Jump to content
Dogomania

CAŁA PRAWDA O PALUCHU


Kostek

Recommended Posts

Ta wzmianka j.w ukazala sie w pierwszych dniach lipca!

Wiec trzeba bylo zaczac "modernizacje", zeby mozna bylo napisac jak jest wspaniale :wink: ,tyle boksow powstalo a ze stoja w wodzie, coz to :roll: . Jak zmelioruja na nowo postawia :wink: .

Kiedys w programie "Turniej Miast" sprzatano i odnawiano tylko glowne ulice :wink: !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jednak coś się ruszyło..... jeszcze mają być większe zmiany i to na lepsze, 3mam kciuki ! za nasze psy.

Był ktos ostatnio na Paluchu ? Boksy 132.... są restaurowane, tzn. nowe siatki, nadal niebezpieczne ogrodzenia na dole a boksy dzielone na pół :o :o :o i na pewno pogryzień nie będzie ? u zwierząt terytorialnych, gdzie minimum nie ma ( tak jak na szpitalu.... ) ech , kto to wymyślił ? Cały czas mam nadzieję na UE , że ten chociażby limt m2 na psa będzie przstrzegany.

Link to comment
Share on other sites

Dowiedzialam sie od znajomych o tym jak w WOT pieknie mowiono o rozbudowie Schroniska, o planach jak by to byl "NOWY" pomysl, co nie jest prawda :evil: . Jesli chce ktos wiedziec jak mialo byc "troche wczesniej", niech wejdzie na strone archiwum Zycia Warszawy, wpisze Paluch i wszystko bedzie wiedziel :wink: , tam tylko koszt inwestycji sie nie zgadza!

A jesli chodzi o to co napisala Kachna, boksy 132,131,130 byly w takim stanie, ze nawet nie bylo sensu ich naprawiac (bo co grozilo zwierzakom tam przebywajacym zglaszalismy)!

A wiec postawiono trzy i od tylu dobudowano trzy bo bylo troche miejsca, w przeszlosci wykorzystywanego do innych celow!

A wiec zmniejszono te trzy j.w na rzecz trzech nowych!

Link to comment
Share on other sites

Klamliwa informacja jaka, podal mi dzisiaj zastepca Dyrektora Schroniska swiadczy o nieczystych intencjach tego czlowieka, a co za tym idzie i Schroniska, ktore reprezentuje:evil: .
Otoz podal on iz pies z numerem 3021/04 o imieniu Foks jest depozytem policyjnym, tych depozytow jest wiecej :o (ile w tych innych przypadkach jest prawdy, nie wiem, ale mam ich zdjecia i numery!).
Sadze jednak ze daje to duzo do myslenia i nie tylko :-?
Pies ten jest na stronie acn.psiaki jako pies do adopcji!
Ten Pan chyba zapomina ze pracuje w panstwowym zakladzie pracy, a nie na swoim "folwarku"!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po moim ostatnim wpisie na Forum, tablica ogloszen dla Wolontariuszy "wzbogacila" sie o dopisek, aby na stronach internetowych nie umieszczac psow tzw. Depozytow (ale nalezy taka informacje umiescic rowniez na boksie! )
A dalej nic sie nie zmienilo, tak jak za "starej wladzy", ktorej sie zarzucalo lod w miskach, teraz tez byl swiadczyly o tym "babki lodowe", choc po 12 widac bylo na dnie resztki niedopitej wody!
Sladowe ilosci slomy w budach, kolczatki i lancuszki na szyjach psow, no i karmienie sucha karma przed 16, widzialam jak psy ja szybko zjadaly, a co bedzie gdy woda zamarznie :roll: !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj w Schronisku byli moi znajomi, wysluchalam co maja do powiedzenia, a mieli i to duzo najbardziej jednak oburzyl ich fakt, ze nie mogli wejsc do pawilonu A, gdzie sa male psy! I do tego chore (tak uslyszeli)!
Ale od czego sa brudne okienka, teraz juz wiedza dlaczego brudne!
W boksach stala skrzynia zbita z desek przypominajaca pojemnik na posciel, a w niej nic nawet garstki slomy, czy jakiegos koca, za to piec, czy szesc psiakow!
Mroz w nocy! Niby moga sie ogrzewac wzajemnie tylko czy sie zmieszcza, a jesli jest jakis dominant to inne leza na betonie z zamarznieta woda lub moczem.
Pisze o tym bo bardzo ich irytuje, sytuacja gdzie na stronie "schroniskowej", zobaczyli wzruszajace zdjecia "Pod opieka Pani Wandy" i dla kontrasu reszte podopiecznych!

