Jump to content
Dogomania

Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonia13']U Renatki miałby świetne warunki. Ale bezpieczeństwo jest ważne.
On raczej jest chyba spokojnym psiakiem?- takim własnie Cykorem... no ale ja go nie znam.[/QUOTE]

[quote name='BUDRYSEK']Cykorek jest bardzo grzeczny
dogaduje się z innymi chłopakami i dziewczynkami
jest płochliwy zwłaszcza w stosunku do ludzi[/QUOTE]

[quote name='kameralna']Z czasem będzie przylepką, że hej :)[/QUOTE]

:lol: [B]NO I CO TY, RENIU NA TO ???:lol: :multi: :multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']:lol: [B]NO I CO TY, RENIU NA TO ???:lol: :multi: :multi:[/B][/QUOTE]
I chciałabym i boję się;)
A tak na poważnie,to u Donki5 będzie miejsce,bo teraz ma chwilowo w jednym kojcu 2 psiaki z Obornik,a za tydzień psy jadą do innego hoteliku i boks się zwalnia.Piszcie do Donki o miejsce,tam Cykorek będzie miał dobrze:),bo u mnie to póki nie mam kojcy,to strach....

Link to comment
Share on other sites

U donki jest fajny teren - daleko od ulicy - BARZO DALEKO, i daleko od sąsiadów.
Ale cykorek to mi na warunki domowe wygląda :(

Nie znajdziecie żadnego domowego DT?
A może na klatkę jakiś bazar zrobić? Ktoś miał na dogo kojec lotniczy do sprzedaży - pewnie to duże....ale kosztował 200zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']U donki jest fajny teren - daleko od ulicy - BARZO DALEKO, i daleko od sąsiadów.
Ale cykorek to mi na warunki domowe wygląda :(

Nie znajdziecie żadnego domowego DT?
[B]A może na klatkę jakiś bazar zrobić? Ktoś miał na dogo kojec lotniczy do sprzedaży - pewnie to duże....ale kosztował 200zł[/B].[/QUOTE]

dobry pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']I tak napisałam do Donki.
Jakto klatkę?[/QUOTE]
Olenko dziewczynki myslały pewnie,ze wzięłabym Cykorka do domu,tylko,ze nie mam klatki do spania.A to pomyłka.Ja do domu go wziąc nie mogę,bo mam juz komplet psiaków,w tym 2 agregatów,którzy sie nie cierpią:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']hotelik o którym myslałyśmy dla Cykorka jest w Lwówku Śląskim

miałby tam super, więcej info i fotki-jak się uda przekaże zuzlikowa[/QUOTE]
W prawdzie nie znam tego hoteliku,chociaz coś mi sie kiedys o nim o uszy obiło,że to dobry hotelik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84'][INDENT]Na wątku Paja:

Witam wszystkich na ta chwilke mam jedno wolne miejsce dla małego/średniego psiaczka.

p.s Hondzia znalazła DS i wyjezdza w niedziele po południu ...

Pozdrawiam Paulina

[/INDENT][/QUOTE]



ma może ktoś tam namiary?
wieczorem zuzlikowa wszystko napisze
na razie wiem tylko,ze koszt hoteliku w Lwówku to 12 zł/dzień

****

nie wiem juz co robić ? proszę pomóżcie

[URL="http://www.dogomania.184718-POMOCY%21%21%21-WIZUS-stan-TRAGICZNY%21Prosimy-o-deklaracje-brakuje-190-z%C5%82-%C5%BBywiec"]http://www.dogomania.pl/threads/1847...82-%C5%BBywiec[/URL]

[B]mam do wszystkich prośbę[/B]
[COLOR=Red]może macie w domu niepotrzebne legowiska , koce , miski?[/COLOR]
tylko raczej w dobrym stanie , żeby jakiś czas mogły jeszcze posłuzyc innym psiakom
i kto może oddać je na konto Wizuska?

będę jechała z nim pod W-we to po drodze mogłabym rzeczy odbierać

brakuje nam jeszcze trochę do zebrania 300 zł
a yumanji musi kupić miski, legowiska i tak do hoteliku
moze w ten sposób "zapłacilibyśmy" za 1 -szy miesiąc?

