Jump to content
Dogomania

Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT][B]Super wieści, Cykorku!!![/B]

[B]Oby się udało !!![/B]

[B]3mam kciuki !!![/B]


[B]A może ta Pani wzięłaby i naszego Tymczasowicza Homerka? To naprawdę grzeczny, bezproblemowy [/B][B]i kulturalny chłopak !!! No i pilnie szuka DS !!![/B]

[B]Oto jego album i wątek:[/B]

[URL="http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/Homer38210OpiekunkaKarina"][B]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/Homer38210OpiekunkaKarina[/B][/URL][B]#[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187285-Pilnie-przygarnę-kochającego-ludzia-!!!-Homer-(wątek-Homera"][B]http://www.dogomania.pl/threads/187285-Pilnie-przygarnę-kochającego-ludzia-!!!-Homer-(wątek-Homera[/B][/URL][B])[/B]


[B]Proszę zajrzyjcie też na wątek uroczej Loli, poszukującej DT lub DS !!![/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/1879...-potrzebuje-DT"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1879...-potrzebuje-DT[/B][/COLOR][/URL]

[B]Pozdrawiam !!![/B]

[B](D.)[/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://republika.pl/blog_nm_3222799/6822717/tr/domek.gif[/IMG]
A ja już widzę domek Cykorka...spokojny, bezpieczny, z komina leci dym, co oznacza, że gotuje się jedzonko, płynie sobie strumyczek i ..woda, woda, szumi młyn.
I wszystkie strachy i cykory ida precz !
[B]CYKORKU, my tutaj jesteśmy dla CIEBIE[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][U]golf, kochana jesteś.:multi:[/U][/COLOR] Każda złotówka dla Cykorka to majątek. Ma dom, ale jeszcze przed nim wizyta u weta, zdiagnozowanie guza...pewnie inne badania. Tego nikt nie robi za darmo.:shake:
Pamiętaj o nas i odwiedzaj Cykorka.:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Gdzie znajde jakies pozadne rozliczenie z ostatniego i tego miesiaca,w 1 i 2 poscie nie widze nadal mojej wpłaty...[/QUOTE]

za 1 i 2 post nie odpowiadam ;)

wpłaty są na bieżąco wpisywane...jeżeli Cię nie ma proszę napisz mi na pw swoje dane, sprawdzę jeszcze raz
był dopisek że dla Cykorka? i kiedy to było mniej więcej ok?

mam @ od Hund wieczorkiem dopiszę o ile są nowe wpłaty

****

Cykorek już w lecznicy
guz okazał się tłuszczakiem
i nie trzeba go usuwać :) :)

cała drogę siedział grzecznie w psim transporterze
ciekawie oglądał "inny" świat

u wetki tez był bardzo grzeczny...był wystraszony, serduszko waliło....
ogólne bad. wypadło bardzo dobrze
ząbki ma jak u młodziaka :)

w końcu wygłaskałam go :):):)
wyczesałam troszkę futereczko
uśmiech miał od ucha do ucha

zostaje tam do jutra...czekam na info czy jedziemy do Poznania czy do Lwówka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']za 1 i 2 post nie odpowiadam ;)

[B]wpłaty są na bieżąco wpisywane...jeżeli Cię nie ma proszę napisz mi na pw swoje dane, sprawdzę jeszcze raz
był dopisek że dla Cykorka? i kiedy to było mniej więcej ok?
[/B]
mam @ od Hund wieczorkiem dopiszę o ile są nowe wpłaty

****

Cykorek już w lecznicy
guz okazał się tłuszczakiem
i nie trzeba go usuwać :) :)

cała drogę siedział grzecznie w psim transporterze
ciekawie oglądał "inny" świat

u wetki tez był bardzo grzeczny...był wystraszony, serduszko waliło....
ogólne bad. wypadło bardzo dobrze
ząbki ma jak u młodziaka :)

w końcu wygłaskałam go :):):)
wyczesałam troszkę futereczko
uśmiech miał od ucha do ucha

zostaje tam do jutra...czekam na info czy jedziemy do Poznania czy do Lwówka?[/QUOTE]

