Jump to content
Dogomania

Charlie za TM...


kikou

Recommended Posts

[quote name='kikou']mam(znaczy już przelałam do Mari) stówke dla Czarliśka z cudownego bazarku Cioteczki Bambino!!!!

na kontrole u doktora naszego cherlaczka....[/QUOTE]

Dziękujemy!!!:loveu::loveu:
wybieramy się z tłuściochem Charlim na oględziny lekarskie i badania laboratoryjne (krew i kał) - on cały czas ma jakieś koopkowe zaburzenia.
No i jakąś specjalistyczna karmę będziemy próbować, tylko doktor najpierw Charlisia zbada - serduszko sprawdzi przede wszystkim i brzuszek :cool3:
...właśnie dostałam ataku śmiechu na wspomnienie badania prostaty u chłopaka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: - prawie ugryzł doktora, ale kto by nie ugryzł, jakby mu palcem grzebali w...:shake::evil_lol: kaganiec trzeba było założyć bezzębnemu prawie staruszkowi:shake:
Charlisko wogóle jest bardzo pocieszny i kochaniutki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mari23']Dziękujemy!!!:loveu::loveu:
wybieramy się z tłuściochem Charlim na oględziny lekarskie i badania laboratoryjne (krew i kał) - on cały czas ma jakieś koopkowe zaburzenia.
No i jakąś specjalistyczna karmę będziemy próbować, tylko doktor najpierw Charlisia zbada - serduszko sprawdzi przede wszystkim i brzuszek :cool3:
...właśnie dostałam ataku śmiechu na wspomnienie badania prostaty u chłopaka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: - prawie ugryzł doktora, ale kto by nie ugryzł, jakby mu palcem grzebali w...:shake::evil_lol: kaganiec trzeba było założyć bezzębnemu prawie staruszkowi:shake:
[B]Charlisko wogóle jest bardzo pocieszny i kochaniutki [/B]:loveu:[/QUOTE]
CO moge dopisac po Twoim poscie cioteczko???Jedno mi się tylko nasuwa...'KTO Z KIM PRZYSTAJE.....TAKIM SIE STAJE"":loveu::loveu::loveu::loveu:"..nie na darmo mowia, ze psy upodabniaja się do swoich właścicieli....nawet "tymczasowych":eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję bardzo, Goniu!:loveu::loveu::loveu:
aż się :oops:

Mam w domu tymczasowo przygarniętą sunię Grację - prawie - beagle,
z bezwładnym ogonem, wychudzona straszliwie - już wszystko dobrze,nawet domek ma od jutra...
Będę za nią bardzo tęsknić, i nie tylko ja - Charlie też chyba :lol: - najlepsze są jej zabawy z Charlim - młodość i starość w radosnej gonitwie:loveu: (przewaga młodości jest ilościowa, bo jeszcze Łatek uczestniczy w tych harcach, ale suma lat i tak naszemu dziadziowi nie dorówna - Gracja i Łatuś mają po niecałe 2 lata, to razem 4 tylko, czyli Charliś górą ! :evil_lol:)

Słuchajcie, on wyżera wszystko wszystkim z misek!!! Nawet suchą karmę - zębów przecież nie ma:crazyeye: Grubas się zrobił, doktor odchudzić kazał, a tu Charlisio się wciąż głośnym szczekaniem dopomina o jeszcze :mad::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Dziękuję bardzo, Goniu!:loveu::loveu::loveu:
aż się :oops:

Mam w domu tymczasowo przygarniętą sunię Grację - prawie - beagle,
z bezwładnym ogonem, wychudzona straszliwie - już wszystko dobrze,nawet domek ma od jutra...
Będę za nią bardzo tęsknić, i nie tylko ja - Charlie też chyba :lol: - najlepsze są jej zabawy z Charlim - młodość i starość w radosnej gonitwie:loveu: (przewaga młodości jest ilościowa, bo jeszcze Łatek uczestniczy w tych harcach, ale suma lat i tak naszemu dziadziowi nie dorówna - Gracja i Łatuś mają po niecałe 2 lata, to razem 4 tylko, czyli Charliś górą ! :evil_lol:)