[B]niech już ta biedna psinka jedzie do hotelu, niech już zacznie normalnie żyć
niech wyleguje się na zielonej trawce cały dzień jeżeli mu się spodoba a nie siedzi w malutkim , zimnym pokoiku w lecznicy[/B]

wetka powiedziała,ze w takim stanie w jakim był w schronie mógłby przeżyć jeszcze może miesiąc
teraz jest już ogromna poprawa
[B]nie pozwólmy tego zniszczyć [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/B]
[B]dajmy mu tą szansę[/B]

proszę.....

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184718-POMOCY!!!-WIZUS-stan-TRAGICZNY!Prosimy-o-deklaracje-brakuje-190-z%C5%82-%C5%BBywiec[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Wizuskowi pomożemy, jak tylko zakończymy sprawe Cykorka. Niech nasze maleństwo pojedzie do domku. Ide poszperac na watku Wizuska[/QUOTE]


Wizus jest w cięższej sytuacji niż Cykorek...on może jechac do hotelu w każdej chwili
Wizus nadal nie ma uzbieranych deklaracji
jest chory , nabija straszną kasę w lecznicy...mamy okropne długi
dopoki ich nie spłacimy nie mozemy leczyc innych biedaków
a Wizus trafi do schronu...gdzie nie ma szans na życie...wróci po pewną smierć

bez waszej pomocy same nie damy rady mu pomóc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Wizuskowi pomożemy, jak tylko zakończymy sprawe Cykorka. Niech nasze maleństwo pojedzie do domku. [/QUOTE]
Podpisuję się pod tym obiema rękami.[COLOR=red][U]ZAKOŃCZMY SPRAWE CYKORKA[/U][/COLOR]:multi::multi:
Wytłumaczcie, dziewczyny zwykłym ludziom, takim niegramotnym jak ja, co to za wątek Paja? - jakiś link do wątku- co to ma wspólnego z Cykorkiem? Czy czekamy na wiadomość od zuzlikowej i czego ta wiadomość ma dotyczyć, co ma wnieść do sprawy Cykorka????
O jakim hoteliku jest mowa we wcześniejszych postach- ten za 12zł/doba? Jakieś namiary na ten hotelik?
Jak widzicie, nie wszystko jest jasne dla ludzi z drugiej stroby monitora, ktorzy nie tkwią tak jak Wy w tej sprawie bezpośrednio.
Dobrze by było jasno przedstawić sprawę, żeby ludzie nie zorientowani tak jak Wy, wiedzieli, co się dzieje konkretnie.
[COLOR=red]Jaki jest stan finansów Cykorka? - sprawa niebagatelna :shake:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Budrysek, rozumiem że sprawa Wizusa jest ważna, pomożemy, nie zostawimy go w potrzebie, ale doprowadźmy sprawe Cykorka do konca. Ludzie powpłacali pieniązki jednorazowo i na deklaracje stałe, troche dziwnie to wygladałoby, gdybysmy teraz zostawili sprawe Cykorka i skupili sie na Wizusku. Zgadzam się z danka - dokonczmy sprawe i wtedy zajmiemy sie kolejnym psiakiem. Rzeczywiscie jest troche niejasnosci - wydaje sie ze Cykorek uzbierał juz na hotelik, albo mu niewiele brakuje, a za pierwszy miesiac zaplaci ketunia. Dajmy Cykorkowi nowy domek i zaangażujemy się w sprawe wizuska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Budrysek, rozumiem że sprawa Wizusa jest ważna, pomożemy, nie zostawimy go w potrzebie, ale doprowadźmy sprawe Cykorka do konca. Ludzie powpłacali pieniązki jednorazowo i na deklaracje stałe, troche dziwnie to wygladałoby, gdybysmy teraz zostawili sprawe Cykorka i skupili sie na Wizusku. Zgadzam się z danka - dokonczmy sprawe i wtedy zajmiemy sie kolejnym psiakiem. Rzeczywiscie jest troche niejasnosci - wydaje sie ze Cykorek uzbierał juz na hotelik, albo mu niewiele brakuje, a za pierwszy miesiac zaplaci ketunia. Dajmy Cykorkowi nowy domek i zaangażujemy się w sprawe wizuska[/QUOTE]


nie mówię ,że mamy odpuścić Cykorka

prosiłam tylko o miski i koce dla Wizusa....tylko tyle

jeżeli on nie uzbiera na hotel to trafi właśnie na miejsce Cykorka
są z tego samego schronu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...