Było wszytsko podane ze dla Cykorka i ,ze od Paji pieniadze do mnie nie wróciły napewno,co do danych nie podam ich na pm sadze ,ze jak wpłata doszła trzeba wszytskie wpisywac na 1 lub 2 post a nie tylko te o które sie ktos upomni... a w 1 poscie mamy tak :

[quote name='Klaudus__']
[B]Stałe deklaracje na hotelikowanie Cykorka:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=yellowgreen][I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- ketunia :)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- mercy - 10 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Beata19 - 5 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Doda_ - 20 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Agnieszka103 - 10 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- czerda - 20 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- BasiaD - 20 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Gonia13 - 10 zł/mies przez 4 miesiące[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- Plicha - 5 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]- paulinken - 5 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen][B][I]- dudson13 - 20 zł
- kameralna - 20 zł
- Javena - 5 zł
- Kotydwa12 - 45 zł
- Paweł11w25 - 30 zł
- Ilon_n - 10 zł
- tysiek - 10 zł
- Aquifere - 20 zł
- Olena84 - 5 zł
- zuzlikowa - 5 zł
- MonAmiPet - 20 zł[/I][/B]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen]___________________[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=yellowgreen][B][I]co daje 295zł/mies
Jednorazowe:
[FONT=Tahoma][SIZE=2]- Bjuta - 20zł - [/SIZE][/FONT][/I][/B][SIZE=2][FONT=Tahoma][B][I]wpłata 20zł
- ASL- 15zł
- tysiek - 30zł jednorazowo - [/I][/B][/FONT][/SIZE][B][I][FONT=Tahoma][SIZE=2]wpłata 30zł
[/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Times New Roman]- [/FONT][/I][/B][/SIZE][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]ketunia - opłata pierwszego miesiąca[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Rodzice Maciusia - bazarek [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- IVV- 100zł jednorazowo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- olena84 - 50zł[/SIZE][/FONT]
[/I][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2][B][I]- MonAmiPet - 50zł
- Ania102 - 10zł
= [COLOR=red]275zł[/COLOR] [/I][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]][/QUOTE]
[/QUOTE]
Skad ja mam wiedziec za który to jest miesiac kto wpłacił a kto tylko sie zadelkarował,mysle ,ze osoba zbierajaca pieniadze powinna wszystko w 1 lub 2 poscie opisywac miesiacami zarówno wpłaty jak i wydatki... Sporo osób widze tez sie zadeklarowało pózniej a 1 post dalej jest niu uzupełniony zarówno w stałych jak i jednorazowych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']Paja rozmawiałam z Hund, ma wszystko sprawdzić
jak tylko dostane info to napiszę

napiszę do Klaudii żeby uzupełniła 1 post[/QUOTE]

Bede bardzo wdzieczna bo nie mam czasu na przekopywanie watku od przodu i tyłu za wpłatami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']



Cykorek już w lecznicy
guz okazał się tłuszczakiem
i nie trzeba go usuwać :) :)

cała drogę siedział grzecznie w psim transporterze
ciekawie oglądał "inny" świat

u wetki tez był bardzo grzeczny...był wystraszony, serduszko waliło....
ogólne bad. wypadło bardzo dobrze
ząbki ma jak u młodziaka :)

w końcu wygłaskałam go :):):)
wyczesałam troszkę futereczko
uśmiech miał od ucha do ucha

zostaje tam do jutra...czekam na info czy jedziemy do Poznania czy do Lwówka?[/QUOTE]
Super informacje. Takich sobie zawsze życzyć- zdrowie i uśmiech zdrowego psa:multi: I jeszcze ząbki jak u młodziaka. I cykorek też mu cały przejdzie u siebie w domu.

[quote name='MonAmiPet'][COLOR=red]Poznań czeka na Cykorka, więc co tu się zastanawiać:)?[/COLOR]
[COLOR=red]Na gorąco wiem, że wizytap/adopcyjna wypadłą na 5![/COLOR]
Śpij szybko maluszku i wpadaj do nas:)[/QUOTE]
:multi: [COLOR=black][B]Chyba nic się nie zmieniło i Cykorek jedzie do pani Agatki???:multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...