Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata,Sonia']:Rose::Rose::Rose: (...) Wielkie podziękowania dla pracowników schroniska i osób,które opiekują sie Cygankiem..(...) [/quote]
...a niezależnie od różnicy zdań, podziękowania dla wszystkich, słownie wszystkich, którym los Cyganka leży na sercu, w co głęboko wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Cygan miał kontrole stanu łapy. Jest lepiej, wszystko sie ładnie goi, granuflex ładnie zadziałał. Złamanie jest poważne, wieloodłamkowe, ale wszystko sie powoli zalewa. Jest szansa, że uda sie uratowac tę łape i nie będzie potrzebna amputacja. Za tydzień Cygana czeka kolejny, juz poważniejszy zabieg. Wtedy sie okaże czy łapa jest uratowana.

W czasie badania Cygana była TVP Rzeszów, przygotowuja materiał do emisji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']Dzisiaj Cygan miał kontrole stanu łapy. Jest lepiej, wszystko sie ładnie goi, granuflex ładnie zadziałał. Złamanie jest poważne, wieloodłamkowe, ale wszystko sie powoli zalewa. Jest szansa, że uda sie uratowac tę łape i nie będzie potrzebna amputacja.(...)i.[/quote]
Dziękujemy Guniu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']Dzisiaj Cygan miał kontrole stanu łapy. Jest lepiej, wszystko sie ładnie goi, granuflex ładnie zadziałał. Złamanie jest poważne, wieloodłamkowe, ale wszystko sie powoli zalewa. Jest szansa, że uda sie uratowac tę łape i nie będzie potrzebna amputacja. Za tydzień Cygana czeka kolejny, juz poważniejszy zabieg. Wtedy sie okaże czy łapa jest uratowana.

W czasie badania Cygana była TVP Rzeszów, przygotowuja materiał do emisji.[/quote]

[B][SIZE=3][COLOR=Black]obydwie wiadomości super[/COLOR][/SIZE][/B] - pilnujcie tej telewizji, wiem z doświadczenia, że im większy medialny szum, tym łatwiej zmobilizować organy ścigania, służę radą w razie co:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']Dzisiaj Cygan miał kontrole stanu łapy. Jest lepiej, wszystko sie ładnie goi, granuflex ładnie zadziałał. Złamanie jest poważne, wieloodłamkowe, ale wszystko sie powoli zalewa. Jest szansa, że uda sie uratowac tę łape i nie będzie potrzebna amputacja. Za tydzień Cygana czeka kolejny, juz poważniejszy zabieg. Wtedy sie okaże czy łapa jest uratowana.

W czasie badania Cygana była TVP Rzeszów, przygotowuja materiał do emisji.[/quote]

badz dzielny Cyganku...
wierze,ze lapka zostanie uratowana..dziekuje za wspaniale wiadomosci!!;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Cyganku skarbie :cool3:zdrowiej nam.Same dobre wiesci:multi:Oby tak dalej.Ja niestety uciekam na dwa dni i niebedzie mnie,ale prosze was niekloccie sie,bo to az przykro czytac.Cyganek to fantastyczny piesek i robmy wszystko dla jego dobra;)Buziaczki i przytulaczki dla CYGANKA:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Same dobre wiadomosci:multi::multi::multi::multi:Cyganku zdrowiej nam skarbie:cool3:Jestesmy z Toba:razz:A was prosze niekloccie sie,bo to az przykro czytac.No nic....Ja uciekam na dwa dni.niebedzie mnie.Ale pamietajcie ze tu wszyscy sa dla dobra CYGANKA,a juz najbardziej jego opiekunowie.To wspaniali ludzie:painting::Rose::thumbs:Buziaczki i przytulaczki dla CYGANKA:razz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

widząc w częściowo okrojonej już formie posty z wczorajszego dnia... nie potrafię nie zabrać głosy w tym całym wczorajszym "zamieszaniu" , nie oczekuje komentarzy do tego postu i nie prowokuje do dalszego rozstrzygania meandrów dnia wczorajszego...Padło wiele .... górę wzieło .. i własnie tu się zastanawiam ... "ego" ..... jednakże ..czyje??.....
Oczywiście w potocznym rozumieniu tego słowa znaczeniu... bo z drugiej strony "ego" ściśle powiązane jest z zasadą rzeczywistości a co za tym idzie z funkcjami poznawczymi i intelektualnymi i przekładając je na bardziej uogólniające kategorie, ma za "zadanie" "przesiać" , co zostanie wyparte a co zostanie podjęte...odnośnie do kontekstu wymagań i warunków... i nie jest to według mojego rozumowania pejoratywne "działnie ego" ...

