Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

[quote name='cymbianka']no w tym przypadku akurat byłaś pierwsza:eviltong: chociaż raz przyznam Ci rację:evil_lol: ale na przyszłość nie gadam z Tobą bo jesteś gówniara!!:diabloti:[/quote]

stara dupa!:diabloti:
ja zawsze jestem pierwsza:diabloti: Cymbułko :loveu::loveu:

Aga!!!!
[url]http://photos.nasza-klasa.pl/2307460/5/other/std/5db0d9c63e.jpeg[/url]

Czy to border??? Dlaczego go nie wzięłaś??!!! AA!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg89']No to jest fakt za rok może 10dniowy się uda zrobić??Oby tylko pogoda dopisała ,żeby można było więcej spacerować i żeby tereny do tego były.:cool3:[/quote]
ja znów proponuję mazury, niesamowite są. warto się tłuc pociągiem godzinami:) i tereny świetne, jeziora, łąki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']W życiu żadnego priva od niej nie ostałam. A jako organizator powinnam wiedzieć.

Zapraszam do Bydgoszczy kochanie :loveu:

Fajnie, że komukolwiek powiedziałaś. A jak przyjechała z mamą to udawałaś wielce zdziwioną.[/quote]

pisałam przecież, że zapominałam! a poza tym ja przecież byłam tylko od udostępnienia konta, wiec moim obowiązkiem nie było pamiętać co kto do mnie pisał.. wieka Pani organizator..
Anula pytała w tym PW czy musi płacić za swoją mamę jeśli ona będzie spała na ziemi i teraz jak to czytam jestem przekonana na 100% ze mówiłam Ci o tym i Ty tez wiedziałeś, że mama Anuli przyjeżdża, więc nie miej do mnie pretensji, że coś ukryłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']czyli ze mną też nie będziesz rozmawiać? :-( ja też gówniara, większa niż Atka:cool3: Oh, Cymbałko :placz:[/QUOTE]

oczywiście, że będę z Tobą rozmawiać Basiu:loveu: Atkaaaa wie o co chodzi z gówniarą i jest to odnośnie słów jej mamy:eviltong: ja tam lubię gówniary:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Symptom kary się Ani włączył.[/quote]

no i co jeszcze Olku masz mi do powiedzenia?
Co miałam na posta Estery odpowiedzieć tak moja wina przepraszam, jestem ta zła i niedobra? mam argumenty to sie bronie, nie wiem co ma to wspólnego z kara..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']No to jest fakt za rok może 10dniowy się uda zrobić??Oby tylko pogoda dopisała ,żeby można było więcej spacerować i żeby tereny do tego były.:cool3:[/quote]Dla chcącego nic trudnego :)

[quote name='rose']pisałam przecież, że zapominałam! a poza tym ja przecież byłam tylko od udostępnienia konta, wiec moim obowiązkiem nie było pamiętać co kto do mnie pisał.. wieka Pani organizator..
Anula pytała w tym PW czy musi płacić za swoją mamę jeśli ona będzie spała na ziemi i teraz jak to czytam jestem przekonana na 100% ze mówiłam Ci o tym i Ty tez wiedziałeś, że mama Anuli przyjeżdża, więc nie miej do mnie pretensji, że coś ukryłam.[/quote]
tak masz rację. Organizatorem sama się kochanie nazwałaś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Dla chcącego nic trudnego :)


tak masz rację. Organizatorem sama się kochanie nazwałaś :)[/quote]

po pierwsze to nie jestem Twoim kochaniem, po drugie tak owszem moze i się nazwałam organizatorem, ale moim obowiązkiem było tylko zbieranie kasy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...