Słuchajcie, on wyżera wszystko wszystkim z misek!!! Nawet suchą karmę - zębów przecież nie ma:crazyeye: Grubas się zrobił, doktor odchudzić kazał, a tu Charlisio się wciąż głośnym szczekaniem dopomina o jeszcze :mad::loveu:[/QUOTE]
No i właśnie...na sama mysl o tym, ze Gracja od Ciebie odchodzi do domu...sie "wzięłam i poryczalam"....zamiast sie cieszyć..to wyje przed kompem....:-(:cool3:
A moze dlatego tez ze wl;asnie sie dowiedzialam ze odszedł nasz kochany dziadzius Sledzik....:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']No i właśnie...na sama mysl o tym, ze Gracja od Ciebie odchodzi do domu...sie "wzięłam i poryczalam"....zamiast sie cieszyć..to wyje przed kompem....:-(:cool3:
A moze dlatego tez ze wl;asnie sie dowiedzialam ze odszedł nasz kochany dziadzius Sledzik....:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]


ja ryczałam cały piątek, w sobotę cieszyłam się, że jeszcze Gracja zostaje, a dzisiaj... znów myślę: to już jutro...:-(
i jeszcze ta wiadomość...
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ja ryczałam cały piątek, w sobotę cieszyłam się, że jeszcze Gracja zostaje, a dzisiaj... znów myślę: to już jutro...:-(
i jeszcze ta wiadomość...
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]

Mari, kochana przecież na pewno niedługo zawita do Ciebie jakaś kolejna Gracja. Głowa i nos do góry. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Mari, kochana przecież na pewno niedługo zawita do Ciebie jakaś kolejna Gracja. Głowa i nos do góry. ;)[/QUOTE]


O nie! Żadnych tymczasów więcej!:placz:
Charlie to przecież też "tymczas" - już od czerwca...

sześć takich uzbierałam,a Grację dzisiaj odwiozlam...(niedawno był Białasek, ale tylko tydzień)
wiem, że Gracja jest u dobrych ludzi, ma wspaniały dom... wiem i nawet się cieszę...
cieszę się bardzo...:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']O nie! Żadnych tymczasów więcej!:placz:
Charlie to przecież też "tymczas" - już od czerwca...

sześć takich uzbierałam,a Grację dzisiaj odwiozlam...(niedawno był Białasek, ale tylko tydzień)
wiem, że Gracja jest u dobrych ludzi, ma wspaniały dom... wiem i nawet się cieszę...
cieszę się bardzo...:placz::placz::placz:[/QUOTE]No taaaaaaaaaaaaaa...skad ja to znam......:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Bambino']Mari, kochana przecież na pewno niedługo zawita do Ciebie jakaś kolejna Gracja. Głowa i nos do góry. ;)[/QUOTE]

Po Białasku i Gracji była Kropka (zabrana z ulicy z zapaleniem oskrzeli), jeszcze nie przestałam za nią tęsknić (oddana w niedzielę), a już maleńkie, czarniutkie szczeniatko podgryza Charlisiowi łapy - ależ się ślepaczek złości :)... ale biega na nią, jak za Kropka biegał (czarne do czarnego ciągnie:) :) :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Po Białasku i Gracji była Kropka (zabrana z ulicy z zapaleniem oskrzeli), jeszcze nie przestałam za nią tęsknić (oddana w niedzielę), a już maleńkie, czarniutkie szczeniatko podgryza Charlisiowi łapy - ależ się ślepaczek złości :)... ale biega na nią, jak za Kropka biegał (czarne do czarnego ciągnie:) :) :))[/QUOTE]
ZAzdroszcze i podziwiam....naparwde...bardzo bym chciala byc takim DT..ale na dzis to nie wyobrazam sobie nawet rozstań....a i moj TZ absolutnie slyszec nie chce...kiedys jednak mysle, ze sprobuje....bo wiem, ze idea tymczasów jest naparwde super sprawa w ratowaniu zwierzat....nigdy wczesniej o tym nie slyszalam ...dopiero na dogo..ale uwazam, ze to wspanialy pomysl...niestety nie każdy sie nadaje:(:(...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']a ktoś dzwoni po Charliego?[/QUOTE]

ani jednego telefonu...
"na żywo" spodobał się kilku osobom, ale po informacji o jego wieku.... oj, nie ! - taka reakcja

a ja tak naprawdę nigdy nie podejmowałam decyzji o DT - to życie za mnie zadecydowało...
miałam pozwolić, żeby Charliego do schroniska oddali? albo zostawić Kropkę na ulicy?

te pierwsze "znajdy" to już przecież zostaną, ale i te ostatnie ciężko oddać...
jedynie myśl, że dzięki temu mogę pomóc kolejnym psiakom pomaga, ale tęsknię i płaczę jednak...
na myśl o rozstaniu z Charlim też mam "igiełkę" w sercu...
on taki pocieszny jest, a jak się o pieszczoty dopomina - obejmuje łapkami za nogę i trzyma wlepiając te swoje oczka... co to niby ślepe...
ale ostatnio stuknął się głową o ławę - jednak ślepe...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

....jejku, to juz tyle czasu.... biedak.... (ale i troche szczęściarz ;) )
fajnie że Charliś tak okazuje uczucia...