Wbrew pozorom niektórych tu osób nikt nie został przyciskany i gnębiony o przymusowe wsparcie finansowe ...
Cygan nawet nie "przypomina" wspomnianej krowy.... nie po to rzetelnie księgowane sa wpłaty i przedstawiane Wam tutaj ... gdyby chodziło o coś innego nie miało by to obecnej postaci.... załamka....
Jęsli chodzi o adopcję Cygana.... to że "propozycje" sprawdzone dogłebnie i "juz" nie znaczy że w ogóle nie będą badź ma sie to w ..... gdy perspektywa zatoczy jaśniejsze kręgi zostana podjęte odpowiednie działania... w tym momecie nadrzędną role grają inne sprawy ...

Wdarło się na watek wiele nieprzyjemnych słów, to że przykro już w tym momencie nie jest istotne.... i mimo że "znamy" się tylko wirtulanie proponuję na odstresowanie troszku lektury Martina Bubera, propagatora jakże "zdrowej " filozofii dialogu i spotkania.... może wtedy dużo ""przyjemniej będzie się czytało o ważnych sprawach , jeśli rozmówcy toczący dyskusję będą się traktowali nawzajem jako Podmioty a nie Przedmioty....

koncząc i nie wracjąc już do wczorajszych wydarzeń cytuje za Gunią:
"Wszelkie personalne wycieczki pod adresem pracowników schroniska pisane na publicznym forum najlepiej sobie darowac lub skierowac do zarządu stowarzyszenia i podpisac imieniem i nazwiskiem".


:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

tak jak Gunia napisała mamy kolejny kroczek do przodu i wszyscy się z tego powodu niezmiernie cieszymy.... Cygan czuję się dobrze ... ostatnio zrobiliśmy ciut dłuższy spacerek... Cygus był bardzo zainteresowany otoczeniem , wszystkiego nasłuchiwał i bacznie się rozglądał ....

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/315/50603930ps4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1639/43179152ls6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9497/85114270bi9.jpg[/IMG]

co nie znaczy że nie interesował się człowiekiem.... Cygus lubi towarzystwo człowieka , chodzi przy nim bardzo chętnie , wciubiając głowę zakołnierzowaną pod jego dłonie :) i tak na koniec naszego spaceru przysiedliśmy jeszcze z Cygusem by poobserowowac niebo w barwach zachodzącego Słonka.....

[IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9374/44305504eg7.jpg[/IMG]

:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Kochane...... nikt nie ma prawa mieć pretensji do Was czy do kogokolwiek z "Kundelka" bo zrobiłyście świetną robotę. Ja też jestem za tym aby 'Cygan został w Polsce..... ale jeśli nie było by szans u nas na uratowanie jego nożki to wysłała bym go za granicę. Jednak mam nadzieję ,że Wasi weci zrobią wszystko w tym kierunku ,by Cygan mógł w tym nowym ,lepszym życiu ,które teraz go czeka....cieszyć się wszystkimi czterema łapkami. Przecież czeka go tyle spacerków ,biegania po ogrodzie......teraz łapeczka niech będzie priorytetowa skoro już został wyprowadzony z tak ciężkiego stanu (TU UKŁONY W STRONĘ LEKARZY) Gdyby była potrzebna konsultacja na SGGW to służę.

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam ostatnie zdjęcia z Cygankiem :multi:. Ten psiak wygląda wspaniale,ma przedewszystkim bardzo żywe i radosne oczka a to oznaka że czyje się dobrze jest szczęśliwy i już nie cierpi. Tak trzymać dalej dziewczyny i teraz tylko trzymać mocno kciuki aby dostał się w dobre ręce do wspaniałego domu bo on na to teraz bardzo zasługuje po tym co przeszedł bo to było dla niego piekło!!! Mam nadzieję że oprawców spotka sprawiedliwa kara :mad: a nie jakiś tam wyrok w zawieszeniu jak to często bywa bo od kar w zawiasach za te wszystkie nieszczęścia to się aż niedobrze mi robi.Powodznia dziewczyny jestem dla waszego wysiłku pełna podziwu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...