
Mam nadzieję, że nie będzie próbował więcej tego typu wycieczek..[/quote]

:) Myślę, że by nie uciekł, był rozbawiony, na żarełko wróciłby na pewno.

Dzięki Saint!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']
Dodałam ogłoszenie na animalia.pl

Powiedzcie proszę jaki adres mailowy podawać w ogłoszeniach i jaki kontakt telefoniczny...[/quote]

Dzięki Radunia !
Można moje dane podawać..

[B][SIZE=4][COLOR=Red]
SZUKAMY DLA NOE TYMCZASU.. BARDZO PILNE !!!! :(

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=2]I czekamy na Sainta, jak wróci powie nam więcej o charakterze psiaka..[/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Saint jest i pisze, co na początek rzuciło mu się w oczy :razz:

1. Neo ma jeden priorytet - jedzenie.
Jak masz jedzenie - Neo Cię lubi, jak nie masz jedzenia - Neo się boi i trzyma się na dystans.
Widać, że kontaktu z człowiekiem to on za bardzo nie miał..
Jaki ma kontakt z innymi zwierzętami sprawdzę, ale socjalizacja z ludźmi, delikatnie mówiąc, pozostawia wiele do życzenia :shake:
Nie jest agresywny, raczej woli uniknąć kontaktu niż atakować - czyli od dziś zaczynamy na nowo socjalizować Neo..
Aczkolwiek w tydzień cudów się nie zdziała - więc będzie to musiał kontynuować jego kolejny opiekun ;)


Poza tym..
Jest śliczny! :loveu:
jeśli tylko wyobrazić sobie, że ma już tych kilka kilogramów więcej - piękny psiak :loveu:


Pozdrawiam
Saint

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']
1. Neo ma jeden priorytet - jedzenie.
Jak masz jedzenie - Neo Cię lubi, jak nie masz jedzenia - Neo się boi i trzyma się na dystans.
Widać, że kontaktu z człowiekiem to on za bardzo nie miał..
Jaki ma kontakt z innymi zwierzętami sprawdzę, ale socjalizacja z ludźmi, delikatnie mówiąc, pozostawia wiele do życzenia :shake:
Nie jest agresywny, raczej woli uniknąć kontaktu niż atakować - czyli od dziś zaczynamy na nowo socjalizować Neo..
Aczkolwiek w tydzień cudów się nie zdziała - więc będzie to musiał kontynuować jego kolejny opiekun ;)
Poza tym..
Jest śliczny! :loveu:
jeśli tylko wyobrazić sobie, że ma już tych kilka kilogramów więcej - piękny psiak :loveu:[/quote]

No kontaktu nie miał, to prawda :/
Kolejny opiekun będzie musiał kontynuować oswajanie, o ile się taki znajdzie :(
Na pewno po tygodniu z Tobą nabierze trochę ciałka, na razie waży około 20 kg..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...