Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jeszcze ja uzupełnię ... Moja sucz jest przykładem psa nienormalnego, który kocha wszystko i wszystkich a jednocześnie potrafi wystraszyć się przelatującej reklamówki:diabloti: Np. była sytuacja, że Dolar na nią mocno szczęknął to zapiszczała w niebogłosy, a następnego dnia już do niego podchodziła. Jak Dolar był 'w budzie' i zaczął szczekać na Bono to wszystkie nasze psy domkowe ruszyły go bronić, masochiści:evil_lol: A Shagy serio non stop warczał i prowokował broniąć ''swoich'' suk z domku, więc Bono miał prawo w końcu się wkurzyć. Wy byście się nie wkurzyli jakby ktoś ciągle was prowokował?:diabloti: Ja tam nie pamiętam udziału Riki w tym zajściu, ona zawsze szczeka jak coś się dzieje, sama nie wiedząć koło bronić:cool3: taki to już typ. Prędzej Misia tam się rzucała, broniąć Shagiego - brata, z którym znają się od urodzenia ....
Zresztą i tak największym zagrożeniem dla Riki była Kraksa, która przyprawiała ją o zawał serca na swoim super pojeździe:evil_lol:

Mi tam też się podobało i jak pisała Gops.... rozmawialiśmy z kim się dało i chodziliśmy na spacery w miarę możliwości Misi. Nie chcieliśmy aby spacer czy ognisko było dla niej karą, tak jak samotne zostawianie w domku, które było przecież zupełnie obcym miejscem. To pies po przejściach, który musi się wszystkiego nauczyć. Ale stopniowo, nie na siłę.
Zajęło jej tydzień by się do mnie 100% przekonała, a przecież byłam z nią non stop. Dopiero dzisiaj rano 'zasłużyłam' na porannego całusa:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wszystkich przejechanych, okradzionych, ew. pobitych "patysiem" przez Krę przepraszam :oops:[/quote]

Kra na pamiątkę pozostawiła mi trzy piękne siniaczki na kolanie :eviltong:

[quote name='Atkaaaa']ej ale Wy tak na początku jesteście straszni... ja też jak przyszłam się przywitać... to mi głupio było, Gram się na nas wydarł a Wy gapiliście się jak na wariatkę:lol:[/quote]

Spoko, na zeszłym zlocie to samo przerabiałam z Lorienglorien. Spojrzenie siedzących w samochodzie Olka i Rose było zajebiście zachęcające do dalszej znajomości:evil_lol::eviltong:

[quote name='gops']a jakby juz ktos sie czepial
to my nie chodzilismy na wiekszasc spacerow , ale nie dlatego ze kogos nie lubimy czy cos tylko ze wzgledu na mojego psa
moja sucz sie bala i nie chcialam jej meczyc
tak samo z ogniskiem
staralam sie przyjsc codziennie chociaz na godzinke ale dojscie zajmowalo mi 30 min , i i tak w koncu sucz ciagnela mnie spowrotem i nie moglam siedziec dluzej :roll:
biorac ja na zlot nie myslalm ze bedzie sie az tak bala ;):lol:[/quote]

Nie zwalaj winy na psa, moj Filip tez sie bal siedziec przy ognisku to po prostu zostawialam go w domku i nie bylo problemu:roll:

[quote name='Sweet']No dobrze rozumiem to ,ale nie rozumiem dlaczego potem olek ma pretensje że się odizolowaliśmy od was wszystkich..
Do nas nikt nie przyszedł..:roll: tylko wtedy raz Atka i jej domek nam mówili a tak to nie...[/quote]

wiedziałam, że sweet'asy będą pisać jak to strasznie i źle było na zlocie:roll: Jak się ani zeszły ani ten zlot nie podobał to w następnym sezonie proponuję się wybrać na kolonie!:evil_lol:

[quote name='Estera']

Zapraszam do Bydgoszczy kochanie :loveu:[/quote]

No Atkaa zapraszamy ale najlepiej bez mamuni :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Polubiła Cię w końcu ? Magia :eviltong:
Tak podsumowując Rikę to był najbardziej agresywny pies zlotu, może z wyjątkiem Piksel :evil_lol::evil_lol:. Mam nawet zdjęcia jak szczerzy kły i odgryza mi palec :diabloti:. A wcześniej mnie smakowała :evil_lol:


Lorien kto napisał że było źle albo strasznie? Pokaż mi bo ja nie widzę.
Mi się tam podobało, i z tego co się orientuję Adzie też, z małymi wyjątkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']Polubiła Cię w końcu ? Magia :eviltong:
Tak podsumowując Rikę to był najbardziej agresywny pies zlotu, może z wyjątkiem Piksel :evil_lol::evil_lol:. Mam nawet zdjęcia jak szczerzy kły i odgryza mi palec :diabloti:. A wcześniej mnie smakowała :evil_lol:[/quote]
przecież mówiłam że Piksel była najstrasznijsza:)

Link to comment
Share on other sites

LorienyGlorieny zwłaszcza na zdjęciu na nk w różowych schroniskowych ciuszkach powalają, ale opowieści o nocnych akcjach z łomem w ręku przebijały wszystko :D:D:D

jak ktoś przychodził pod 'vipowski' domek to ja cześć też mówiłam. tylko jestem nieśmiała i się wstydam mówić głośno :shake:

aaaaaa właśnie co do domku VIP dla WYBRAŃCÓW to ja się radzę popukać po łebkach, bo dla mnie to po prostu domek ludzi którzy dopuścili się organizacji tego wszystkiego. a inspiracji dla nazwy zostawiliśmy dwa worki puszek :lol: .jakoś w zeszłym roku (prawie) nikt nie miał problemu z wyjściem na ławeczki żeby zapytać się, czy i o której będzie spacer. tym razem nawet wyciąganie za fraki nie przynosiło rezultatów... :mad::roll:
jeszcze sobie pozwolę ulżyć do reszty i powiedzieć, że przyniesienie z lasu i dorzucenie do ogniska kilku gałęzi na osobę to nie jest żaden specjalny wyczyn... tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Eeej, nie było tak źle ;)

Mi jakoś nikt nie "podpadł" (poza panem z 13tki :diabloti:), psy przywiozłam w całości, nie licząc łapy Kry, ale to sobie załatwiła samodzielnie i niestety już się goi...

