Jump to content
Dogomania

galeria'my i nasze yorki'


o2_ana

Recommended Posts

czesc wszystkim, wprawdzie ja naleze do westo-maniakow ale jeszcze bardziej do terriero-maniakow, ale kocham ogladac galerie wiec ta tutaj tez zaliczylam ;)

zadziwila mnie osoba uzytkowniczki o nicku Haruszka, do tego stopnia ze przeczytalam wszystkie jej posty...

musze sie z wami niestety zgodzic- zlosliwa dziewczyna :/

jako ze przez ponad 3 lata pracowalam w salonie groomingu duzo sie nacielam yorkow i narobilam wystawowych, oraz generalnie duzo z nimi pracowalam. musze powiedziec ze jednak strasznie duzo jest 'domoroslych' znawcow yorkow (czego efektem sa juz nie yorki, a dziwne hybrydy tej rasy)

jesli to haruszko czytasz- przykro mi ze twoja pierwsza sunia nie zyje, ale twoje zagrywki oraz zlosliwosc byly conajmniej nie na miejscu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

musze powiedziec ze jednak strasznie duzo jest 'domoroslych' znawcow yorkow (czego efektem sa juz nie yorki, a dziwne hybrydy tej rasy)

Witam!

Ciekawa jestem, czy masz na myśli któregoś konkretnego Yorka, którego zdjęcia znajdują się w naszej galerii?

Tylko szczerze proszę! :wink:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

szczerze-NIE :) macie fajne psiaczki, nie podsumowywuje czy maja papiery czy nie, bo owszem jestem absolutna zwolenniczka rodowodow, ale uwazam tez ze kazdy piesek zasluguje na szczescie i to zawsze podkreslam!

ja mowie o yorkach majacych w klebie po 30 cm i nie zartuje :o :o :o

oraz zlotych yorkach :lol:

i tych z bardzo mocnym przodozgryzem :evil:

oraz tych biednych maciupinkich karzelkow

juz nie wnikam w jakosc wlosa czy to czy pies wybarwiony czy nie.

ale szkoda ze rasa jest taka zepsuta :(

moda jest najgorszym co rase moze spotkac :/

mi sie wasza galeria podoba, sympatyczne miejsce :) dlatego sobie tak tu czytam i ogladam :multi:

Link to comment
Share on other sites

dziekuje :great:

niestety ja juz widze przyklady degeneracji rowniez w mojej ukochanej rasie- tragiczne sylwetki, zle osadzone i zlej dlugosci ogony i uszy, zly typ wlosa, zly zgryz, problemy z kolanami... co jeszcze dojdzie? obawiam sie ze dysplazaja i troche onnych :evil: :shake: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ale się naśmiałam :D słuchajcie, własnie wrócił moj 'darling' :D ze spotkania z kumplami[a dodam ,ze jest zagorzałym motocyklistą] i mowi tak :wszyscy chlopacy chwalą się jak przystało na prawdziwych rokersów że mają bulteriery i rodwailery[nie wiem jak to się pisze] a on biedy co ma powiedziec?ze ma w domu yorka :D :D :D o rany ....nie mogę :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

hahahahahah dobre Marznko :bigok:

To tak jak mój tata spotkał sie kiedyś na spacerku z kolegą, który ma psa podobnej wielkości do Owczarka Niemieckiego, a tata na smyczy prowadzi 4miesięcznego Yorka, mieli taki ubaw, ze póxniej na osiedlu sie mnie pytali, czy to ten York hihi (dodam tylko, że mój tata nie nalezy raczej do takich dropniutkich i malutkich chłopów, jak przystało na ślązaka jest z niego spory kawalek chlopa :lol2:)

Link to comment
Share on other sites

To tak jak mój tata spotkał sie kiedyś na spacerku z kolegą, który ma psa podobnej wielkości do Owczarka Niemieckiego, a tata na smyczy prowadzi 4miesięcznego Yorka

Ach ci prawdziwi męzczyźni ze swoimi WSPANIAŁYMI malutkimi PSAMI :B-fly: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Mróweczko wróć!! naprawdę stęskniłam się z Twoimi wypowiedziami, które wiele wnosiły do życia forum :( Foteczki ślicznej Daisulki jakoś ostatnio nie pojawiają się w galerii, nie wiemy co u małej słychać :wink: :D Walentynki__24_.gif

przyłączam sie do wypowiedzi Dagmary :)

A dodam jeszcze pytanie Isabelle co u Ciebie i Fleur? strasznie dawno już nie było foteczek :( i opisu tej słodkiej kruszynki !!!!

Link to comment
Share on other sites

Choć jestem tutaj nowa to także zauważyłam brak MRÓWECZKI :cry:

Lubiłam bardzo czytać jej posty,ale ostatnio Mróweczka pojawiła się tutaj jeśli dobrze pamiętam i widziałam, tylko pod nickiem kogoś innego i pisała coś o kłopotach z kompem(mam nadzieję,że mi się coś nie pokiełbasiło :-? )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cos ostatnio malo widac foteczek yorkmaniakow...

niedlugo dodam na forum moje fotki i mikiego...

dodawajcie wiecej fotek waszych pieseczkow...fajnie sie je oglada...

ja jak juz powiedzialam tez swoje dodam...

_____________________________________

pozdrawiamy magda i miki

gg: 3668829 :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...