Jump to content
Dogomania

Kredka


wieso

Recommended Posts

[quote name='giselle4']Wiesiu juz chyba jedziesz do Poznania ,wiec witam
i uwazaj na sibie:)[/QUOTE]
a juz jestem spowrotem, pogoda byla przecudna, slicznie bylo tylko tak krotko i dostanie sie do computera utrudnione....:-( Giselko dostaniesz dobra wiadomosc za kilka dni :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']a juz jestem spowrotem, pogoda byla przecudna, slicznie bylo tylko tak krotko i dostanie sie do computera utrudnione....:-( Giselko dostaniesz dobra wiadomosc za kilka dni :-)[/QUOTE]
dziekuje i wejdz do moich nowych dzieci....
Pogoda sliczna do nocy na cmentarzu i jak było pieknie:)

Link to comment
Share on other sites

jestem z odwiedzinami :) zaczynam od początku wątku i tak mi się nasunęło - pamiętacie może ???? wiesio mam nadzieje ze mnie nie "zbanujesz"

[IMG]http://i56.tinypic.com/23llj11.jpg[/IMG]


Edit: Kredeczka i kociak - no po prostu CUDOWNY DUET :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']ojjj serio nie znasz Kiwaczka :) takie cudo kochane [URL]http://www.nostalgia.pl/kiwaczek/[/URL]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=P2ECtvOyWjo[/url][/QUOTE]

o Swieci Panscy, nie znam :oops: a juz cala wiecznosc zyje.....piaskowego dziadka znam :p
wielkie dzieki zaraz sobie to przegram i poogladam :multi:

Link to comment
Share on other sites

witaj Gieselle,
czasu troche malo, musze odpracowac urlop :-(, pogoda tez melancholijna ale ogolnie nie jest zle.....dzisiaj Kredka wytarmosila sasiadowa suczke.....a bylo to tak....w przerwie poszlam z Hundiskiem i Kredka na krotki spacer, wychodzac z domu slyszalysmy szczekanie nieprzyjaciolki, ktora pani nie widzac nas wyposcila....a ten mix yorka pognal za nami i zucil sie na kark Hundisiowi na ca Kredka ( obydwie byly na smyczach ) capnela mixa, przewrocila na grzbiet i wytarmosila wyrywajac troche siersci w czym dziarsko uwolniona Hundis pomagala a ja bylam okrecona linkami, na moj wrzask pusc, wszystkie puscily po czym mix z godnoscia krolowej przemaszerowal obok nas idac do domu......to stworzenie napada nas zawsze zza wegla.....najpierw napadala i gryzla Hundisia a teraz Kredka nie pozwoli....a sasiadka raz sie skarzyla ale inni sasiedzi sa po naszej stronie wiec juz nic nie mowi tylko teraz pilnuje swojej--

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']witaj Gieselle,
czasu troche malo, musze odpracowac urlop :-(, pogoda tez melancholijna ale ogolnie nie jest zle.....dzisiaj Kredka wytarmosila sasiadowa suczke.....a bylo to tak....w przerwie poszlam z Hundiskiem i Kredka na krotki spacer, wychodzac z domu slyszalysmy szczekanie nieprzyjaciolki, ktora pani nie widzac nas wyposcila....a ten mix yorka pognal za nami i zucil sie na kark Hundisiowi na ca Kredka ( obydwie byly na smyczach ) capnela mixa, przewrocila na grzbiet i wytarmosila wyrywajac troche siersci w czym dziarsko uwolniona Hundis pomagala a ja bylam okrecona linkami, na moj wrzask pusc, wszystkie puscily po czym mix z godnoscia krolowej przemaszerowal obok nas idac do domu......to stworzenie napada nas zawsze zza wegla.....najpierw napadala i gryzla Hundisia a teraz Kredka nie pozwoli....a sasiadka raz sie skarzyla ale inni sasiedzi sa po naszej stronie wiec juz nic nie mowi tylko teraz pilnuje swojej--[/QUOTE]
Wiesiu,nooo nie wierze
brawo Kredka dzielna dziewczynka.....
pilnuj Hundisia i bron hihih
dobre

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso'](...)a ten mix [B]yorka[/B] pognal za nami i zucil sie na kark Hundisiowi na ca Kredka ( obydwie byly na smyczach ) capnela mixa, przewrocila na grzbiet i wytarmosila wyrywajac troche [B]siersci[/B] (...)[/QUOTE]
Jakiej sierści, jakiej sierści? To Ty nie wiesz, Wiesiu, że yorki - nawet zmiksowane - mają włos?! :diabloti:

Pisz częściej, co u Was, bo fajnie poczytać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...