Opowiedzcie lepiej o np. ściąganiu nadłamanej gałęzi (genialny pomysł cioci ulv :diabloti:), albo o nocnych kąpielach bez wierzchnich strojów, wzglednie o bitwie o gitarę :evil_lol:

....aa po za tym kopnął mnie komplement, pani w sklepie kazała mi pokazać dowód :evil_lol: pewnie ostatni raz w zyciu mi sie trafiło...

...no i mam nadzieję, że na przyszły rok nie zostanę zakwalifikowana do zbytnich antyków i zgredów jak na zlot, co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']


Nie zwalaj winy na psa, moj Filip tez sie bal siedziec przy ognisku to po prostu zostawialam go w domku i nie bylo problemu:roll:

:lol:;)[/quote]

jesli dla Ciebie nie bylo problemu to spoko
twoj pies i czasami Ada potrafily do ktorejs tam w nocy szczekac (raz bylo to kolo 3 bo patrzalam specjalnie ) non stop
my bedac w domku obok i rozmawaiajac i pewnie wszyskie domki obok to slyszaly

ja nie chce zeby moj pies musial sie bac bedac sam w domku
nie chce zeby ciagle szczekal i przeszkadzal wszystkim wkolo
chce ja zsocjalizwac i nauczyc ze nie trzeba sie bac , i na zlocie osiagnelismy sporo malych sukcesow typu podchodzenie do obcych ludzi i pozwalanie na glaskanie
a w ostatni dzien polizala Kasie :multi:
moze to jest glupie dla was , ale dla mnie to ogromny sukces i mam nadzieje ze na nastepny zlot tez zabiore moja sucz , tym razem moze troszke "madrzejsza" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']
Za to Kaja walnęła troche Szyszce ,bo ta chciała jej zabrać patyka:evil_lol:Ma nauczkę na przyszłość ,że Kaja to nie Djuna:cool3:[/quote]
i gałąź z nami z drzewa twoja psina ściągała:evil_lol:o ile nie pomyliłam psów:)ja myślę że Kraksa to by sama ściągnęła, trzebabyło wózek do linki przywiązać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']A ja jestem z Czarka dumny bo w ani jeden dym się nie wdał:multi:
Za to Kaja walnęła troche Szyszce ,bo ta chciała jej zabrać patyka:evil_lol:Ma nauczkę na przyszłość ,że Kaja to nie Djuna:cool3:[/quote]
[I][B]Bo nie było jego przeciwnika :diabloti:

Ktoś tam płakał, że Dolar kłapnął na kogoś zębami...a w zeszłym roku zostawił u Czarka dziurę na głowie a u Brutusa kilka dziur na łapie i nikt nie płakał :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Basia Parcia :diabloti:[/quote]
raczej Basia Parcie lub Prącie.:evil_lol::loveu:

[quote name='& Gloria &']Hehe jestem i JA :) Loriaglorien :P[/quote]
Ja do tej pory was nie rozróżniam.:eviltong:


[quote name='basiapron']Pola pewnie [COLOR=Red][B]TEŻ[/B][/COLOR]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
jak zwykle.:diabloti:


[quote name='olekg89']Tak moja moja:lol:szajbuska[/quote]
o ile dobrze pamiętam Ty w momencie kiedy Kaja się dołączyła do sciągania gałęzi obróciłeś się do niej i zacząłeś ją nakręcać i dzięki temu Kaja ciągneła linkę,a Ty nie.:mad::evil_lol:

Jesli chodzi o wrażenia ogólne to mnie się jak najbardziej podobało.:lol: było pare nieprzyjemnych akcji,ale to nie ważne.:eviltong:
Jeśli ktoś chciałby mnie na nk znaleźć to prosze bardzo - Pola Płucisz jestem.:eviltong:

Tak pozatym to faktycznie VIPy nie wyglądali zbyt przyjaźnie na pierwszy rzut oka ale po jakimś czasie naprawde fajnie mi się z większością z nich gadało.:lol: No i ogólnie wszyscy dogomaniacy zdobyli moją sympatię.:evil_lol:


Olek-udało Ci się w końcu wywrócić miłego Pana za pomocą Czarka? Bo już sama nie wiem.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no to my w końcu zawitaliśmy w domu:lol:
wyjechaliśmy wczoraj o 12.30 z sulistrowic:evil_lol: najpierw zwiedzialiśmy wrocław, zoo, galerie, wieczorem starówkę, załapaliśmy sie na nocne letnie kino, pozniej nocowaliśmy na stacji, a dzisiaj Kalisz, galerie itp. i do domu:cool3:

Co do zlotu to bardzo nam sie podobało, chociaż przyznam, że Vipy na poczatku na nas tez nie zrobili dobrego wrazenia:evil_lol:po czasie jednak to sie zmieniło:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']

Co do zlotu to bardzo nam sie podobało, chociaż przyznam, że Vipy na poczatku na nas tez nie zrobili dobrego wrazenia:evil_lol:po czasie jednak to sie zmieniło:cool3:[/quote]

Kto to taki niemiły z wyglądu jest?:eviltong: my przecież wszyscy milutcy na pierwszy rzut oka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...