Jump to content
Dogomania

galeria'my i nasze yorki'


o2_ana

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Milo mi Was poznac - tak bardziej personalnie.

Ja rowniez przedstawie siebie i swoja rodzinke ;)

Na poczatek nasza rodzinka jeszcze bez coreczki (Amelka byla w brzuszku - teraz ma dwa miesiace) :) Byla piekna pogoda, kwitly azalie i rododendrony.Wspanialy spacer w Korniku:

93120.jpg

A tutaj Amelia z malutkim synkiem BellAmi.

jako trzydniowy noworodek:

93125.jpg

jako 1,5 miesieczna dziewuszka:

93128.jpg

Zaraz zmniejsze zdjecia naszych suczek - takie spacerowo, rozczochrane ;) Obiecalam w galerii! Wiec sie robi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wstawilam w galerii yorkow zdjatka suczek, gdy byly uczesane i pozowaly. A teraz uwaga!! Zdjecia Yoko i BellAmi calkiem inne ;)

Umorusane po spacerze w okolicach naszej dzialki w Nienawiszczu:

92941.jpg

Yoko po spacerze w Gorach Stolowych, za chwilke zdjecia z tej wyprawy

93145.jpg

I przy wejsciu na trase:

93146.jpg

i u Arka w plecaku:

93147.jpg

a po bieganiu po gorach tak wygladala:

93148.jpg

Te zdjecia nie sa za dobre jakosciowo, zeskanowane z kliszy :(

Pokaze Wam jeszcze lobuziary, ktore chwilke wczesniej biegaly za woda z weza i efekty sa widoczne ;):

93154.jpg

Pozdrawiamy!!

Link to comment
Share on other sites

...ale mi milo :oops:

Jak juz sie rozszalalam ;) ze wstawianiem zdjec i poznajemy sie w roznych okolicznosciach :lol: , to pokaze Wam, ze pieski sa z nami w kazdej sytuacji.

Uwaga! Kadr wyciety z pamiatkowego zbiorowego zdjecia slubnego, ja, Arus i YOKUSIA:

93157.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dużo pisałam na forum o mojej Elzuni :)

A oto hit z 1997 roku! :lol: :lol: Młoda jeszcze Agusia z Elzunią :lol:

Proszę się nie śmiać... to już niemal historyczna fotka! :lol: :wink:

Jakość fatalna , ale to skan :-? :wink:

Już trochę starsza - rok 2003 :lol:

A tu maluśka Vikulinka - pierwsze na forum zdjęcie z okresu niemowlęctwa ( pamiętacie - nie miałam dość długo aparatu , a skaner był zepsuty 8) )

:lol: :wink: :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Aguś :) :)

Elzuszki już nie ma niestety... we wrześniu 99 roku odeszła po ciężkiej chorobie :( A psica z niej była niesamowita i podobnie jak Vikulinę - kochałam ją bez pamięci... z wzajemnością , której nie sposób opisać.

Ale całuska od Ciebie jej dam - w cudne pyszczydełko na zdjęciu :) :wink:

Teraz u mamy jest druga Cielęcinka - też bokserka :) Zamieszczałam jej wakacyjne fotki z Viktą :lol: Kochane moje zwierzaki!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dagusia, Sarah_S, Izoldas, Scadia, Księżycowa Pyza, Ola, miło Was poznać! :D :D :D

Panula , zdjęcia są cudowne, same śliczne kobietki w domu! :P :P

Córeczka słodziutka, a ta foteczka z córą i psim dzieciątkiem... po prostu brak słów! :lilangel: Ślubna sukienka bardzo ładna i w ogóle piękna z Was para :iloveyou:, no... trio :wink: .

Agnieszko, fajnie że pokazałaś nam swoją kochaną Elzunię! :angel: Całuski i od nas też choć i tylko w jej foteczkę! :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko!!

ja musze się przyznać, że pozwoliłam sobie wejśc na Twój albumik dizisaj na którym zamieściłąś te oto supper foteczki i widziałam je chyba jako pierwsza <lol> ucałuj ode mnie Elzunie, a od Oskarka taka wirtualna łąpeczka hihi, bo pewnie gdyby JĄ zobaczył na żywo to uciekałby gdzie pieprz rośnie, a swoją drogą, bardzo łądnie wyszłaś na tym zdjęciu, jak modelka :D:D:D

Całujemy Was:*

Link to comment
Share on other sites

Eleno , dziękuję - już zbuziakowałam zdjęcie pycholka setnie :) :) :wink:

Mróweczko , to była wyjątkowa psina... a każdy dzień z nią był niesamowity i pełen niespodzianek :lol: :lol: Do dziś bardzo za nią tęsknię mimo , że całe serce zajmuje mi Vikulinka :) Na fotce nie widać jaka była ogromna ,cudna i kochana... a jaka całuśna! I te oczy - duże mądre ślepaczki po brzegi wypełnione miłością.Boksery to wspaniałe psiaki!!! :) :) :)

Dagusiu , dziękuję :) Pewnie by się dogadali ( Elzucha i Oskarek) , tak jak Vikula z Cielęcinką - moja mała tak trzyma pod "pantoflem" mojej mamy boksię , że można boki zrywać... Mały cycek dyryguje nią jak chce! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...