Jump to content
Dogomania

Murka-znaleziona w polu,pojechała do własnego domu


Tigraa

Recommended Posts

[quote name='red']Może jeszcze sie odezwie.....:shake:[/quote]

moze jutro wroci ?
mnie na GG nie odpowiedziala tez wcale
postaram sie juro dowiedziec przez inna osobe, czy jest z nia inny kontakt?

czy ona caly czas na tym zimnie?
czy jakas bude/karton ma chocby by sie skryc?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te mrozy są straszne :placz:
a glodny pies ich moze nie przeżyć...
Do mnie jadą 2 sunie z Olkusza, czyli mój dt staje sie nieaktualny do odwołania :shake: Zwlekałam tu z decyzją wzięcia tej suni do kojca, ale wczesniej obiecałam dziewczynom z Olkusza, sorki.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła Dorka, że sunia pojawiła się rano zmarznięta i głodna, ktoś ją widział jak poszła wczoraj za pijakami, biedna przykleja się do ludzi, którzy mogą ją też skrzywdzić...Sunia aktualnie jest u baby w pomieszczeniu wc, ale po południu znów będzie bez dachu nad głową. PILNIE POTRZBNY TYMCZAS DLA SUNI!!!!

Link to comment
Share on other sites

rozumiem ze sugerowane przez edi rozwiazanie, ktore przeslalam dorce i ani na pw nie jest mozliwe - fakt transport na drugi kraj - o ile bedzie miejsce :cool1: moze byc trudne

a moze ta kobieta z wc jesli karme dostanie choc w mrozy ja przetrzyma? porozmawiajcie z nia
i jakis kocyk na legowisko...

w warszawie dzis -17 stopni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']

a moze ta kobieta z wc jesli karme dostanie choc w mrozy ja przetrzyma? porozmawiajcie z nia
i jakis kocyk na legowisko...

w warszawie dzis -17 stopni![/quote]To by było niezłe wyjście na szybko...Może za parę groszy ta kobieta pozwoli suni ponocować przez te mrozy chociaż...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']To by było niezłe wyjście na szybko...Może za parę groszy ta kobieta pozwoli suni ponocować przez te mrozy chociaż...[/quote]

gagata:lol:...

jednak problemem moze byc wlasciciel WC...
ponadto kobieta z pewnoscia zamyka wc na noc,
nie wiadomo jak sunia zachowa sie w zamknietym pomieszczeniu, czy nie zniszczy drzwi? kto wtedy pokryje koszty, nie mowiac o klopotach

hmmm pierwszy pomysl przyniosl juz watpliwosci
choc wydawalo mi sie na pierwszy rzut ze do rzeczy, przy dobrej checi kobiety jakiejs gratyfikacji / dobry pomysl gagata!:lol: bo "babcie klozetowe" nie zarabiaja fortuny, wiec za pieniadze moze by jakos udala sie dodatkowo udobruchac i nie wyganiac suczki/

Link to comment
Share on other sites

A pogadać z nimi, by za parę groszy brały suńkę ze soba do domu na noc,choc przez te mrozy właśnie?
A może któras się do niej przyzwyczai i jak się obieca finansową pomoc w kastracji to u którejś zostanie na zawsze?

Ciotki..no i jeszcze jedno..a jej naprawde nikt nie szuka posylwestrowo? Może jednak warto choć sprawdzić w schronie, czy nie było telefonu w jej sprawie...skoro nawet za pijakami poszła....ona musiała komus się zgubić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']D O R K A czy cos sie udalo zalatwic? czy mala na noc zostanie na ulicy?[/quote]
Sunia dzisiaj cały dzień była w pomieszczeniu socjalnym publicznego wc. Panie zgodziły się trzymać sunię w pomieszczeniu w godzinach otwarcia wc, natomiast boją się ją zostawić w środku po zamknięciu tj. po 16, ponieważ mogłaby nabroić i będą miały ze strony kierownictwa problemy. Zrobiłam jej prowizoryczną budkę z kartonu ale nie wiem czy nie zostanie złośliwie zniszczona:shake:

Sytuacja bezdomnych psiaków w Iłży jest tragiczna... ogromna ilość wałęsających się, wygłodniałych czwornogów...:shake:

Link to comment
Share on other sites

o ile dozyje... tylko czy przezyhje te dzisiejsz noc
pies garnie sie do czlowieka
a dzis nawet czlowieka na ulcy trudno spotkac

D O R K A, czy Opole nie wchodzi w rachube?

skoro taki korek na dogo..moze jednak lepsze schronisko, niz smierc przez zamarzniecie

Link to comment
Share on other sites

Na panie z wc nie można liczyć, to proste kobiety, które boją się o swoją pracę, poza tym Iłża jest pełna bezdomnych psiaków, nie ma póki co schroniska-smalcowni, wątpię żeby ktoś jej szukał w takim środowisku, nawet jeśli zginęła w sylwestra, to nikt jej szukać nie będzie....niestety, w Iłży chyba nie ma miłośników zwierząt, a przynajmniej ludzi w miarę normalnych, skoro wiedzieli, że w pobliżu robi się z psów smalec i nikt nie reagował. Brakuje tam normalnego schroniska, trzeba chyba zainteresować prasę problemem bezdomnych zwierząt w Iłży. Tymczasem potrzebna pomoc dla suni, dajmy jej jakieś imię ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

co do pijaczków jako wolontariuszy płatnych to tylko zaufany pijaczek. bo reszta - to juz orpha wam opowie, jak to bywa. ale czy nie leoiej dostac kilka razy, niż zamarznąć? ostatecznie trzeba ją będzie zawieźć do radomskiego schronu... masakra...
a tym paniom i tak tzreba podziękowac jakoś - przeciez to inwestycja na przyszlość, taka pani...

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunia
A może jakaś klatka schodowa?
Ja mieszkam w starej kamienicy, w której jest strych, na strych prowadzą drewniane schody. Jak nie mam gdzie wściubić jakiegoś psioczka to czasami moszczę mu legowisko na tych drewnianych schodach.
Aktualnie mam identyczną sytuacje jak wy, tylko , ze z młodym psiakiem, którego ktoś wywalił. Wszyscy zapsieni po pachy, albo zakoceni, a psina na silę szuka opieki człowieka. Udało mi sie dosłownie ubłagać jedna starszą panię, żeby nocowała go u siebie w przedpokoju ( w mieszkaniu ma koty i się boi). U mnie nie ma mowy, bo jedna z moich wampirzyc skacze mu do gardła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...