Jump to content
Dogomania

Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !


GuniaP

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przykro mi, ale nie jestem czarodziejką. Nie ma wszystkich pieniążków - jak będą to zakupię. Nie stać mnie na wyłożenie z własnej kieszeni pozostałej kwoty . Tyle ile mogę to dołożyłam. Nadto nie rozciągam wątku niepotrzebnymi zdaniami typu "nie ma kasy, czekamy" - aktualizuję jedynie wpłaty na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Przykro mi, ale nie jestem czarodziejką. Nie ma wszystkich pieniążków - jak będą to zakupię. Nie stać mnie na wyłożenie z własnej kieszeni pozostałej kwoty . Tyle ile mogę to dołożyłam.
[/quote]
Basieńko, wysyłam zaraz końcówkę mojej deklaracji -130 zł. razem możesz od stowarzyszenia chcieć 420 zł. Sorry, że tak późno, ale miałam pustkę :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Przykro mi, ale nie jestem czarodziejką. Nie ma wszystkich pieniążków - jak będą to zakupię. Nie stać mnie na wyłożenie z własnej kieszeni pozostałej kwoty . Tyle ile mogę to dołożyłam. Nadto nie rozciągam wątku niepotrzebnymi zdaniami typu "nie ma kasy, czekamy" - aktualizuję jedynie wpłaty na pierwszej stronie.[/quote]

Nie miałam zamiaru nikogo poganiać ani tym bardziej pouczać.
Ważne, że już wkrótce psiaki będą miały ciepłe budy i i nie mniej ciepłą i troskliwą opiekę. ;)
Może nawet na same Święta? Byłoby cudownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akse1']Nie miałam zamiaru nikogo poganiać ani tym bardziej pouczać.
Ważne, że już wkrótce psiaki będą miały ciepłe budy i i nie mniej ciepłą i troskliwą opiekę. ;)
Może nawet na same Święta? Byłoby cudownie.[/quote]

Dzisiaj rządzi pieniądz i niestety od niego jesteśmy zalezni :angryy::angryy: Ale święta na 1000000000000% zwierzaki będą spędzać we własnym M:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Noooo :cool3:

A tak wogole to mała jamnisia Sonia wczoraj szczęśliwie dojechała do nowego domku. Jak narazie nie potrafi zachować czystości,ale zaczęła się ostra nauka,więc za jakiś czas powinno być już ok ;).
U A-s-i mała napewno będzie przeeeszczęśliwa:loveu:[/quote]

Maleństwo jest cudowne :lol:

Dzisiaj została na 5 godzin sama (Miłka " na pokojach", a Sonia w kuchni).
To "zezarła " koszyczek, w którym miała odpoczywać w dzień. I TROCHĘ mokro się tam zrobiło.

Byłyśmy po 18.00 u Weta. Tak jak przypuszczałam, Sonia nie ma jeszcze nawet 4 m-cy. Waży 4,50 kg :crazyeye: :lol: Ale musimy zadbać i o wartościowe jedzonko i o linię :evil_lol:
Została zaszczepiona, odrobaczona i solidnie przebadana. Wszystko jest w porządku :lol:.

Kiedy Sonia zajęła kawałek miejsca w moim łóżku (no nie pogadasz, żeby zajęła mejsce dla niej przeznaczone) -to Miłka je opuściła :shake: i od niedzieli nocuje w swoim fotelu- a do tej pory było to tylko dzienne spanko.

Sonia traktuje Miłkę jak mamę, wtula się w nią, liże, a ta bestia tylko warczy i straszy kąsając :shake:
Na szczęście jest to tak "bolesne kąsanie", że Sonia nawet się nie przestraszy,tylko ciągle powtarza czynności wciskania pupy w brzuch Miłki i lizania jej "pyszczydła".

Na razie u Miłki nie wystąpiły ataki padaczki :multi:.
Tylko "martwię się", że Miłce nie wytrzyma wiązadełko w górnej wardze, oderwie się i podniesiona warga zawinie się na oczy :lol::lol::lol::lol:.
Kiedy jej to przejdzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...