Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

parę słów co tam na zlocie piszczy:evil_lol:
ogólnie jak zawsze zajebiście :eviltong: spacerki, ogniska, taniec i śpiew:diabloti: to tak w skrócie, a teraz ide spac a w piątek znów fruuu na zlot:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

My już wróciliśmy ;) :-( no niestety trzeba odpocząć i ogarnąć stado, bo od wtorku praca...

Było... no zlotowo :evil_lol:
...czyli fajnie. Woda co prawda przypominała nieco kolorem cegłę, ale udało nam sie uniknąć oblezienia ze skóry, były spacerki (szkoda, że tak mało, ale aura nie sprzyjała), wieczorne ogniska...

Wszystkich przejechanych, okradzionych, ew. pobitych "patysiem" przez Krę przepraszam :oops:

Acha- mieliśmy mnóstwo mniejszych burz i jedną, krótką, ale efektowną, nawałnicę. Wiatr zwalił potężną starą topolę na domek (nie "nasz"), w którym byli ludzie- na szczęście nikomu nic sie nie stało, a mowa o naprawdę dużym szczęściu, bo pół domku zostało rozpłaszczone na drzazgi.
P.S. Będą fotki, będą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cymbianka']no to Cymbałka też się melduje:eviltong:[/quote]
oooo córcia :loveu::evil_lol:


[quote name='rose']Ja też już jestem:loveu:
założyłabym wątek, ale ja nie mam co wstawiać, oprócz dwóch pociągowych zdjęc Estery:eviltong:[/quote]
czekamy na link :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']dlaczego do wtorku? :crazyeye:
ja nie mogę spać, wzięłam się za zmniejszanie zdjęć:evil_lol:[/quote]

Bo Asia dopiero we wtorek będzie miała prąd, do babci dzis jedzie, żeby się wykąpać:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f991/vii-ogolnopolski-zlot-dogomaniakow-mialo-byc-bezpiecznie-142813"]VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - A miało być bezpiecznie.. - Dogomania Forum[/URL] prosz :) wstawiajcie :loveu:[/quote]
Wiedziałam, że hasło tegorocznego zlotu to A miało być bezpiecznie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...