Link to comment
Share on other sites

Schronisko dla zwierząt na paluchu potrzebuje gazet , kocy , i ręczników a wiec jeżeli macie cos z tych żeczy niepotrzebnego to przynieście do Wydziału Ochrony Środowiska w Dzielnicy Ursynów, który miesci się przy ul Pachnącej95 lub do Sekretariatu Zarządu Dzielnicy, ul Lanciego14,pok nr12.

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, ja nie rozumiem jednego.
ja sie dzwoni na Paluch i prosi, zeby przyjechali po psa, to mowia, ze oni jezdza tylko do psow "zabezpieczonych" - to znaczy takich, ktore sa na zamknietym terenie, albo uwiazane!!!

a jak pies jest przestraszony i nieufny to co? jak ja mam go "zabezpieczyc"???!!!

eko-patrol jest jeden na cala Warszawe i jak sprawnie dziala to mialam okazje sie przekonac, kiedy probowalam zgarnac z krzakow zdziczalego bezdomnego psiaka. gdyby nie pomoc Kostaka, pies do dzis siedzialby w tych krzakach, z lancuchem dyndajacym u szyi... o ile przezylby ostatnie mrozy...

jak pytam na Paluchu, jak mam zabezpieczyc psa, to mi mowia, ze nie wiedza. a jak pytam, czy w takim razie mam zostawic potrzebujacego psa, zeby sobie lezal na mrozie, to nie mowia nic, albo powtarzaja, ze niestety, [b]oni nie pomoga[/b] :evil:

[color=red][b][size=6]CO JEST DO CHOLERY!!! DLACZEGO SCHRONISKA W INNYCH MIASTACH POTRAFIA PORADZIC SOBIE Z TYM PROBLEMEM, TYLKO WARSZAWSKIE NIE? PSY W STOLICY SA JAKIES INNE, CZY CO?[/size][/b][/color]

naprawde nie stac Palucha na zakupienie np. siatki? to moze by im przysponsorowac??? bo sytuacja jest patowa - blakajace sie psy, ktore stracily zaufanie do czlowieka, badz nie mialy go wcale, [size=6][color=red][b]NIE MOGA TERAZ LICZYC NA NICZYJA POMOC.[/b][/color][/size]

ech, wsciekla jestem, jak nie wiem co :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , jesli jeszcze sprawa jest aktualna z Waszej strony, to mogłybysmy z Ciapa zabrac rzeczy w sobote wieczorem od Was, jesli mozecie napiszcie mi na pw czy pasuje Wam termin no i adresy gdzie mamy przyjechac po odbior i tel w razie co :) moj tel to 0 603 292 556
pozdrawiam
dorota

Link to comment
Share on other sites

Szkoda ze w apelu jest napisana prosba tylko o koce - my wiemy ze przyda sie wszystko ( reczniki , grube zasłony , kurtki itp. ) ale nie wszyscy - przeczytaja , kocy nie maja .... i nici z rzeczy ktore walają sie w szafach . A szkoda ! Ode mnie juz poszło troche wykladzinki , dywan chodnikowy i zasłon troche .. wiem ze to kropla w morzu ale pare dupinek i noskow sie zagrzeje

Link to comment
Share on other sites

Dotka - ja mam pare rzeczy (kilka dywanikow, reczniki ktorych nie uzywam, nowe komplety zaluzji, moze jakis kocyk), ktore mialam dac Agnes do Jozefowa, ale jesli na Paluchu przyda sie to teraz bardziej, to moge to oddac. Mieszkam na Ursynowie. W sobote bede w domu w godz. 18:00-20:00 - nie wiem czy Wam to pasuje. Daj w razie czego znac na prw.

Link to comment
Share on other sites

Na Paluchu do bud kłada słomę. Ale są miejsca jak np. szpital, czy małe klatki, w których psy śpią na leżankach i stąd potrzebne koce, ręczniki itd.
Przydadzą się także ubrania. Bo szczeniaki np. opsikują i po jednym razie rzeczy nadają się do śmietnika.

Link to comment
Share on other sites

no tak, ja napisalam do wszystkich dziewczyn ktore byly chetne oddac jakies rzeczy na pw, ale jak na razie odpowiedziala Chrupek i Asia która przywiozla rzeczy do mnie ( bardzo Jej dziękuje:) , Chrupek odezwij sie napisalam na gg i pw , musze miec Twoj adres ,żeby trafić ;) , Grażynko, Ty tez podaj mi adres jak możesz na pw albo smsem 0 603 292 556
pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...