Jump to content
Dogomania

PASZCZUR^^- czyli Luna Rogonia (bc) = kiepskie fotki marysia i nie lepsze foty Jess.


Marysia&Pysia

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dominika- ja o Tobie nie zapomnialam i teraz to ja strzelam Focha, ale z melodyjka :eviltong: nie wiemy jeszcze nic konkretnie, gdzie na te zawody do niemiec, bo jest ich tam PEŁNO co chwile, ale wlasnie czekamy na wiosne, bo Natalia tak chciala, i poczatkowo to oczywiście-Berlin. MAm tam rodzine wiec jest gdzie sie zatrzymać, poza tym jest blisko a zawody tak sa naprawde fajne... ogladalam u babci w telewizji taka relacje z zawodow agility.

No Karolino kochana :loveu: w Łącku jest b.fajnie (cieplo :eviltong: ) co najwazniejszcze, i wylkadzina taka w miare ok. takze jedzcie zrobić "siare" a ba podium jak beda cykac fotki to zrobcie pozy jak do sesji dla playboya :lol::evil_lol: i wcale sie ie chwalimy ze jedziemy, do szwabów. to bylo tylko tak informacyjnie ;) nie wiem czy Dominika jedzie.... ja wiem tylko, ze napewno Natalia, i ja. reszta nic nie mowila. to i jeszcze nasza krejzi Marianna tez przy okazji sie napewno zabierze ;). to tyle.

Z Moniką od jamnikow jedziemy w wiekszym skladzie prawdopodobnie, do Złotoryji ...nie iwem gdzie to jest ale Monika bardzo chce jechac, a jak transpotr jest to.. czemu nie ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Eeee, a co się Pysi stało? Tak wyliniała czy ją potraktowałaś maszynką?:lol:

Nex ma ~43cm i mając wagę 11kg wygląda jak szkielet, kości jej odstają - to zależy od psa. A Zu ile ma miesięcy? (ha, znowu off)[/quote]

Zu ma 8,5 miesiaca. a z reszta itak sedzia bedzie ja mierzyl, a moze spotkam jakiegos slepego i wpisze 43cm :evil_lol: :eviltong: :razz:

Link to comment
Share on other sites

8,5? To jeszcze urośnie:cool3: Jeśli jest karmiona BARFem to tym bardziej.
A jak będzie miała 43cm to jesteście w Lkach:eviltong: Musi być poniżej 43cm, żeby było w M. Wiem, bo jestem w temacie, mam psa, który jest na pograniczu M i L:evil_lol:

Czekam na kolejne zdjęcia Pysi :)

Link to comment
Share on other sites

Dawaj choinkowe foty Marianno. Leniuchu. ;)

Mi się wydaje że na largach lepiej jak border skacze ... :) Ale też jak jest mały to mu może być ciężko ... chociaż bc da radę ze wszystkim. Pysia świetnie skacze, Marysia jak Pysi każe wysoko skoczyć to przeskoczy. ;) Pamiętam na Psim Ranczu jak kładła tyczkę na górę hopki ... po prostu świetnie skacze. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Mizianka dla Pysi.
Ps. Sukces, dla ciebie nie zjadłam karpia (a uwielbiam). :roll: :smile:

[/QUOTE]
:buzi:BRAWOO!
JA POWIEDZIAŁAM RODZICOM ŻE NIE CHCEM PREZENTU TYLKO ŻEBY KARPIA NIE BYŁO
prezent oczywiście był ale karpianie NIE !!!!:evil_lol::evil_lol:

[QUOTE]
Dawaj choinkowe foty Marianno. Leniuchu. ;-)


[/QUOTE]
......staram się jak moge ale jakies poruszone mi wychodzą te zdjecia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][IMG]http://upload.miau.pl/3/161606.jpg[/IMG][/B]
[B]mój aparat świruje niestety i nie wychodża mi wyrażne zdjęcia:lol::lol:[/B]
[B]a tu jeszcze Jess stare jakieś wygrzebała [/B]
[IMG]http://upload.miau.pl/3/161622.jpg[/IMG]

i teraz znowu zdjęcia by Ja
[IMG]http://upload.miau.pl/3/161628.jpg[/IMG]

[IMG]http://upload.miau.pl/3/161634.jpg[/IMG]

[IMG]http://upload.miau.pl/3/161636.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Agata-ale ona ma juz 44/45 cm ;) wiec teraz im wiecej urosnie tym lepiej, bo bedzie miala mniej problemu ze skokiem.Ja tam wole miec bordera w Lkach...jakoś bardziej mi to odpowiada. A wiem, ze Zuza umie skakac larga wiec nie ma obaw, ze nie skoczy. nawet jak skoczyla to nie zwalila :cool3: np. Boogie tez kiedyś zwalala, a teraz po dopracowaniu techniki skoku itp. larga skacze bez problemow ;) i tez nie jest bardzo duza suka ( wieksza od Zu ale mniejsza od Pysi) a w regulaminie jest tak, ze jest chyba 43cm [B]włącznie[/B] tak mi trenerka mowila, czyli, ze jak bedzie miala 43 cm, na 43cm, to jeszcze jest M, a jezeli byloby np. 43,1to juz jest L. Tak mi to wyjaśniono bo mialam watpliwości,choć moze sie myle :roll: (nie bijcie jak cos :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka dzisiaj dowiedziała się, że jej sznaucerka jest w S'kach ... a cały czas skakały M'ki ;) .

