Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

moja dupelenka chora ojojojo :shake: co tu robić co
wiem zapraszamy do nas chłopcy Szilkowej masażyk zrobią i wycałują z każdej strony
to jakiś wirus, a może coś zjadła na dworzu, bo moje chłopaki jak chorowały to do tej pory nie wiem co to było mogę się tylko domyślac

Link to comment
Share on other sites

Biedna Szpilencja :-( Podejrzewasz co to może być?

Moja Sabina tez niedomaga, przedwczoraj strasznie wymiotowała, dzis ma rozwolnienie :shake: Mam nadzieję, że u nas to tylko zmiana karmy... Ale jak jej nie przejdzie, to kierunek - weterynarz :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Biedna Szpilencja :-( Podejrzewasz co to może być?

Moja Sabina tez niedomaga, przedwczoraj strasznie wymiotowała, dzis ma rozwolnienie :shake: Mam nadzieję, że u nas to tylko zmiana karmy... Ale jak jej nie przejdzie, to kierunek - weterynarz :-([/quote]ktoś pisał , chyba Sawa na żywieniu , że w Warszawie jakiś wirus się rozpanoszył :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Szpilka przestala pierdziec i narazie nie robila nic ale spi caly czas i taka jest nie Szpilkowa :(

Dziekuje Wszystkim za mile slowa naprawde daja otuchy jestescie Kochani :buzi: we wszystkie nosy :D

a co do wirusa co rok o nim slysze [SIZE=1](moze teraz jest prawdziwy ale do tej pory jak Szpila miala rozwolnienie to weci zwalali na wirusa i tu przemilcze jakby to "leczenie" sie dla niej skonczylo i przemilcze tego slawetnego "wirusa" )[/SIZE] Bylysmy dzis u weta kolonas nawet nie dotknelaby Szpili jakbym jej nie gadala. ehhhhhhhh

nie wiem czy i my jutro kursu nasza Pani Doktor nie zaliczymy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']Szpilka przestala pierdziec i narazie nie robila nic ale spi caly czas i taka jest nie Szpilkowa :(

Dziekuje Wszystkim za mile slowa naprawde daja otuchy jestescie Kochani :buzi: we wszystkie nosy :D

a co do wirusa co rok o nim slysze [SIZE=1](moze teraz jest prawdziwy ale do tej pory jak Szpila miala rozwolnienie to weci zwalali na wirusa i tu przemilcze jakby to "leczenie" sie dla niej skonczylo i przemilcze tego slawetnego "wirusa" )[/SIZE] Bylysmy dzis u weta kolonas nawet nie dotknelaby Szpili jakbym jej nie gadala. ehhhhhhhh

nie wiem czy i my jutro kursu nasza Pani Doktor nie zaliczymy :([/quote]

[B]Debe[/B], teraz przeczytałam:roll: Bajan też chorował właśnie więc wiem jaki masz nastrój. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ze Szpileczką i skończy się na chwilowej niedyspozycji:calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...