[I][COLOR=darkslategray]....tak mi sie marzy żeby tak kiedykolwiek Dziczek spojrzał przytomnie na mnie i pomachał chociaż raz świadomie ogonkiem, [/COLOR][/I][I][COLOR=darkslategray]chyba ciut trudniej kochać takiego autystycznego biedaka...[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']dzisiaj mija rok, jak Charlisio znaleziony na ulicy - trafił do schroniska...
...i pół roku, jak trafił do mnie...[/QUOTE]
Zyczymy Charlisiowi kolejnego tak cudownego roku jak to ostatnie poł roku u mari:):)A mari zyczymy...zeby zawsze byla tak cudownym i cieplym ludziem:):)

Link to comment
Share on other sites

ja... ciepłym ludziem?
mokrym bardzo dzisiaj... ryczę od południa - robiłam fotki kudłatemu ślepkowi przywiezionemu w wigilię do klatki w lecznicy przez straż miejską... kręcił się w kółko przy śladach opon samochodu, aż jakaś kobieta po straż zadzwoniła "litościwie"...
czarny i ślepy, jak Charliś, tylko mniejszy, do owczarka nizinnego podobny...
biedny bardzo, słabo słyszy też... strasznie mi go żal, pewna dobra starsza pani zabrała go z tej klatki, wykapała i nakarmiła... ale ona jest alergikiem i długo tam psiunio zostać nie może... :( :( :(

a Charlisio w "rocznicę" choreńki był, nie jadł cały dzień i wymiotował żółcią samą, dopiero wieczorem mu przeszło i zjadł nawet kolację biedaczek mój kochany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23'][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e24b1c0ce0b8826.html[/URL]

to ten ślepaczek... nie wiem, czy potrafię wkleić zdjęcie, czy tylko link[/QUOTE]:(:(:(...kiedy to się skonczy....święta psu zrobili?????Wyrzucili z auta pewnie bo do wystroju wnetrza nie pasowal..??:(:(:(:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']:(:(:(...kiedy to się skonczy....święta psu zrobili?????Wyrzucili z auta pewnie bo do wystroju wnetrza nie pasowal..??:(:(:(:mad::mad:[/QUOTE]



[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176440-maA-y-niewidomy-kudA-acz-wyrzucony-w-wigiliAE[/URL]

to jego wątek, zapraszam :)

a mam w domu (od 5 grudnia) jeszcze Lusię, która wciąż chce się z Charlim bawić i podgryza mu łapki, a on się złości, ale i tak za nią biega :)
i jeszcze żółto-biały szczeniaczek... też "wigilijny"...

Link to comment
Share on other sites

do 10 jeszcze nie dotarłam, ale powoli się zbliżam :)
Ślepuś i szczeniaczek żółty są u starszej pani (ale jutro chyba u mnie wylądują, bo ona wyjeżdża:))


[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8194204349a5290c"][IMG]http://images39.fotosik.pl/238/8194204349a5290cm.jpg[/IMG][/URL]
(moja kanapa... czyli: mała Lusia z Pusią, Kilerem i Misiem)



[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=42aa1d03bf912734"][IMG]http://images48.fotosik.pl/242/42aa1d03bf912734m.jpg[/IMG][/URL](Charlie z Misiem i Kilerem)


...z zapytaniem o Charliego nikt do mnie nie dzwonił....
może ktoś przeczytał, że Charlisiowi się przytyło.... na smalec nie oddam!!!! :)

[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f7969ebfe154a4de"][IMG]http://images41.fotosik.pl/238/f7969ebfe154a4dem.jpg[/IMG][/URL](zabawa z Łatkiem - najlepszym przyjacielem Charliego i Gracją - już w DS)

Tak oto żyje się Charliemu u mnie... na nudę na pewno nie narzeka :)


gdyby jednak okazało się, że Charlie naprawdę znajdzie wymarzony dom (on - mam nadzieję woli być u mnie i nie marzy już :))
...ale lepszy pewnie byłby dla niego taki, gdzie będzie jedynakiem.... ciężko mi to nawet pisać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...