Co do Boo ... to jak Boo ma dzień na szajbę to kosi wszystko jak leci ;) . Ale na warsztatach z Magdą to przecież L'ek nawet nie chciała skakać. No i odkąd trenujemy regularnie nie mam zastrzeżeń do swojego psa ... patrzy na mnie, ma zaj**** odsyłanie ;) . Ale co tu będę sie chwalić, przyjedziemy 17 to sobie zobaczycie albo debila który kosi wszystko, albo ładnie skaczącego psa ... a raczej sukę .

A co do Pyśki to ona mogła by lecieć na XXL :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Dominika- ja o Tobie nie zapomnialam i teraz to ja strzelam Focha, ale z melodyjka :eviltong: nie wiemy jeszcze nic konkretnie, gdzie na te zawody do niemiec, bo jest ich tam PEŁNO co chwile, ale wlasnie czekamy na wiosne, bo Natalia tak chciala, i poczatkowo to oczywiście-Berlin. MAm tam rodzine wiec jest gdzie sie zatrzymać, poza tym jest blisko a zawody tak sa naprawde fajne... ogladalam u babci w telewizji taka relacje z zawodow agility.

No Karolino kochana :loveu: w Łącku jest b.fajnie (cieplo :eviltong: ) co najwazniejszcze, i wylkadzina taka w miare ok. takze jedzcie zrobić "siare" a ba podium jak beda cykac fotki to zrobcie pozy jak do sesji dla playboya :lol::evil_lol: i wcale sie ie chwalimy ze jedziemy, do szwabów. to bylo tylko tak informacyjnie ;) nie wiem czy Dominika jedzie.... ja wiem tylko, ze napewno Natalia, i ja. reszta nic nie mowila. to i jeszcze nasza krejzi Marianna tez przy okazji sie napewno zabierze ;). to tyle.

Z Moniką od jamnikow jedziemy w wiekszym skladzie prawdopodobnie, do Złotoryji ...nie iwem gdzie to jest ale Monika bardzo chce jechac, a jak transpotr jest to.. czemu nie ;P[/quote]

Phi :diabloti: A ja nie chcę jechać do Złotoryji,bo jadę gdzie indziej :cool3: Tylko wtajemniczeni wiedzą gdzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

acha. to wychodzi na to ze nie jestem wtajemniczona,niewazne. mi tam wszystko pasi odnosnie moich psow, Vigo nie kosi, zuza tez nie...poza tym Zu nie ma tego "plaskiego"skoku, tylko taki bardziej "do gory" ;) sami zobaczycie-jak to Karolina powiedzilala. ja tam sie ciesze najbardziej ze stref Zuzy. sa takie jak chcialam :multi: chociaz bardzo duzo z nia cwicze(nie ma co sie dziwic :eviltong:) prawie non stop jak tylko mam pare minut wolnego, to an ogrod i meczymy strefy, i jest bardzo dobze.

Link to comment
Share on other sites

jak kazdy trenujacy border, on tez jest zawsze napalony, ale po miesiacy przerwy bedzie jeszcze bardziej:diabloti: a po co zwalniac?! nie lepiej w jakis sposob sie dopasowac do psa, i nauczyc sie (tyle ile mozna oczywiscie) go prowadzic nawet jak on sam z siebie jest mega szybki.A o jakie ci zwalnianie chodzi?? na strefach, czy jak jestes daleko z tylu czy co? a z reszta jak chcesz, tak zrobisz. najwiecej efektow pracy widac na zawodach(cos o tym wiem) :evil_lol: :lol: :diabloti: tam to dopiero czasem jest siara :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo interesujące dyskusje się tu toczą:evil_lol:

[quote]Agata-ale ona ma juz 44/45 cm ;-) wiec teraz im wiecej urosnie tym lepiej, bo bedzie miala mniej problemu ze skokiem.Ja tam wole miec bordera w Lkach...jakoś bardziej mi to odpowiada. A wiem, ze Zuza umie skakac larga wiec nie ma obaw, ze nie skoczy. nawet jak skoczyla to nie zwalila :cool3: [/quote]

Napisałam tamto dla pocieszenia, że na pewno urośnie :eviltong:

[quote]a w regulaminie jest tak, ze jest chyba 43cm [B]włącznie[/B] tak mi trenerka mowila, czyli, ze jak bedzie miala 43 cm, na 43cm, to jeszcze jest M, a jezeli byloby np. 43,1to juz jest L. Tak mi to wyjaśniono bo mialam watpliwości,choć moze sie myle :roll: (nie bijcie jak cos :evil_lol: ) [/quote]

Mnie też mówiono, że 43cm to M. Ale regulamin mówi co innego:
[URL]http://www.zkwp-szkolenie.pl/dyscypliny/agility/agility_regulaminy/regulamin_agility_fci_2007.pdf[/URL]

Ale offuję, sorry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...